21.10.2018 godz. 11:00 - KS SPóJNIA II Warszawa vs TĘCZA Budki Piaseckie

19.10.2018 godz. 19:00 - KS SPóJNIA III Warszawa vs BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

21.10.2018 godz. 11:00 - KS Spójnia IV Warszawa vs TĘCZA II Budki Piaseckie

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!

z dnia: 2018-10-16

14.10.2018 - KS Spójnia II Warszawa vs MORLINY II Ostróda 1:9

14.10.2018 - KS Spójnia III Warszawa vs GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8

14.10.2018 - KS Spójnia IV Warszawa vs UKS 14 Ursus 8:4 🤗

Tak więc dwie nasze drużyny odniosły porażki, jednak KS Spójnia IV Warszawa odnosi drugie ligowe zwycięstwo! Gratulacje! :)

Plik

z dnia: 2018-10-09

Wielki sukces "kadetów" KS Spójnia Warszawa w I Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów! Jan ADAMIAK zwycięzcą!

Jan ADAMIAK zawodnik KS Spójnia Warszawa został zwycięzcą I Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów!

3 miejsce zajął najmłodszy uczestnik, czyli niesamowity Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa)!

Tuż za podium uplasował się kolejny nasz zawodnik, czyli Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa)!

Barwy KS Spójnia Warszawa reprezentowali również Antoni Buchalski - 6 miejsce, Krzysztof HAŁUBEK - 23 miejsce, Dominik DREWNIK - 30 miejsce, Łukasz SAKOWICZ - 41 miejsce, Maksymilian GAWĘCKI - 45 miejsce, Jakub SZCZYPEK - 48 miejsce, Krzysztof DYBA - 49 miejsce oraz Mateusz MIERZWA 53 miejsce!

GRATULUJEMY! Jesteśmy dumni z naszych zawodników!

Plik

Drugie miejsce Anii Łoniewskiej-Gajek w I Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZATEK!

Zawodniczka Anna Łoniewska-Gajek (rocznik 2011) zajęła 2 miejsce podczas turnieju I Grand Prix Mazowsza Skrzatek i Skrzatów.
W zawodach najmłodszej nieoficjalnej kategorii wiekowej uczestniczyło osiemnaścioro dzieci.
Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego.

Warto zaznaczyć, że nasza zawodniczka była najmłodsza spośród wszystkich startujących zawodniczek!