Spójnia :: Aktualności

Archiwum

Plik

2. Grand Prix Polski Kadetów w Jastrzębiu-Zdroju: Udział zawodników KS Spójnia Warszawa!

z dnia: 2018-12-10

Poznaliśmy zwycięzców 2. Grand Prix Polski Kadetów w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Ilona Sztwiertnia z Bronowianki Kraków, a wśród chłopców triumfował Miłosz Redzimski z Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Wśród uczestników nie zabrakło zawodników KS Spójnia Warszawa! W kategorii "kadeci" nasz klub reprezentowali dwaj kadeci, którzy zajęli:

- Mateusz CYMERMAN -> 34 miejsce
- Antoni BUCHALSKI - 50 miejsce

Będzie to na pewno cenne doświadczenie dla naszych zawodników!

Plik

2 Liga Mężczyzn: Przegrywamy z KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

2 Liga Mężczyzn: Przegrywamy z KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn...

Niestety w 7 kolejce nasza drugoligowa drużyna KS SPóJNIA II Warszawa przegrała z drużyną KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8.

Po 7 kolejkach zajmujemy 5 miejsce w tabeli.

Plik

Zwycięstwo KS Spójnia Warszawa w Derbach Warszawy!

z dnia: 2018-12-02

1 liga mężczyzn (grupa północna):

GKTS Wiązowna vs KS SPóJNIA Warszawa 4:6

MURAWSKI Michał - SAŁACIŃSKI Przemysław 2:3 (11:4, 11:8, 1:11, 9:11, 5:11)
MŁYNARSKI Filip - OLEK Jan 1:3 (4:11, 6:11, 14:12, 7:11)
MURAWSKI Michał - OLEK Jan 3:0 (14:12, 11:9, 11:8)
STAWIKOWSKI Mateusz - SAŁACIŃSKI Przemysław 0:3 (10:12, 7:11, 7:11)
SITEK Kamil - SZALIŃSKI Mikołaj 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 9:11, 11:6)
CHOJNICKI Maciej - MISZKURKA Jakub 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 5:11)
SITEK Kamil - MISZKURKA Jakub 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:7, 4:11)
CHOJNICKI Maciej - SZALIŃSKI Mikołaj 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
SITEK Kamil / CHOJNICKI Maciej - SZALIŃSKI Mikołaj / MISZKURKA Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
MURAWSKI Michał / STAWIKOWSKI Mateusz - SAŁACIŃSKI Przemysław / OLEK Jan 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)

Plik

Zapowiedź: PIERWSZOLIGOWE DERBY MAZOWSZA W WIĄZOWNIE!

z dnia: 2018-11-28

W ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek I ligi tenisa stołowego mężczyzn GKTS Wiązowna podejmie KS Spójnia Warszawa. Mecz zostanie rozegrany 1 grudnia (sobota) o godzinie 16.00 w hali SP Wiązowna ul. Kościelna 20.

Zespół z Wiązowny przed ostatnią kolejką zajmuje 8. pozycję z sześcioma punktami, natomiast drużyna z Warszawy jest oczko niżej z trzema punktami. Dla jednej i drugiej drużyny będzie to mecz o cenne punkty.

Do boju Spójnia Warszawa!

Plik

MISTRZOSTWA POLSKI W PING PONGU: JAN OLEK WYGRAŁ TURNIEJ W WARSZAWIE!

z dnia: 2018-11-26

Jan Olek (Spójnia Warszawa) wygrał w Warszawie z Radosławem Malinowskim (Victoria Jelcz-Laskowice) 3:2 w finale mistrzostw Polski w ping pongu, czyli grze rakietkami bez profesjonalnych okładzin.
Finaliści zakwalifikowali się do mistrzostw świata!

W spotkaniu o trzecie miejsce broniący tytułu Filip Młynarski pokonał Marcina Starczyńskiego 2:0.

Mistrzostwa świata odbędą się w dniach 26-27 stycznia w Alexandra Palace w Londynie. Olek i Malinowski zadebiutują w turnieju tej rangi.

W tym roku do ćwierćfinału czempionatu dotarł były mistrz Polski Filip Szymański.

Zawodnik KS Spójnia Warszawa jedzie na Mistrzostwa Świata!!! GRATULUJEMY!