Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

Porażka pierwszoligowców, zwycięstwo drugoligowców...


z dnia: 2014-10-26

Niestety pierwszą porażką w sezonie zakończył się mecz na szczycie pierwszej ligi mężczyzn, w którym dotychczasowy lider Spójnia Warszawa podejmował v-ce lidera KS Galaxy Białystok. Po porażce klubu ze stolicy 4:6 nastąpiła zamiana miejsc w tabeli i teraz Galaxy jest liderem, tuż przed Spójnią. Kluczem do sukcesu drużyny z Białegostoku był drugi stół, który dziś nie przegrał żadnej gry.Znakomite zawody rozegrał Marcin Sankowski, który po pasjonujących końcówkach pokonał po 3:2 zarówno Jana Olka jak i Tomka Sposoba. Na swoim wysokim poziomie zawody rozegrali Szymon Malicki i Bartek Szarmach. Ten pierwszy zdobył komplet punktów, natomiast drugi nieznacznie uległ 2:3 Jackowi Nowokuńskiemu, jednak sam mecz był ozdobą dzisiejszych zmagań i mógł się podobać przybyłym kibicom. Właśnie teraz należy o nich wspomnieć... Dziś na sali pojawiła się bardzo liczna grupa kibiców, która wspierała warszawski klub do ostatniego pojedynku. Nikt nie opuścił sali przed zakończeniem meczu, co na pewno jest dużym sukcesem zarówno naszego klubu jak i całej dyscypliny. Serdecznie dziękujemy wszystkim fanom za wspaniały doping, jednak jak to w sporcie bywa - nie można wszystkiego wygrywać. Dziś swoje pierwsze mecze w pierwszej lidze przegrali Jasiek Olek i Tomek Sposób, dla których na pewno należą się słowa wsparcia, gdyż każdy może mieć gorszy dzień. Już niedługo kolejne spotkania, na których liczymy, że doping będzie równie głośny, jak dziś.

KS Spójnia Warszawa - KS Galaxy Białystok 4:6
Szymon Malicki - Jacek Nowokuński 3:2
Bartosz Szarmach - Marcin Czerniawski 3:0
Szymon Malicki - Piotr Zdziennicki 3:0
Bartosz Szarmach - Jacek Nowokuński 2:3
Tomasz Sposób - Kamil Zdziennicki 1:3
Jan Olek - Marcin Sankowski 2:3
Tomasz Sposób - Marcin Sankowski 2:3
Przemysław Sałaciński - Kamil Zdziennicki 0:3
Malicki/Szarmach - Czerniawski/Zdziennicki 3:0
Olek/Sałaciński - Nowokuński/Sankowski 0:3

Również dziś swój mecz drugiej ligi mężczyzn rozegrały rezerwy Spójni. Po wyrównanym meczu Spójnia pokonała 6:4 Morliny Ostródę. Komplet punktów dla Spójni zdobył trener Michał Jarosławski. W meczu wystąpił również drugi trener - Cezary Walichnowski, który zwyciężył jedną grę indywidualną oraz swojego debla. Cenny punkt wywalczył Kuba Jędrzejczak, który wchodząc z ławki pokonał 3:2 Jacka Karcza. Szczegółowe wyniki wkrótce:

KS Spójnia II Warszawa - Morliny III Ostróda 6:4

 
Plik
 

Hals z kompletem zwycięstw podczas I cyklu WOM...


z dnia: 2014-10-21

Julia Więckowska (Hals Warszawa) i Maciej Kubik (Hals Warszawa) w kategorii młodzików, a także Agata Zakrzewska (Hals Warszawa) i Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa) w kategorii kadetów okazali się najlepsi podczas pierwszego cyklu Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, która w dniach 22-23.10.2014 odbyła się na hali Spójni Warszawa. W tle zwycięstw warszawskiego Halsu pozostali zawodnicy Spójni Warszawa, czyli Łukasz Sokołowski (młodzicy) oraz Kacper Moliński (kadeci), którzy zajmowali drugie pozycje przegrywając w finale z w/w zawodnikami. Na trzeciej pozycji w kategorii młodziczek zawody ukończyła Laura Klimczak, która w meczu o najniższy stopień podium pokonała inną Spójniaczkę - Katarzynę Trochimiuk. Gratulujemy zwycięzcom i liczymy, że następny WOM zakończy się równie pomyślnie dla Spójni, jak ten pierwszy dla Halsu. :) Poniżej klasyfikacje oraz tabelki zawodów:

WYNIKI / KLASYFIKACJE:

gra pojedyncza młodziczek - TUTAJ
gra pojedyncza młodzików - TUTAJ

gra pojedyncza kadetek - TUTAJ
gra pojedyncza kadetów - TUTAJ

 
Plik
 

7. Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-10-21

Siódmy turniej Grand Prix Spójni Warszawa cieszył się dużą popularnością. Wystartowała okrągła liczba 100. zawodników, co na pewno jest bardzo dobrym wynikiem.W Open wystąpiło 40. miłośników małej piłeczki, natomiast w kategorii Oldboy Młodszy o jednego gracza więcej. W zmaganiach najstarszych i najbardziej doświadczonych, a zarazem spędzających wiele lat przy pingpongowym stole wystartowało 19. zawodników. Najlepszy w kategorii Open okazał się Krzysztof Sołtysiak, który w finale pokonał 3:2 "powracającego" na nasze sobotnie turnieje Marcina Starczyńskiego. W klasyfikacji generalnej nadal przewodzi Bartłomiej Truszewski, wyprzedzając o sześć punktów zwycięzcę ostatniego GP - pana Krzysztofa. Kategoria Oldboy Młodszy to wreszcie zwycięstwo Pawła Życkiego, który w finale uporał się po pięciosetowym boju z Pawłem Michalskim. Warto podkreślić, że to pierwsza wygrana w tym sezonie pana Pawła, który w poprzednim rzadko kiedy zajmował miejsce poza najwyższym stopniem podium. W "generalce" jest wciąż jednak pierwszy, wyprzedzając o szesnaście punktów pokonanego w ostatnim finale - Pawła Michalskiego. W kategorii Oldboy Starszy tak jak w pozostałych dwóch, zwycięzca siódmego turnieju jest liderem klasyfikacji generalnej, a najlepszy okazał się nasz prowadzący turniej Mirosław Kubisiak, który w finale również 3:2 pokonał Janusza Waszelewskiego. Warto podkreślić, że wszystkie finały kończyły się po pięciu setach, co wyraża wielką walkę o miano najlepszego ! Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (25.10.2014) na 8. turniej !

Terminy sezonu 2014/2015:
- 25 października
- 8, 15, 22, 29 listopada
- 6, 13, 20, 27 grudnia 2014 roku

Wyniki 7. GP:

Open: 
1. Krzysztof Sołtysiak
2. Adam Władysiuk
3. Marcin Starczyński

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Życki
2. Leszek Pęda
3. Paweł Michalski

Oldboy Starszy:
1. Mirosław Kubisiak
2. Krzysztof Kostoń
3. Janusz Waszelewski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 7. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!  

 
Plik
 

Zapraszamy na mecz 1 ligi mężczyzn: KS Spójnia Warszawa - KS Galaxy Białystok


z dnia: 2014-10-22

Przed nami 5. kolejka spotkań pierwszej ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Jak dotąd niepokonana Spójnia Warszawa (lider tabeli grupy północnej) podejmie na własnym terenie v-ce lidera tabeli zespół KS Galaxy Białystok. Będzie to niezwykle ważny mecz, gdyż obie drużyny dzieli tylko punkt. O sile gości stanowić będzie Jacek Nowokuński oraz Marcin Czerniawski, a także Marcin Sankowski i bracia Zdzienniccy. Samo spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ są to zmagania na szczycie. Na pewno nie zabraknie walki o każdy punkt, co przerodzi się w niezwykłe emocje związane z co raz bardziej popularnym ping-pongiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanatyków tego sportu, lecz nie także. Chcemy, aby każdy mógł przekonać się jak znakomitym i nieprzewidywalnym sportem potrafi być tenis stołowy, a możemy to zobaczyć właśnie po takich spotkaniach, gdzie naprzeciw siebie staną profesjonalni zawodnicy cechujący się nie małymi umiejętnościami. Liczymy także na wielki doping dla Spójni, który pomoże naszym zawodnikom w postawieniu kolejnego, małego kroku w drodze ku Superlidze. Zapowiadają się wielkie emocje. Nikogo nie może zabraknąć !!! Zapraszamy !!!

KS Spójnia Warszawa - KS Galaxy Białystok 26.10.2014 (niedziela) godz. 16:00

 
Plik
 

3 liga: Zwycięstwo z Halsem !!!


z dnia: 2014-10-19

3 liga:

KS Spójnia III Warszawa podejmowała na własnym terenie bardzo młody zespół SCKiS Hals Warszawa. Na pewno na początku warto pogratulować ambicji naszym rywalom, jednak doświadczenie wzięło górę i przy pomocy Marka Łuczaja zwyciężyli gospodarze. Sam mecz na pewno mógł się podobać, a godne uwagi wydaje się ostatnie starcie pomiędzy Łukaszem Sokołowskim, a Piotrem Jaworskim. "Sokół" wyszedł do boju przy wyniku 7:3 dla Spójni, a więc jego wygrana oznaczała zwycięstwo całego zespołu. Mimo debiutanckiego występu w tym sezonie Łukasz ustalił wynik spotkania na 8:3 pokonując 3:2, po dramatycznej końcówce w piątym secie rywala z pobliskiego Wawra. Podziękowania należą się Markowi Łuczajowi, który wspierał zespół nie tylko swoją grą, ale również licznymi podpowiedziami oraz dopingiem. Mamy nadzieję, że będzie nam również pomagał podczas najbardziej istotnych dla nas spotkań, a to już niedługo. Tymczasem dwa, bardzo cenne punkty utrzymują Spójnię III Warszawa na wysokim miejscu w trzeciej lidze, co oznacza, że cały czas liczymy się w walce o "górną połówkę" tabeli, która pozwoli rywalizować z potencjalnie lepszymi drużynami w drugiej rundzie rozgrywek. 

KS Spójnia III Warszawa - SCKiS Hals Warszawa 8:3
Marek Łuczaj - Jakub Miszkurka 3:2
Mateusz Jarosławski - Marcin Kubik 3:1
Tadeusz Kudryk - Mikołaj Szaliński 2:3
Damian Wasiak - Piotr Jaworski 3:2
Łuczaj/Kuczkowski - Szaliński/Miszkurka 2:3
Wasiak/Jarosławski - Jaworski/Kubik 3:2
Marek Łuczaj - Marcin Kubik 3:0
Mateusz Jarosławski - Jakub Miszkurka 2:3
Damian Wasiak - Mikołaj Szaliński 3:0
Marcin Kuczkowski - Piotr Jaworski 3:1
Łukasz Sokołowski - Piotr Jaworski 3:2

 
Plik
 

Szymon Malicki i Bartek Szarmach w turnieju grupowym 1 Grand Prix Polski Seniorów !!!


z dnia: 2014-10-18

Szymon Malicki i Bartek Szarmach pewnie przebrnęli eliminacje i awansowali do turnieju grupowego 1 Grand Prix Polski Seniorów, które jest rozgrywane w Radomiu. Szymon w decydującej grze o wejście do sobotnich zmagań pokonał 3:1 Piotra Maruszaka (KST Energa-Manekin Toruń), natomiast Bartek pewnie, 3:0 uporał się z Maciejem Brodzkim (SKS 40 Warszawa). Niestety eliminacji nie przebrnęli Kamil Kleczkowski, Piotrek Stępiński i Damian Wasiak. W turnieju grupowym czeka już Przemek Sałaciński, który jak pamiętamy awans uzyskał na I WTK, zajmując drugie miejsce. Liczymy, na udane starty naszych reprezentantów w tych, już najpoważniejszych dla tenisa stołowego zawodach na szczeblu ogólnopolskim. Również w sobotę do rywalizacji przystąpi najlepsza "16" zawodników w Polsce, przez co warto spędzić na hali te kilka godzin podziwiając tenis stołowy w najlepszym wydaniu. Spójnia rónież mierzy wysoko i mamy nadzieję, że cała trójka naszych reprezentantów będzie liczyć się w stawce i "utrze nosa" najlepszym ! Powodzenia !!!

Szczegóły (tabele i wyniki) - TUTAJ

 
Plik
 

Dobry występ Kuby Jędrzejczaka na 1 Grand Prix Polski Juniorów !


z dnia: 2014-10-15

Bardzo dobry występ na 1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w Zielonej Górze (10-12.10.2014) zaliczył Kuba Jędrzejczak. Po dwóch dniach zmagań oraz wielu rozegranych spotkaniach został sklasyfikowany na 10. pozycji co pozwala na występ w 2 Grand Prix Polski. Warto podkreślić, że Kuba występ na pierwszych zawodach zagwarantował sobie dzięki wysokiej, szesnastej pozycji w ogólnopolskim rankingu (ostatniej premiującej do występu w zawodach ogólnopolskich bez eliminacji) po sezonie 2013/2014. Jak sam mówi cel został zrealizowany, jednak mamy nadzieję, że na następnych zawodach uda się wejść do "czołowej ósemki", co na pewno byłoby wielkim sukcesem. Kubie gratulujemy znakomitego występu !!!

Niestety liczna grupa juniorów, która wybrała się na eliminacyjny turniej w piątek nie awansowała do turnieju głównego, co na pewno nie jest pocieszające. Liczyliśmy, że przynajmniej jeszcze jednego reprezentanta będziemy oglądać w sobotnich zmaganiach. Mimo słabej postawy naszych juniorów, niektórym z nich nie można odebrać walki oraz zaangażowania. Mamy nadzieję, że kolejne zawody nie będą stanowiły progu nie do przejścia, a zakwalifikowanie do turnieju głównego pozwoli wreszcie spełnić wytyczone cele, ale również coś więcej, gdyż wiemy jakie to ważne dla tych zawodników...

Zwycięstwem Natalii Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Marka Badowskiego (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyły się zawody w przepięknej hali w Zielonej Górze. W finałach zwycięzcy pokonali odpowiednio: Karolinę Lalak oraz Adriana Dugiela.

Tabele:
gra pojedyncza juniorek - turniej eliminacyjny: TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - turniej eliminacyjny: TUTAJ

gra pojedyncza juniorek - turniej główny: TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - turniej główny: TUTAJ

 
Plik
 

5. Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-10-06

Za nami pierwszy miesiąc zmagań w Grand Prix Spójni Warszawa. W minioną sobotę odbył się już piąty turniej. Na początku należy wspomnieć o drugim zwycięstwie w tym cyklu zawodnika Spójni Warszawa Tadeusza Kudryka. W finale kategorii Open, gdzie wystartowało trzydziestu zawodników pokonał 3:0 Marka Słomkowskiego. Przeważająca ostatnio w frekwencji kategoria Oldboy Młodszy tym razem również była najliczniej obsadzona (35 zawodników). W samych rozgrywkach sytuacja jest bardzo ciekawa, gdyż pamiętny i niekwestionowany lider z tamtego roku Paweł Życki w tym sezonie jeszcze nie zwyciężył. W piątym GP uległ w finale 1:3 Pawłowi Michalskiemu, który w tym sezonie wygrał cztery turnieje. Liderem klasyfikacji generalnej jest jednak Paweł Życki, gdyż nieobecność Pawła Michalskiego w pierwszym turnieju spowodowała stratę punktową, którą sukcesywnie odrabia. Kategoria Oldboy Starszy to zwycięstwo Marka Zawadzkiego, który w finale w czterech setach uporał się z nową twarzą na naszym turnieju - Franciszkiem Jarzębowskim. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (11.10.2014) na 6. turniej !

Terminy sezonu 2014/2015:
- 11, 18, 25 października
- 8, 15, 22, 29 listopada
- 6, 13, 20, 27 grudnia 2014 roku

Wyniki 5. GP:

Open: 
1. Tadeusz Kudryk
2. Arkadiusz Ziemiński
3. Marek Słomkowski

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Michalski
2. Paweł Życki
3. Leszek Pęda

Oldboy Starszy:
1. Marek Zawadzki
2. Franciszek Jarzębowski
3. Stanisław Sadowski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 5. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!  

 
Plik
 

Dobry występ "Sokoła" na 1 Grand Prix Polski Kadetów !


z dnia: 2014-10-05

Łukasz Sokołowski zajmując dwudziestą pozycję osiągnął bardzo dobry wynik podczas 1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, które zostało rozegrane w Krakowie w dniach 03-05.10.2014r. Bardzo niewiele zabrakło, aby "Sokół" utrzymał się, jednak przegrał obie swoje szanse i niestety będzie musiał znów rywalizować podczas II WTK o awans na zawody ogólnopolskie. Warto podkreślić, że będzie rozstawiony z numerem pierwszym, gdyż na GPP utrzymał się Jakub Miszkurka. Z uwagi na to, że Łukasz jest jeszcze młodzikiem, nie można się powstydzić takiego wyniku. Ograł wielu zawodników wyżej notowanych, co pokazuje jego świetną dyspozycję w ostatnich dniach. 

Najlepsi w Krakowie okazali się Samuel Kulczycki (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski), który w finale pokonał 4:1 Artura Grelę (KS NAPRZóD Borucin) oraz reprezentantka Mazowsza - Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa), która w finale zwyciężyła 4:3 z Anną Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie)

Gratulujemy !!!

Wyniki i tabelki:
gra pojedyncza kadetek - TUTAJ
gra pojedyncza kadetów - TUTAJ

 
Plik
 

Derby Mazowsza i kolejne punkty dla Spójni!


z dnia: 2014-10-04

Derby Mazowsza i kolejne punkty dla Spójni!

W czwartej kolejce pierwszoligowych zmagań nasza drużyna wybrała się w podróż do Siedlec.
Wydawało się, że trzecia drużyna w tabeli ze wszystkimi swoimi atutami – własną salą, wiernymi kibicami oraz mocnymi zawodnikami trenowanymi przez Jakuba Sagana  będzie bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Wszyscy Spójniacy stanęli jednak na wysokości zadania i po pięknej, a także bardzo często widowiskowej grze zwyciężyli 8:2.

Wynik otworzył Przemek Sałaciński, którego doświadczenie i wysokie umiejętności w grze z obrońcami i czopami pozwoliły wygrać z Hubertem Byszewskim 3:1. Na pierwszym stole cenny punkt zdobył Bartek Szarmach, pokonując lidera i jak dotąd najlepiej punktującego zawodnika Pogoni Siedlce – Karola Prusa-Strowskiego. Mecz Tomka Sposoba z Michałem Krzyżanowskim to praktycznie powtórka z jego niedawnego pojedynku z Pawłem Piotrowskim – dość wyrównana gra przez cztery sety i bardzo wysokie zwycięstwo w secie piątym. Na pewno sporym zaskoczeniem dla wszystkich była porażka Szymona Malickiego z Jakubem Folwarskim. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Kuba grał tego dnia fantastycznie. Szybkość w nogach, niespodziewane ataki oraz precyzja i cierpliwość w grze obronnej okazały się przeszkodami nie do pokonania. 

Przy dość komfortowym wyniku 3:1 obie pary deblowe zagrały bardzo dobrze. Podbudowany swoim pierwszym singlowym zwycięstwem Przemek w parze z Janem Olkiem nie dali szans rozwinąć w pełni swojej gry obronnej parze Folwarski/Byszewski. Także Szymon z Bartkiem świetnie dzisiaj ze sobą współpracowali, pokonując 3:0 parę Prus-Strowski/Krzyżanowski.

„Kropkę nad i” w całym meczu postawili Szymon i Tomek, bardzo pewnie wygrywając swoje kolejne singlowe pojedynki. Ustanowili wynik na 7:1 i ostatecznie pogrzebali nadzieje Siedleckich kibiców chociażby na remis. W kolejnym starciu Jan Olek pokazał, że zaczął ten sezon z wyśmienitą formą i bez straty seta pokonał Michała Krzyżanowskiego. Nagrodą pocieszenia dla drużyny z Siedlec i jej kibiców było zwycięstwo Folwarskiego z Bartkiem Szarmachem, kończące mecz wynikiem 8:2.

MKS Pogoń Siedlce - KS Spójnia Warszawa 2:8
Karol Prus-Strowski - Bartosz Szarmach 1:3
Jakub Folwarski - Szymon Malicki 3:1
Karol Prus-Strowski - Szymon Malicki 0:3
Jakub Folwarski - Bartosz Szarmach 3:1
Hubert Byszewski - Przemysław Sałaciński 1:3
Michał Krzyżanowski - Tomasz Sposób 2:3
Hubert Byszewski - Tomasz Sposób 1:3
Michał Krzyżanowski - Jan Olek 0:3
Prus-Strowski/Krzyżanowski - Malicki/Szarmach 0:3
Folwarski/Byszewski - Sałaciński/Olek 1:3

Tabela - TUTAJ

 
Plik
 

Pracowity weekend dla Spójniaków...


z dnia: 2014-10-04

Pierwszy weekend października będzie bardzo pracowity zarówno dla trenerów jak i zawodników Spójni Warszawa. Na początek, czyli w sobotę (4 października) zmagania zaczęli najmłodsi, a więc Jasiek Adamiak rozstawiony z numerem drugim oraz Mateusz Cymerman (nr. 26), którzy na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji na Targówku rozegrają I WTK Żaków. W tym samym czasie do boju ruszy nasz młodzik - Łukasz Sokołowski, który wraz z trenerem Czarkiem Walichnowskim przebywa na 1 Grand Prix Polski Kadetów w Krakowie. Jak wiemy "Sokół" wyszedł na te zawody zajmując drugie miejsce podczas I WTK Kadetów. Na koniec dnia nasi pierwszoligowcy z trenerem Michałem Jarosławskim udadzą się do Siedlec na Derby Mazowsza. Lider 1 ligi gr. północnej, czyli Spójnia Warszawa zmierzy się o godzinie 15:00 z tamtejszą Pogonią Siedlce, która obecnie plasuje się na trzeciej pozycji ze stratą do nas jednego punktu. Liczymy, na kolejne zwycięstwo oraz odskoczenie rywalom w tabeli... Powodzenia !!!

Niedziela, czyli 5 października to przede wszystkim mecze ligowe. Równocześnie o godzinie 11:00 swój mecz rozpocznie druga i trzecia drużyna Spójni Warszawa. Drugoligowcy zmierzą się z Lidzbarkiem Warmińskim, natomiast trzecioligowców czeka potyczka z Lupusem Kabaty. Jest to druga kolejka spotkań, więc sytuacja w tabeli nie jest jeszcze klarowna, jednak wierzymy w zdobyte punkty, które w dalszej rywalizacji pozwolą walczyć Spójniakom o najwyższe laury.

Sobota (4 października):

1 liga mężczyzn:
MKS Pogoń Siedlce - KS Spójnia Warszawa godzina 15:00

Niedziela (5 października):

2 liga mężczyzn:
KS Spójnia II Warszawa - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński godzina 11:00

3 liga mężczyzn:
KS Spójnia III Warszawa - UKS Lupus Kabaty godzina 11:00

ZAPRASZAMY !!!