Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

Trzecie miejsce "Sokoła" na II WTK Kadetów...


z dnia: 2014-11-29

Bardzo niewiele zabrakło Łukaszowi Sokołowskiemu do ponownego awansu na II Grand Prix Polski Kadetów. Rozstawiony z numerem pierwszym zawodnik Spójni Warszawa przegrał dopiero w półfinale po zaciętym pojedynku z Maciejem Kubikiem (Hals Warszawa), późniejszym triumfatorem zawodów. W grze o trzecie miejsce Łukasz pokonał pewnie Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn). Warto przypomnieć, że "Sokół", który jest jeszcze młodzikiem na pierwszych ogólnopolskich zawodach w wyższej kategorii zajął bardzo wysoką dwudziestą pozycję i niewiele zabrakło do utrzymania się w gronie zawodników, którzy nie muszą przebijać się przez eliminacje wojewódzkie do turnieju głównego. Niestety Maciek Kubik okazał się dziś pogromcą Spójniaków, ponieważ w meczu o "16" zwyciężył po pięciu setach z naszym drugim najwyżej rozstawionym zawodnikiem Kacprem Molińskim. Poniżej klasyfikacje oraz tabelki zawodów:

gra pojedyncza kadetek - TUTAJ
gra pojedyncza kadetów - TUTAJ

 
Plik
 

11. Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-11-27

Za nami jedenasty turniej kolejnego sezonu. Tym razem najlepszy w kategorii Oldboy Starszy okazał się każdemu dobrze znany Wojciech Węgrowicz, który zawsze "sieje popłoch" jeśli pojawi się na starcie zawodów. W finale pokonał 3:0 naszego prowadzącego turniej - Mirosława Kubisiaka. Kategoria Oldboy Młodszy, która stała się najbardziej popularna wśród Grand Prix i częściej przewyższa frekwencją Open znów stała się królestwem Pawła Życkiego, który "lubi" zwyciężać. W bieżącym sezonie robi to nieco rzadziej niż w poprzednim jednak cały czas jest niekwestionowanym liderem klasyfikacji generalnej. W 11 turnieju w finale zwyciężył 3:2 po trudnym meczu Zdzisława Orzechowskiego. W kategorii Open najlepszy okazał się powracający Jarosław Okruch. Tym razem w meczu o pierwsze miejsce "zasiekom obronnym" Jarka nie sprostał Krzysztof Sołtysiak ulegając 3:1. W klasyfikacji punktowej prowadzi, jednak "pokonany" podczas ostatniego finału i z sporą przewagą nie zamierza nikomu ustępować miejsca... Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (29.11.2014) na 12. turniej !

Terminy sezonu 2014/2015:
- 29 listopada
- 6, 13, 20, 27 grudnia 2014 roku

Wyniki 11. GP:

Open: 
1. Jarosław Okruch
2. Krzysztof Sołtysiak
3. Krzysztof Zalewski

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Życki
2. Leszek Pęda
3. Zdzisław Orzechowski

Oldboy Starszy:
1. Wojciech Węgrowicz
2. Marek Zawadzki
3. Mirosław Kubisiak

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 11. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!  

 
Plik
 

Spójnia III Warszawa przegrywa po znakomitym meczu w Ursusie...


z dnia: 2014-11-24

Bardzo mało zabrakło, aby sprawić wielką niespodziankę w trzeciej lidze mężczyzn, gdzie trzecia drużyna Spójni rozegrała mecz wyjazdowy z liderem - UKS 14 Ursus. Gospodarze przystąpili do spotkania w swoim najsilniejszym zestawieniu, natomiast Spójniacy pod nieobecność Tadka Kudryka oraz Marka Łuczaja wystąpili w składzie: Damian Wasiak, Mateusz Jarosławski, Łukasz Sokołowski oraz Kacper Modelewski. Od początku trzeba zaznaczyć świetny mecz w wykonaniu naszego najmłodszego kolegi - Łukasza Sokołowskiego. "Sokół" tego dnia grał niesamowite piłki, co zaowocowało dwoma zdobytymi punktami oraz zwycięstwami nad jednymi z lepszych trzecioligowych zawodników - Darkiem Skowrońskim oraz Wojtkiem Dąbrowskim. Pierwszy raz bez porażki indywidualnej spotkanie zakończył Damian Wasiak, który pokonał dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników w rankingu 3 ligi. Wygrana po znakomitej grze z Darkiem Skowrońskim oraz jeszcze lepszej z Marcinem Łopatowskim (Damian przegrywał w piątym secie 3:9, aby zwyciężyć później 12:10 !!!) podbudowała całą drużyną oraz dała nadzieję na dobry wynik. Niestety wszystkie swoje mecze po 3:0 przegrał Kacper Modelewski, co w połączeniu z przegranymi dwoma deblami nie daje wręcz możliwości na zdobycze punktowe. Mimo wszystko atmosfera była bardzo gorąca, a doping ze strony rodziców Łukasza czy Kacpra był bardzo pomocny. Na meczu pojawili się również inni kibice, co podkreśliło rangę wydarzenia i wreszcie dało poczucie "meczu na szczycie" trzeciej ligi...

Z powodu przebywania w szpitalu w meczu nie mógł wystąpić Tadek Kudryk, któremu życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia oraz oczywiście powrotu do pingpongowego stołu. Cała drużyna czeka z niecierpliwością na Twój powrót !!! :)

UKS 14 Ursus - KS Spójnia Warszawa 8:6 
Marcin Łopatowski - Mateusz Jarosławski 3:1
Rafał Niemiec - Kacper Modelewski 3;0
Wojciech Dąbrowski - Łukasz Sokołowski 2:3
Dariusz Skowroński - Damian Wasiak 1:3
Skowroński/Niemiec - Wasiak/Jarosławski 3:0
Łopatowski/Dąbrowski - Modelewski/Sokołowski 3:0
Marcin Łopatowski - Kacper Modelewski 3:0
Rafał Niemiec - Mateusz Jarosławski 1:3
Dariusz Skowroński - Łukasz Sokołowski 2:3
Wojciech Dąbrowski - Damian Wasiak 0:3
Marcin Łopatowski - Damian Wasiak 2:3
Dariusz Skowroński - Mateusz Jarosławski 3:0
Rafał Niemiec - Łukasz Sokołowski 3:1
Wojciech Dąbrowski - Kacper Modelewski 3:0

 
Plik
 

Remis drugoligowców z Płockiem...


z dnia: 2014-11-23

Remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie z zespołem UKS VICTORIA REPRO Płock, chociaż zwycięstwo było bardzo blisko. 

Mecz rozpoczął się wynikiem 1:1 po zwycięstwie Czarka Walichnowskiego nad Wawrzyniakiem i przegranej Michała Jarosławskiego z Dmitijem Fereitarauem. Później było już tylko lepiej, do debli prowadziliśmy 3:1, a po grach podwójnych 4:2.
 
Kolejne gry pojedyncze pozwoliły Spójniakom utrzymać przewagę dwóch punktów. Swój drugi mecz po dobrej grze wygrał Daniel Draczka, zaś Kamil Kleczkowski uległ będącemu w świetnej dyspozycji Białorusinowi.

Ostatnie gry pojedyncze rozpoczynaliśmy z wynikiem 5:3 i wielkimi nadziejami na 2 punkty. Niestety Michał Jarosławski uległ Robertowi Wojnarskiemu, a Jakub Jędrzejczak przegrał z Bogusławem Cylwikiem.

Chociaż zwycięstwo było blisko to remis z bezpośrednim rywalem w lidze jest dla nas dobrym wynikiem.
Ważny mecz czeka nasz zespół w sobotę, kiedy będziemy grać z drużyną z Piaseczna. Jest to zaległe spotkanie, które zostało przerwane awarią prądu w całej miejscowości. Decyzją wydziału rozgrywek mecz rozpocznie się wynikiem 2:1 dla Spójni oraz stanem 1:2 w pojedynku Roberta Najwera z Danielem Draczką, czyli tak jak było tuż przed awarią...

UKS VICTORIA REPRO Płock - KS Spójnia II Warszawa 5:5
Dmitrij Fareitarau - Michał Jarosławski 3:0
Robert Wojnarski - Kamil Kleczkowski 2:3
Dmitrij Fareitarau - Kamil Kleczkowski 3:0
Robert Wojnarski - Michał Jarosławski 3:1
Andrzej Wawrzyniak - Cezary Walichnowski 0:3
Bogusław Cylwik - Daniel Draczka 0:3
Andrzej Wawrzyniak - Daniel Draczka 1:3
Bogusław Cylwik - Jakub Jędrzejczak 3:0
Fareitarau/Cylwik - Kleczkowski/Draczka 3:0
Wojnarski/Wawrzyniak - Jarosławski/Walichnowski 0:3

 
Plik
 

1 liga: Spójnia Warszawa 6:4 GLKS Nadarzyn


z dnia: 2014-11-22

Po fantastycznym meczu z Ostródą nasza ekipa odniosła dzisiaj kolejne zwycięstwo - tym razem nad drużyną z Nadarzyna. 

Wszystko zaczęło się od słusznej decyzji trenera Michała, żeby wpuścić Przemka Sałacińskiego na pierwszy mecz z Michałem Murawskim. Przemek, który dobrze się czuje w grze na obronę, po trudnym meczu i arcyciekawych wymianach zwyciężył 3:1. Jednocześnie na pierwszym stole Bartek Szarmach pokonał 3:0 lidera gospodarzy - Zbigniewa Grześlaka. Bartek jest ostatnio w doskonałej formie, co potwierdza w każdym meczu. Kolejne 2 pojedynki Szymona i Tomka również zakończyły się na korzyść Spójni. 

Po deblach nie mogliśmy jeszcze cieszyć się ze zwycięstwa, gdyż tylko para Sposób/Olek odniosła zwycięstwo na drugim stole. Szymon z Bartkiem przegrali nieznacznie w końcówce piątego seta.

Sprawę szybko wyjaśnił jednak Tomek Sposób, który w trzech setach rozprawił się z Michałem Murawskim i dał Spójni szósty punkt. Komfortowa sytuacja pozwoliła trenerowi Michałowi Jarosławskiemu wystawić najmłodszych zawodników na ostatnie pojedynki. Oba niestety zakończyły się porażkami 1:3.Na pierwszym stole "Dżonny" przegrał z Antkiem Witkowskim, a na drugim Przemek z Kamilem Kurowskim. 

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dzisiaj przyjechali nas dopingować. Warto wspomnieć, że było ich więcej niż kibiców gospodarzy!! Dzisiejsze zwycięstwo daje nam pozycję lidera w tabeli, jednak drugie Galaxy ma o jeden mecz rozegrany mniej. Ostatnie spotkanie tej rundy rozegramy szóstego grudnia z beniaminkiem - Stowarzyszeniem Marabellą Sopot. 

GLKS Nadarzyn - KS Spójnia Warszawa 4:6

 
Plik
 

1 liga mężczyzn: Spójnia rozgromiła Ostródę 10:0 !!!


z dnia: 2014-11-21

W piątek 21 listopada, w zaległej kolejce 1 ligi tenisa stołowego Spójnia Warszawa rozgromiła Morliny Ostródę 10:0. Na początku trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że goście wystąpili w tym spotkaniu bez swojego czołowego zawodnika Michała Koryckiego, którego zastąpił junior - Jacek Barbachowski. Na największą uwagę zasługuje po raz kolejny Jasiek Olek, który wszedł z ławki na pierwszy stół i pokonał po najciekawszym i najbardziej widowiskowym meczu tego dnia - Adriana Więcka. Dwa punkty zdobył Przemek Sałaciński, który tak jak Bartek Szarmach pewnie zwyciężał w swoich pojedynkach. Już jutro (22.11.2014 sobota) pierwszoligowców czeka wyjazd do Nadarzyna. Zadanie będzie na pewno o wiele trudniejsze, jednak liczymy na kolejne dwa punkty do tabeli i powrót na pozycję lidera !!!

KS Spójnia Warszawa - Morliny II Ostróda 10:0
Szymon Malicki - Tomasz Tomaszuk 3:0
Bartek Szarmach - Adrian Więcek 3:0
Jan Olek - Adrian Więcek 3:2
Bartek Szarmach - Tomasz Tomaszuk 3:1
Tomasz Sposób - Jacek Barbachowski 3:1
Przemek Sałaciński - Dariusz Burger 3:1
Przemek Sałaciński - Jacek Barbachowski 3:0
Tomasz Sposób - Dariusz Burger 3:0
Malicki/Szarmach - Więcek/Burger 3:0
Sposób/Olek - Tomaszuk/Barbachowski 3:0

Galeria zdjęć - TUTAJ
Relacja video - TUTAJ 

 
Plik
 

Zapraszamy na mecz 1 ligi mężczyzn: KS Spójnia Warszawa - Morliny II Ostróda


z dnia: 2014-11-19

Serdecznie zapraszamy na zaległe spotkanie szóstej kolejki, w którym Spójnia podejmie rezerwy Morlin Ostróda. Jest to kolejny, bardzo ważny mecz, ponieważ ewentualne dwa punkty pozwolą przynajmniej wrócić na pozycję v-ce lidera tabeli. Po bardzo dobrym występie "drugiego stołu" z Kostrzynem, a więc Jaśka Olka i Tomka Sposoba to gospodarze będą faworytami. Liczymy, że znów dopisze warszawska publiczność, która zgromadzona w dużej ilości poniesie swoim dopingiem. Po bardzo dobrej frekwencji w meczu z Galaxy Białystok oraz słabszej w meczu z Kostrzynem znów chcielibyśmy oglądać wypełnioną po brzegi salę warszawskiej Spójni. Emocji na pewno nie zabraknie, dlatego warto przyjść i być przysłowiowym "kolejnym zawodnikiem". Zapraszamy !!!

KS Spójnia Warszawa - Morliny II Ostróda 21.11.2014 (piątek) godzina 17:00

 
Plik
 

Sukces Janka Klepko...


z dnia: 2014-11-18

W sobotę 15 listopada odbył się turniej tenisa stołowego organizowany przez klub IKRTS Józefów. W kategorii kadetów zwyciężył zawodnik naszego klubu Janek Klepko.

Gratulujemy!


 
Plik
 

1 liga: Niełatwe zwycięstwo Spójniaków...


z dnia: 2014-11-16

Sytuacja w pierwszej lidze północnej staje się coraz ciekawsza. Po ostatnim, przegranym  meczu z Galaxy Białystok nasza drużyna musi grać na najwyższym poziomie, aby utrzymać się na podium tabeli, gdyż rywalizacja na szczycie jest bardzo zacięta. Okazja do tego nadarzyła się w dzisiejszym meczu przeciwko UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą. 

Początek meczu wcale nie zapowiadał późniejszego zwycięstwa Spójni. Tylko Tomek Sposób pokazał dobrą formę pokonując 3:0 Marcina Truszkowskiego. Na pierwszym stole Szymek i Bartek zostali pokonani przez braci Bąków - kolejno Marcina i Daniela. Przed deblami wynik mógł brzmieć 1-3, gdyż Jan Olek przegrywał swojego singla z Karolem Żarskim 2:0 w setach i 4:0 w punktach. Zdołał na szczęście po wziętym time-oucie uspokoić swoją grę, zmienić taktykę i wygrać kolejne sety do 7, 7 i 3.  

Trudna sytuacja zmusiła trenera Michała Jarosławskiego do zmienienia koncepcji gry deblowej i wystawienia pary Sposób/Olek. Decyzja okazała się trafna, gdyż pokonali oni 3:0 parę Marcin Bąk/Karol Żarski. Również na pierwszym stole śpiewająco debla zagrali Szymon Malicki z Bartkiem Szarmachem. Tutaj nie trzeba było nic zmieniać, oni grają ze sobą po prostu bardzo dobrze.

Prowadzenie 4:2 dało nam przewagę psychiczną i pozwoliło mieć nadzieję na zwycięstwo. Po raz kolejny nie zawiódł Tomek i wygrał swojego drugiego singla. Niestety to był słabszy dzień dla Szymona, który nie był w stanie sprostać mającemu duże doświadczenie w ekstraklasie Danielowi Bąkowi. Zwycięstwo Spójni przypieczętował Bartek, znajdując sposób na niewygodną grę Marcina Bąka i pokonując go 3:1. Przy pewnym zwycięstwie na większym luzie mógł zagrać "Dżonny", co przełożyło się na zwycięstwo 3:1 nad Marcinem Truszkowskim.

Cieszymy się bardzo, że drużyna potrafi wygrywać trudne mecze, nawet pomimo troszkę słabszej dyspozycji swojego lidera. Najbliższy mecz na własnej hali już w najbliższy piątek. Naszym przeciwnikiem będzie tegoroczny beniaminek - MORLINY Ostróda. Liczymy, że w najbliższym czasie odzyskamy fotel lidera ! 

Spójnia Warszawa - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3 
Szymon Malicki - Marcin Bąk 0:3 (12:14, 5:11, 10:12) 
Bartosz Szarmach -  Daniel Bąk 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 6:11) 
Szymon Malicki - Daniel Bąk 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 
Bartosz Szarmach -  Marcin Bąk 3:2 (11:5, 6:11, 11:4, 8:11, 11:5) 
Tomasz Sposób - Marcin Truszkowski 3:0  (14:12, 12:10, 14:12) 
Jan Olek - Karol Żarski 3:2 (6:11, 12:14, 11:7, 11:7, 11:3) 
Tomasz Sposób - Karol Żarski 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:9) 
Jan Olek - Marcin Truszkowski 3:1 (11:13, 11:6, 11:9, 11:9) 
B. Szarmach / S. Malicki - D. Bąk / M. Truszkowski 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:7) 
T. Sposób / J. Olek - M. Bąk / K. Żarski 3:0 (11:8, 13:11, 11:4) 


 
Plik
 

3 liga: Świetny występ w Brwinowie !!!


z dnia: 2014-11-16

Znakomity występ zaliczyli trzecioligowcy, którzy zmierzyli się na wyjeździe w Brwinowie z miejscowym "Sokołem". Od początku spotkania Spójniacy narzucili własny styl, co zaowocowało prowadzeniem 3:1 po pierwszych singlach. Niestety dwa deble padły łupem gospodarzy, po czym właśnie Brwinów wyszedł na prowadzenie. Klasą samą w sobie był tego dnia Tadeusz Kudryk, który nie przegrał seta. Również trzy punkty zdobył Mateusz Jarosławski, który zapewnił "ławce" duże emocje w ostatnim pojedynku z Emilem Batorowiczem. Wynik na tablicy brzmiał wówczas 7:5, a "Jaros" prowadził 2:0 i pewnie zmierzał po zwycięstwo zarówno nad Emilem jak i w całym meczu nad Brwinowem. Po grze na przewagi i kilki obronionych piłkach meczowych to rywal wyszedł zwycięsko, a kolejnego seta wygrał dość gładko. Jak się później okazało tie-break należał do zawodnika Spójni, który przypieczętował bardzo cenne dwa punkty do tabeli. Już za tydzień mecz wyjazdowy z liderem tabeli - UKS 14 Ursus. 

TG Sokół Brwinów - KS Spójnia III Warszawa 5:8
Łukasz Zaręba - Tadeusz Kudryk 0:3
Emil Batorowicz - Marcin Kuczkowski 3:0
Justyn Milewski - Mateusz Jarosławski 1:3
Marcin Ratajczyk - Damian Wasiak 0:3
Milewski/Batorowicz - Wasiak/Jarosławski 3:1
Zaręba/Postek - Kudryk/Kuczkowski 3:0
Łukasz Zaręba - Marcin Kuczkowski 3:0
Emil Batorowicz - Tadeusz Kudryk 0:3
Arkadiusz Postek - Mateusz Jarosławski 1:3
Justyn Milewski - Damian Wasiak 3:0
Łukasz Zaręba - Damian Wasiak 1:3
Arkadiusz Postek - Tadeusz Kudryk 0:3
Emil Batorowicz - Mateusz Jarosławski 2:3

 
Plik
 

Sukcesy najmłodszych Spójniaków !!!


z dnia: 2014-11-15

We wtorek 11 listopada, na Bielanach odbył się Turniej Tenisa Stołowego z okazji 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski. "Spójniacy" odnieśli w nim liczne sukcesy:
- w kategorii chłopców klas 3-4 - 1-wsze miejsce zajął Mateusz Cymerman
- w kategorii dziewcząt klas 5-6 - 1-wsze miejsce zajęła Katarzyna Trochimiuk, a 2-gie miejsce - Laura Klimczak 
- w kategorii chłopców klas 5-6 - 1-wsze miejsce zajął Piotr Kucharczyk, a 2-gie miejsce Hubert Matyjek

Gratulujemy!

 
Plik
 

II WTK Juniorów: Przeciętny występ zawodników Spójni Warszawa


z dnia: 2014-11-15

Niestety do III WTK Juniorów będziemy musieli poczekać (miejmy nadzieję) na dobre wyniki reprezentantów Spójni Warszawa. W rozegranym 15 listopada II WTK nasi najwyżej sklasyfikowani zawodnicy to Damian Wasiak i Kacper Modelewski, którzy ukończyli zawody w przedziale 5-8. Po porażce odpowiednio Damiana z Dominikiem Borowskim oraz Kacpra z Jakubem Cabanem o czołową czwórkę trudno wskazać na pozytywne strony zmagań. Jedynie na pochwały zasługuje młodzik Łukasz Sokołowski, który dzielnie rywalizował z wiele od siebie starszymi kolegami, a na koniec pokonał o przedział 9-12 jednego z lepszych kadetów w Polsce Jakuba Miszkurkę. Przed juniorami wyjazd na turniej eliminacyjny do Brzegu Dolnego, gdzie będą po raz kolejny walczyć o miejsca premiowane występem w turnieju głównym Grand Prix Polski. Jak wiemy "limit imienny" posiada Kuba Jędrzejczak, który swój występ zacznie właśnie od turnieju głównego GPP. Już jutro nasi juniorzy rozegrają o godzinie 17:00 mecz trzeciej ligi z TG Sokół Brwinów i tam liczymy na odbudowanie wiary w siebie i zwycięstwo oraz cenne punkty do tabeli.

Szczegóły:
gra pojedyncza juniorek - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - TUTAJ

 
Plik
 

Zapraszamy na mecz 1 ligi mężczyzn: KS Spójnia Warszawa - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą


z dnia: 2014-11-14

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie 1 ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Po ostatniej, dość nie spodziewanej dla klubu i kibiców porażce z Galaxy Białystok wsparcie z tak trudnym rywalem jakim jest Warta Kostrzyn na pewno będzie potrzebne. W tym sezonie o sile drużyny z zachodniej część Polski stanowią bracia Marcin i Daniel Bąk. Sam mecz przybiera bardzo dużą "wagę" ze względu na pozycję w tabeli, gdyż po ostatniej stracie punktów, każde kolejne (stracone) oddalają od upragnionego awansu do Superligi. Mamy nadzieję, że tak jak podczas ostatniej kolejki, tak również teraz na sali Spójni zgromadzi się największa liczba fanów w całej pierwszej lidze. Emocje są gwarantowane, a pojedynki zawodników Superligi z tamtego roku mogą okazać się ozdobą całego sezonu. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego SERDECZNIE ZAPRASZAMY już w niedzielę na godzinę 12:00 na halę przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 !!!

KS Spójnia Warszawa - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 16.11.2014 (niedziela) godzina 12:00

 
Plik
 

Bardzo dobra niedziela (09.11) dla Spójni Warszawa !


z dnia: 2014-11-09

Wszystkie drużyny, a więc: 2 liga kobiet, 2 liga mężczyzn oraz 3 liga mężczyzn wygrały swoje mecze. Styl w jakim zrobiły to drugoligowe zespoły był na prawdę niesamowity, a sam wynik czyli 10:0 pań z Halsem Warszawa oraz 9:1 panów na wyjeździe z GLKS-em Nadarzyn mówi sam za siebie. Kolejny komplet punktów zdobył Kamil Kleczkowski. który po nieco gorszym starcie, wraca do swojej wysokiej dyspozycji. W dalszym ciągu niepokonany indywidualnie zostaje Piotr Stępiński, który w Nadarzynie nie przegrał seta ! W tabeli druga drużyna Spójni jest v-ce liderem i traci jeden punkt do Płocka, który ma jedno spotkanie rozegrane więcej. Przechodząc do niezwykle emocjonującego starcia w 3 lidze z Kazanowem należy zaznaczyć, że cała Spójnia III Warszawa rozegrała świetne zawody. Każdy zawodników zdobył po dwa punkty i to okazało się kluczem do sukcesu. Klasą samą w sobie był Jan Molęda, który "skompletował" Spójniaków nie przegrywając seta, jednak ostateczny wynik 8:6 dla gospodarzy jest dowodem, że jeden zawodnik meczu nie wygra. Emocjonujące pojedynki od stanu 5:5 mogły się na prawdę podobać. Niesamowita walka o każdą piłkę i wielkie ambicje zrehabilitowania się Spójniaków za wczorajszą (08.11) porażkę z Płockiem poniosły do bardzo ważnego zwycięstwa i niezwykle ważnych dwóch punktów do tabeli. Dużą rolę odegrał Marek Łuczaj, który po raz kolejny pomagał młodszym kolegom, nie tylko grając, ale podpowiadając, kibicując, a czasami przywołując do porządku. Razem z trenerem Michałem Wojdeckim myślę, że odnieśli mały sukces, który miejmy nadzieję przerodzi się w kolejne wyniki trzeciej drużyny Spójni Warszawa !!!

2 liga kobiet:
KS Spójnia Warszawa - SCKiS Hals Warszawa 10:0

2 liga mężczyzn:

GLKS Nadarzyn - KS Spójnia II Warszawa 1:9
Bartosz Lebrecht - Kamil Kleczkowski 1:3
Igor Misztal - Daniel Draczka 0:3
Bartosz Lebrecht - Daniel Draczka 1:3
Igor Misztal - Kamil Kleczkowski 1:3
Lebrecht/Bożek - Kleczkowski/Stępiński 2:3
Misztal/Majchrzak - Draczka/Walichnowski 0:3
Adrian Majchrzak - Cezary Walichnowski 2:3
Patryk Bożek - Piotr Stępiński 0:3
Adrian Majchrzak - Piotr Stępiński 0:3
Mateusz Kiciński - Cezary Walichnowski 3:0

3 liga mężczyzn:

KS Spójnia III Warszawa - ULKS Kazanów 8:6
Marek Łuczaj - Kamil Samulak 3:0
Tadeusz Kudryk - Wiesław Mazurek 3:1
Mateusz Jarosławski - Michał Gos 3:2
Damian Wasiak - Jan Molęda 0:3
Łuczaj/Kuczkowski - Samulak/Gos 0:3
Wasiak/Jarosławski - Molęda/Mazurek 2:3
Marek Łuczaj - Wiesław Mazurek 3:1
Tadeusz Kudryk - Kamil Samulak 1:3
Damian Wasiak - Michał Gos 3:2
Mateusz Jarosławski - Jan Molęda 0:3
Marek Łuczaj - Jan Molęda 0:3
Damian Wasiak - Kamil Samulak 3:2
Tadeusz Kudryk - Michał Gos 3:1
Mateusz Jarosławski - Wiesław Mazurek 3:1

Galeria zdjęć - TUTAJ
Relacja video - TUTAJ

 
Plik
 

2 liga mężczyzn: Wiązowna pokonana !!!


z dnia: 2014-11-08

W spotkaniu rozegranym awansem wysokie zwycięstwo nad drużyną GKTS Wiązowna odnieśli nasi drugoligowcy. Pomimo wyniku 9:1 przebieg meczu był bardzo emocjonujący, a niektóre wygrane przez Spójniaków mecze były efektem pięciosetowej walki. Po raz pierwszy w tym sezonie komplet punktów zdobył Kamil Kleczkowski, który pokonał zarówno Mateusza Niedzielskiego jak i Kamila Sitka. Dwa punkty zdobył również Piotr Stępiński utrzymując tym samym stuprocentową skuteczność w lidze.
 
Już w niedzielę (09.11.2014) o godzinie 11.00 Spójnia II zagra na wyjeździe z GLKS II Nadarzyn. Na mecz serdecznie zapraszamy. 

KS Spójnia II Warszawa - GKTS Wiązowna 9:1
Michał Jarosławski - Mateusz Niedzielski 0:3
Kamil Kleczkowski - Kamil Sitek 3:1
Michał Jarosławski - Kamil Sitek 3:0
Kamil Kleczkowski - Mateusz Niedzielski 3:2
Cezary Walichnowski - Tomasz Grzybowski 3:0
Piotr Stępiński - Mateusz Stawikowski 3:2
Daniel Draczka - Mateusz Stawikowski 3:1
Piotr Stępiński - Tomasz Grzybowski 3:2
Kleczkowski/Stępiński - Niedzielski/Stawikowski 3:2
Jarosławski/Walichnowski - Sitek/Grzybowski 3:0

Galeria zdjęć - TUTAJ

 
Plik
 

Porażka trzecioligowców w Płocku...


z dnia: 2014-11-08

Niestety porażką 8-2 zakończył się zaległy mecz trzeciej ligi mężczyzn, który został rozegrany w Płocku z tamtejszym Nadwiślaninem. Dwa punkty dla III drużyny Spójni to sprawa Tadka Kudryka, który pokonał 3:2 po świetnym meczu Michała Lewandowskiego oraz pary deblowej Wasiak/Jarosławski, którzy mimo wyniku 0:2 potrafili się odbudować i zwyciężyć po przewagach w piątym secie. Patrząc na przebieg całego spotkania można by rzecz, że dziś gospodarze byli zdecydowanie lepsi. Sam wynik mógłby wyglądać nieco lepiej, lecz na punkty dziś nie było co liczyć. Takie mecze są właśnie potrzebne, ponieważ bardzo dużo się z nich wynosi. Tym razem doświadczenie wzięło górę nad ambicjami, jednak już jutro kolejne bardzo ważne spotkanie z ULKS Kazanów. Liczymy, że Spójniacy wykorzystają atut własnej sali i sprawią miłą niespodziankę zdobywając bardzo ważne punkty do tabeli 3 ligi. 

MLUKS Nadwiślanin Płock - KS Spójnia III Warszawa 8:2
Sebastian Kopacki - Tadek Kudryk 3:0
Michał Lewandowski - Marcin Kuczkowski 3:1
Krzysztof Niedzielak - Mateusz Jarosławski 3:0
Piotr Lichocki - Damian Wasiak 3:2
Kopacki/Lichocki - Kudryk/Kuczkowski 3:0
Lewandowski/Niedzielak - Jarosławski/Wasiak 2:3
Sebastian Kopacki - Marcin Kuczkowski 3:0
Michał Lewandowski - Tadek Kudryk 2:3
Piotr Lichocki - Mateusz Jarosławski 3:1
Krzysztof Niedzielak - Damian Wasiak 3:0

Galeria zdjęć - TUTAJ

 
Plik
 

Weekend pod znakiem drugiej i trzeciej ligi...


z dnia: 2014-11-06

Już w piątek meczem z GKTS Wiązowna na sali Spójni Warszawa rozpoczną pracowity weekend Spójniacy, którzy występują w II i III drużynie. Spotkanie z Wiązowną zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż wzmocnienie jakim na pewno jest Mateusz Niedzielski oraz wyrównany pozostały skład może sprawić spore problemy drugoligowcom ze Spójni. Mamy jednak nadzieję, że zwycięstwem zakończy się i mecz z Wiązowną i z Nadarzynem, z którym na wyjeździe rezerwy Spójni zagrają w niedzielę.

Trzecioligowcy w sobotę pojadą do Płocka na zaległy mecz z tamtejszym Nadwiślaninem. Tutaj również można spodziewać się wielkich emocji, a faworyta ciężko wskazać. Na pewno nie będzie można odmówić naszym zawodnikom walki do ostatniej gry, co już pokazali w meczu z Mińskiem. W niedzielę serdecznie zapraszamy na mecz z v-ce liderem tabeli ULKS-em Kazanów. Kolejna drużyna wiodąca prym w rozgrywkach trzeciej ligi spotka się z ambitnym składem Spójni, która postara się sprawić niespodziankę i wywalczyć choćby jeden, cenny punkt. 

2 liga:
KS Spójnia II Warszawa - GKTS Wiązowna 07.11.2014 (piątek) godzina 19:00
GLKS Nadarzyn - KS Spójnia II Warszawa 09.11.2014 (niedziela) godzina 11:00

3 liga:
MLUKS Nadwiślanin Płock - KS Spójnia III Warszawa 08.11.2014 (sobota) godzina 11:00
KS Spójnia Warszawa - ULKS Kazanów 09.11.2014 (niedziela) godzina 11:00

Zapraszamy !!!