Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!


z dnia: 2014-12-24

Zdrowych - bo to najważniejsze. 
Pełnych miłości - bo to sens życia. 
Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile. 
Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe oraz 
Samych Sukcesów - zarówno w życiu sportowym jak i prywatnym
Życzy: KLUB SPORTOWY SPóJNIA WARSZAWA

 
Plik
 

2. Grand Prix Polski Żaków: Sukces Janka Adamiaka !!!


z dnia: 2014-12-21

Bardzo dobry wynik osiągnął jeden z najmłodszych Spójniaków - Janek Adamiak, który uplasował się na 15. pozycji podczas 2. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków, które w dniach 19-21.12.2014 zostało rozegrane w Brzegu Dolnym. Zawody dla Janka zaczęły się już w piątek, od występu w eliminacjach z racji braku awansu z WTK. Szybkie dwa zwycięstwa zapewniły awans do sobotniego turnieju grupowego i nawet porażka z Ernestem Ciechomskim nic nie zmieniała. W sobotę Jasiek dał popis świetnej gry zwyciężając wszystkie pojedynki w grupie z wyżej notowanymi rywalami. Awans do turnieju głównego z pierwszego miejsca oznaczał teoretycznie słabszego rywala w pierwszej rundzie. Losowanie wyłoniło jednak Ernesta Ciechomskiego (Return Piaseczno), z którym można było pamiętać porażkę z eliminacji. Tym razem było zupełnie inaczej i to zawodnik Spójni Warszawa zwyciężył 3:0. Niestety kolejna runda okazała się nie do przejścia, a turniej pocieszenia zakończony z dwoma porażkami oraz dwoma zwycięstwami (m.in z Janem Należytym (Return Piaseczno), który wygrał II WTK na Mazowszu) można uznać za udany. Podsumowując start Janka należą się wielkie gratulacje zarówno zawodnikowi jak i tacie, który na tych zawodach występował również w roli trenera. Postępy, które zrobił nasz żak stawiają go bardzo wysoko w stawce ogólnopolskiej. Wiemy, że Janka stać na takie wyniki i mamy nadzieję, że w następnych zawodach powtórzy swoją dobrą grę. GRATULUJEMY !!!

Tabele:
gra pojedyncza żaczek - turniej główny - TUTAJ
gra pojedyncza żaków - turniej główny - TUTAJ

 
Plik
 

3 liga: "Sokół" daje Spójni dwa punkty !!!


z dnia: 2014-12-21

Jak to już bywa od pierwszego meczu Spójni w trzeciej lidze, tak samo i teraz emocje były niesamowite. Sąsiadujące w tabeli Spójnia III Warszawa oraz SKS 40 Warszawa dały dziś pokaz dobrej gry na sali przy Wybrzeżu Gdyńskim 2. Ten pokaz mogli zobaczyć nieliczni kibice, jednak tym którzy przyszli serdecznie dziękujemy. Szczególnie "głośno" było podczas ostatniego pojedynku... Przy stanie 7:6 dla Spójni do stołu podeszli Łukasz Sokołowski oraz Sebastian Bąk, który dwa sezony temu występował w naszych barwach. Po znakomitej grze "Sokół" objął prowadzenie 2:1 oraz 8:4, a następnie miał kilka piłek meczowych.Kiedy wszyscy już cieszyli się ze zwycięstwa Sebastian w dobrym stylu obronił "meczbole" i rozstrzygnął czwartego seta na swoją korzyść. W piątym - Sebastian broni kolejne dwie piłki meczowe i ze stanu 10:8 dla Łukasza robi 10:10. Wtedy serca wszystkim zaczęły bić bardzo mocno, jednak kolejne dwie, świetne akcje należały do naszego młodego bohatera, który dał upragnione dwa punkty do tabeli. Ponadto na swoim, wysokim poziomie zagrali pozostali Spójniacy, a więc Marek Łuczaj, (któremu po raz kolejny dziękujemy i liczymy na Niego w następnych spotkaniach), Mateusz Jarosławski oraz Damian Wasiak. Trzecioligowcom należy się zasłużony odpoczynek, a kolejny mecz dopiero 11 stycznia, Rok 2014 kończymy na TRZECIM miejscu w tabeli !!!

KS Spójnia III Warszawa - SKS 40 Warszawa 8:6
Marek Łuczaj - Wojciech Zieliński 3:1
Mateusz Jarosławski - Sebastian Bąk 3:2
Łukasz Sokołowski - Piotr Pluta 2:3
Damian Wasiak - Michał Tokarski 3:2
Wasiak/Jarosławski - Zieliński/Pluta 2:3
Łuczaj/Sokołowski - Tokarski/Bąk 3:2
Marek Łuczaj - Sebastian Bąk 3:0
Mateusz Jarosławski - Wojciech Zieliński 1:3
Damian Wasiak - Piotr Pluta 3:0
Łukasz Sokołowski - Michał Tokarski 0:3
Marek Łuczaj - Michał Tokarski 1:3
Damian Wasiak - Wojciech Zieliński 2:3
Mateusz Jarosławski - Piotr Pluta 3:1
Łukasz Sokołowski - Sebastian Bąk 3:2

 
Plik
 

3 liga: Zwycięstwo Spójni III Warszawa po dramatycznej końcówce !!!


z dnia: 2014-12-15

Mecz 10. kolejki 3 ligi mężczyzn, w którym zmieniono gospodarza na Spójnię zakończył się zwycięstwem 8:5. Derby Warszawy z ATS-em przebiegały pod dyktando Spójniaków, aż do wyniku 7:2. Wtedy sami zawodnicy przegrywając trzy mecze po 2:3 z rzędu zgotowali sobie dramatyczną końcówkę, która była na pewno efektem lekkiego rozluźnienia w szeregach Spójni, ale również znakomitej postawy rywali. Przy wyniku 7:5 dla Spójni na drugim stole "Sokół" przegrał 3:1 z Michałem Sitarskim, a równocześnie "Jaros" bronił dwóch piłek meczowych w piątym secie. Serca wtedy zaczęły wszystkim mocniej bić, oprócz Mateuszowi, który co raz bardziej jest znany z wygrywania ostatnich, dramatycznych pojedynków przesądzających o dwóch punktach dla Spójni. Tak było również tym razem, gdy z wyniku 2:2, 8:10 zdobył kolejne cztery punkty z rzędu i uratował drużynę od starty jednego "oczka". Co raz lepsza sytuacja w tabeli daje większe nadzieje nawet na baraże o drugą ligę. Wreszcie wykrystalizował się cel, a dobra gra i co raz większa liczba osób na meczach (za która drużyna dziękuje) sprawia, że trzecia liga brnie w dobrym kierunku...

KS Spójnia III Warszawa - ATS Warszawa 8:5
Marek Łuczaj - Andrzej Bernatowicz 3:1
Mateusz Jarosławski - Michał Sitarski 3:1
Łukasz Sokołowski - Marcin Chojnicki 3:1
Damian Wasiak - Jacek Falęcki 3:2
Koniczuk/Kuczkowski - Chojnacki/Sitarski 0:3
Wasiak/Jarosławski - Bernatowicz/Falęcki 3:2
Marek Łuczaj - Michał Sitarski 3:0
Mateusz Jarosławski - Andrzej Bernatowicz 2:3
Damian Wasiak - Marcin Chojnacki 3:2
Łukasz Sokołowski - Jacek Falęcki 2:3
Marek Łuczaj - Jacek Falęcki 2:3
Damian Wasiak - Andrzej Bernatowicz 2:3
Mateusz Jarosławski - Marcin Chojnacki 3:2 

 
Plik
 

Przeciętne 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów...


z dnia: 2014-12-15

Bez większych wyników i sukcesów wrócili do Warszawy z Brzegu Dolnego zawodnicy Spójni Warszawa, gdzie w miniony weekend odbyło się 2. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Na piątkowe eliminacje wybrał się jedynie Damian Wasiak, który niestety nie zdołał awansować do sobotniego turnieju grupowego. Sama gra nie była w jego wykonaniu zła, jednak końcówki setów, czy po prostu brak szczęścia w losowaniu sprawiły, że wynik jest słaby... Kuba Jędrzejczak, który zaczął zmagania w sobotę z racji imiennego limitu również nie zachwycił. Przede wszystkim wykonał swoje zadanie pozostając w "szesnastce" rankingu, jednak wszyscy jak i on sam liczył na lepszą pozycję niż 19. Za juniorami połowa sezonu w startach indywidualnych. Można powiedzieć, że jeden zawodnik w stawce 64. na turnieju ogólnopolskim to słaby wynik, dlatego trzeba dobrze przygotować się do 3. Grand Prix, gdyż warto uzyskać "limit" z dobrym numerem na Mistrzostwa Polski w zmaganiach drużynowych. Naszych juniorów na pewno na to stać, a więc może przerwa zimowa, wolna od szkoły pozwoli zwiększyć efektywność treningów i będziemy mogli wkrótce cieszyć się sukcesami Spójniaków...

TABELE:
gra pojedyncza juniorek - turniej główny - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - turniej główny - TUTAJ

gra pojedyncza juniorek - turniej eliminacyjny - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - turniej eliminacyjny - TUTAJ

 
Plik
 

Mikołajkowy weekend na Spójni...


z dnia: 2014-12-07

7 grudnia na sali Spójni Warszawa odbyły się aż trzy mecze. Swoje zmagania toczyli jednocześnie drugoligowcy z Pogonią Siedlce, trzecioligowcy z Sannikami oraz drugoligowe panie z Radomiem. Najważniejsze jest to, że wszystkie spotkania zakończyły się dość pewnymi zwycięstwami Spójni. Poniżej relacje oraz wyniki:

2 liga mężczyzn: KS Spójnia II Warszawa - MKS Pogoń Siedlce 7:3
Daniel Draczka - Hubert Byszewski 0:3
Michał Jarosławski - Jakub Sagan 3:1
Daniel Draczka - Jakub Sagan 1:3
Kamil Kleczkowski - Hubert Byszewski 0:3
Kuba Jędrzejczak - Paweł Skolimowski 3:1
Piotr Stępiński - Michał Grzybowski 3:0
Kuba Jędrzejczak - Michał Grzybowski 3:2
Piotr Stępiński - Paweł Skolimowski 3:0
Jarosławski/Walichnowski - Byszewski/Grzybowski 3:0
Draczka/Stępiński - Sagan/Skolimowski 3:1

W dniu dzisiejszym na własnej hali gościliśmy drużynę z Siedlec. Mimo, że przed pojedynkiem, biorąc pod uwagę obecny układ w tabeli rozgrywkowej, byliśmy zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, to wiedzieliśmy, że w drużynie z Siedlec na pierwszym stole grają bardzo doświadczeni zawodnicy, Hubert Byszewski (niegdyś jeden z najlepszych młodzików w Europie) i Jakub Sagan, który od wielu lat prezentuje się z bardzo dobrej strony. Mecz rozpoczął się jednak od mocnego uderzenia  Spójniaków i było 3:1 po singlach. W najbardziej emocjonującym pojedynku Michał Jarosławski pokonał Jakuba Sagana w stosunku 3:1. Warte odnotowania są także deble, które ułożyły się pod nasze dyktando na obu stołach (5:1). W ostatnich parach singlowych bardzo dobrą formę udowodnił Hubert Byszewski, który pokonał Kamila (a wcześniej Daniela) bez straty seta. Na szczególne brawa zasługują młodzi zawodnicy Spójni Piotr Stępiński i Jakub Jędrzejczak , którzy coraz śmielej poczynają sobie w lidze ogrywając  wielu dobrych zawodników. Piotrek w tym sezonie sprawuje się nadspodziewanie dobrze i do tej pory przegrał tylko jedną partię singlową (!), zaś jego rok młodszy kolega, Jakub Jędrzejczak, nie chce pozostawać w tyle i też prezentuje świetną dyspozycję. Następny mecz tuż przed świętami z IKRTS Józefów.

3 liga mężczyzn: KS Spójnia III Warszawa - UKS Sanniki 8:2
Marek Łuczaj - Damian Winnicki 3:0
Mateusz Jarosławski - Henryk Podsiadły 3:0
Paweł Tusień - Damian Wiankowski 2:3
Damian Wasiak - Nikodem Sadowski 3:0
Łuczaj/Tusień - Sadowski/Podsiadły 3:1
Wasiak/Jarosławski - Wiankowski/Winnicki 3:0
Marek Łuczaj - Henryk Podsiadły 3:0
Mateusz Jarosławski - Damian Winnicki 3:0
Damian Wasiak - Damian Wiankowski 3:2
Paweł Tusień - Nikodem Sadowski 1:3

Kolejne ważne zwycięstwo trzecioligowców stało się faktem. Na pewno mecz nie należał do tych na szczycie, gdyż goście wystąpili bez swoich dwóch najlepszych zawodników. Mimo wszystko należą się brawa za dobre podejście do meczu i wysoki wynik. W zespole Spójni zadebiutował Paweł Tusień, jednak nie będzie miło wspominał swojego występu, gdyż przegrał dwie gry. Cieszą dwie wygrane gry podwójne, które ostatnio nie wychodziły najlepiej trzecioligowcom. Dzięki zdobytym punktom Spójnia III Warszawa przesunęła się na trzecie miejsce w tabeli. Za tydzień derby Warszawy z ATS-em. Do składu powróci już Łukasz Sokołowski, który akurat w tą niedzielę występował w 2 Grand Prix Polski Kadetów odnosząc liczne sukcesy, o których piszemy TUTAJ.

2 liga kobiet: KS Spójnia Warszawa - IKTS Broń Radom 9:1

Galeria zdjęć z niedzielnych zmagań - TUTAJ

 
Plik
 

Bardzo dobry występ "Sokoła" na 2 Grand Prix Polski Kadetów !!!


z dnia: 2014-12-08

Dwudzieste miejsce zajął Łukasz Sokołowski podczas 2 Grand Prix Polski Kadetów, które zostało rozegrane na pięknej hali Stelmetu w Zielonej Górze w dniach 05-07.12.2014r, Jest to bardzo dobry wynik zważając na to, że Łukasz jest jeszcze przecież młodzikiem. Swoje zmagania musiał zaczynać już w piątek od eliminacji (trzecie miejsce na WTK), jednak nikt nie potrafił zatrzymać "Sokoła" w drodze po awans do turnieju głównego. Pierwsza porażka i chwile "grozy" nadeszły w turnieju grupowym, gdzie układ gier mógł sprawić, że wyjście z grupy było zagrożone. Pomyślnie rozstrzygnięta ostatnia partia oraz dobry wynik rywali sprawił, że pierwsze miejsce w grupie stało się faktem. Oznaczało to teoretycznie słabszego rywala w meczu o "16". Po dość zaciętym boju udało się go pokonać 4:2, jednak na przeszkodzie w kolejnej rundzie stanął rozstawiony z numerem drugim Artur Grela, który nie pozwolił ugrać nawet seta. Turniej pocieszenia nie był tak bardzo udany i ostatecznie po kilku porażkach i jednym zwycięstwie Łukasz uplasował się na bardzo wysokim dwudziestym miejscu. Od całego klubu należą się wielkie gratulacje. Mamy nadzieję, że tak przepracowany okres pozwoli na najbliższym Grand Prix Polski młodzików powalczyć o tytuł najlepszego w Polsce. Oczywiście liczymy również na Łukasza w trzeciej lidze, gdzie pokazuje wielką waleczność oraz nie przeciętne umiejętności.

Niestety nasz inny reprezentant Kacper Moliński nie przeszedł eliminacji. Szkoda braku awansu Kacpra przede wszystkim z powodu, że ostatnio prezentował wysoką i solidną formę. Przed nim jeszcze trzeci WTK oraz GPP, więc należy się dobrze przygotować do tych startów i zawalczyć na kolejnych zawodach.

Wyniki i tabele:
gra pojedyncza kadetek - TUTAJ
gra pojedyncza kadetów - TUTAJ

 
Plik
 

1 liga mężczyzn - zwycięstwo z Marabellą Sopot i pierwsze miejsce w tabeli!!!


z dnia: 2014-12-08

Zwycięstwem naszych zawodników 7:3 zakończył się wyjazdowy mecz rozgrywany w Gdańsku z Marabellą Sopot. Marabella jest w tym sezonie Beniaminkiem, lecz potrafiła urywać punkty najsilniejszym drużynom. 

Po pierwszych singlach wynik 1:1. Jan Olek bardzo szybko poradził sobie z Mateuszem Dzikowskim, choć styl gry reprezentowany przez Mateusza nie jest dla Janka najłatwiejszy. Na pierwszym stole Bartek Szarmach nieznacznie przegrał w piątym secie z Patrykiem Jędrzejewskim.
Kolejny rzut singli i powtórka z rozrywki. Pewne zwycięstwo Tomka Sposoba nad Jakubem Benzefem i porażka 2:3 Szymka Malickiego z Arturem Danielem. Tego meczu było nam szczególnie szkoda, gdyż Szymek, pomimo słabszej gry  w dwóch pierwszych setach, zdołał się podnieść i doprowadzić do stanu 2:2 w setach i 5:0 w punktach. Wydawało się, że ma ten mecz pod kontrolą, lecz końcówka należała do byłego indywidualnego mistrza Polski i to on zwyciężył 13:11

Po deblach sytuacja zaczynała powoli być nerwowa. Na drugim stole para Sposób/Olek zaliczyła kolejne zwycięstwo i zakończyła rundę jesienną bez porażki. Na pierwszym stole niestety kolejna końcówka piątego seta uciekła naszym zawodnikom i to para Daniel/Jędrzejewski mogła cieszyć się zdobytym punktem dla drużyny.

Od tego momentu sytuacja zaczęła się znacznie poprawiać. Szymek i Bartek, niezrażeni swoimi poprzednimi porażkami, wykrzesali z siebie wystarczająco dużo siły, żeby zwyciężyć swoje single kolejno 3:1 i 3:2. Również na drugim stole nie zawiódł Tomek, pokonując 3:1 Mateusza Dzikowskiego i odnosząc tym samym szesnaste singlowe zwycięstwo w tym sezonie. Ostatni mecz pomiędzy Dżonym a Jakubem Benzefem, chociaż nie miał wpływu na wynik meczu, również był bardzo ciekawy. Pomimo wygranego pierwszego seta 11:1, Janek musiał brać czas przy stanie 1:2 w setach i 1:3 w punktach, co pozwoliło mu odnaleźć rytm w swojej grze i ostatecznie zwyciężyć 3:2.

Zakończona runda jesienna pozwala nam mieć spore nadzieje na grę w barażach i walkę o miejsce w ekstraklasie. Z ośmioma zwycięstwami i jedną porażką mamy na koncie 16 punktów i obecnie jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli.

Stowarzyszenie Marabella Sopot 3:7 KS Spójnia Warszawa

Patryk Jędrzejewski 3:2 Bartosz Szarmach
Artur Daniel 3:2 Szymon Malicki
Patryk Jędrzejewski 2:3 Szymon Malicki
Artur Daniel 1:3 Bartosz Szarmach
Mateusz Dzikowski 0:3 Jan Olek
Jakub Benzef 0:3 Tomasz Sposób
Mateusz Dzikowski 1:3 Tomasz Sposób
Jakub Benzef 2:3 Jan Olek
Jędrzejewski/Daniel 3:2 Szarmach/Malicki
Dzikowski/Benzef 0:3 Olek/Sposób


Relacja TV - TUTAJ

 
Plik
 

12. Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-12-03

Za nami kolejne Grand Prix Spójni Warszawa. Na starcie zjawiła się znakomita grupa 101 uczestników. Jak to bywa w ostatnim czasie, tak samo teraz najliczniejsza kategoria to Oldboy Młodszy. Naszą relację zacznijmy jednak od Oldboyów Starszych, gdzie pierwsze miejsce zajął Jerzy Sikorski pokonując w finale 3:1 Tadeusza Pytkowskiego. Jest to pierwsze zwycięstwo w sezonie w tej kategorii pana Jurka. Oldboy Młodszy to popis trzech Pawłów, a jednym z nich był bardzo dobrze znany na Spójni - Paweł Tusień, który zajął trzecie miejsce. Najlepszy okazał się Paweł Michalski, który zwyciężył w finale z Pawłem Życkim 3:0. Kolejny sukces Spójniaków to kategoria Open. W niej niepokonany okazał się Kacper Moliński, który w finale po czterosetowym pojedynku pokonał Arkadiusza Ziemińskiego. Jest to pierwsze w życiu zwycięstwo Kacpra na naszych sobotnich turniejach. Brawo !!!. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (06.12.2014) na 13. turniej !

Terminy sezonu 2014/2015:
- 6, 13, 20, 27 grudnia 2014 roku

Wyniki 12. GP:

Open: 
1. Kacper Moliński
2. Jarosław Okruch
3. Arkadiusz Ziemiński

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Michalski
2. Paweł Życki
3. Paweł Tusień

Oldboy Starszy:
1. Jerzy Sikorski
2. Marek Korzemski
3. Tadeusz Pytkowski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 12. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!  

 
Plik
 

Jan Olek zwycięzcą drugiego WTK-u Seniorów !!!


z dnia: 2014-12-01

30 listopada w Wyszogrodzie rozegrany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. 
Bardzo dobre zawody rozegrał Jan Olek, który z pierwszego miejsca awansował na turniej ogólnopolski, odbywający się za niecałe trzy tygodnie w Zawierciu. 

Bardzo bliski sukcesu był również Przemek Sałaciński, który po zaciętym boju przegrał nieznacznie z Grzegorzem Janczewskim w półfinale. Gdyby nie nagła kontuzja w piątym secie niewykluczone, że to właśnie Przemek razem z Jankiem reprezentowaliby niedługo Mazowsze na arenie ogólnopolskiej.

Nadspodziewanie dobry wynik zaliczył kolejny reprezentant Spójni - Damian Wasiak, który po zwycięstwie nad Robertem Wojnarskim uplasował się w przedziale 5-8. Widać, że ciężkie treningi zaczynają w jego przypadku przynosić efekty. 

Troszkę poniżej swoich możliwości zagrali nasi drugoligowcy - Kamil Kleczkowski i Daniel Draczka, którzy zajęli miejsca w przedziałach 13-16 i 17-20. Mamy nadzieję, że niedługo oni także będą się liczyć w walce o podium i awans. 

Tabele i klasyfikacje:
gra pojedyncza seniorek - TUTAJ
gra pojedyncza seniorów - TUTAJ

 
Plik
 

Mecz drugiej ligi z Piasecznem dokończony...


z dnia: 2014-12-01

W sobotę 29.11.14 nasi drugoligowcy dokończyli mecz z zespołem UKS RETURN Piaseczno, który został w pierwszym terminie przerwany ze względu na awarię światła w całej miejscowości. Tym razem także nie obyło się bez problemów, ponieważ spotkanie musieliśmy rozegrać na hali w Konstancinie, a nie w Piasecznie, gdzie było rozpoczęte.
 
Mecz rozpoczął się od stanu 2:1 dla Spójni oraz stanem 1:2 dla Roberta Najwera w pojedynku z Danielem Draczką. Niestety, już po "pierwszym" secie mieliśmy remis. Szala zwycięstwa nie przechyliła się na żadną stronę także po deblach. Na drugim stole pewne zwycięstwo odnieśli Cezary Walichnowski i Michał Jarosławski, zaś na pierwszym stole Kamil Kleczkowski i Piotr Stępiński przegrali 0:3 z parą: Maciej Chojnicki i Dominik Borowski. Czwarty punkt dla Spójni zdobył Cezary Walichnowski pokonując Dominika Borowskiego, ale w tym samym czasie Kamil Kleczkowski przegrał dość wyraźnie z niepokonanym w tym meczu Maciejem Chojnickim. Decydujące w całym spotkaniu były ostatnie gry. Na nasze nieszczęście po raz pierwszy w tegorocznych rozgrywkach ligowych swój mecz przegrał Piotr Stępiński ulegając 1:3 Krzysztofowi Bieńkowi. Punkt na remis zawdzięczamy trenerowi Michałowi Jarosławskiemu, który pomimo wyniku 0:2 dał z siebie wszystko i wygrał bardzo wyrównany pojedynek z Najwerem !!! Już w najbliższą niedzielę (07.12.2014) o godzinie 11:00 na hali przy Wybrzeżu Gdyńskim 2 drugoligowcy podejmą MKS Pogoń II Siedlce. Serdecznie Zapraszamy na to spotkanie :)

UKS Return Piaseczno - KS Spójnia II Warszawa 5:5
Maciej Chojnicki - Michał Jarosławski 3:0 
Robert Najwer - Daniel Draczka 3:1
Maciej Chojnicki - Kamil Kleczkowski 3:0
Robert Najwer - Michał Jarosławski 2:3
Aleksander Werecki - Piotr Stępiński 0:3
Krzysztof Bieniek - Cezary Walichnowski 0:3
Dominik Borowski - Cezary Walichnowski 0:3
Krzysztof Bieniek - Piotr Stępiński 3:1
Chonicki/Borowski - Kleczkowski/Stępiński 3:0
Najwer/Bieniek - Walichnowski/Jarosławski 0:3