Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

1. liga mężczyzn: Spójnia Warszawa pozostaje w pierwszej lidze na sezon 2014/2015 !!!


z dnia: 2014-05-31

Spójnia Warszawa zwyciężając obydwa mecze barażowe z BISTS Bielsko-Biała utrzymała się w rozgrywkach pierwszoligowców na kolejny sezon. W dzisiejszym meczu rewanżowym rozegranym na wyjeździe padł taki sam wynik jak tydzień temu w Warszawie, czyli 7:3. Szczególne gratulacje dla Jana Olka oraz Przemka Sałacińskiego, czyli zawodników na co dzień trenujących na Spójni, którzy w obydwu spotkaniach nie przegrali gry indywidualnej. Dziś nieco gorszy występ zanotował Artur Daniel, który dorzucił tylko 0,5 pkt wygrywając grę podwójną w parze z Przemkiem (w Warszawie Artur zdobył komplet punktów). Dobre zawody po stronie gospodarzy dzisiejszych zmagań rozegrał o dziwo nie znany każdemu w Warszawie Filip Młynarski, lecz Kamil Michalik, który pokonał zarówno Artura jak i Witka Skubiszewskiego. Witek zrewanżował się za poprzedni mecz Filipowi Młynarskiemu wygrywając 3:1. Na pewno, gdy wszystko było rozstrzygnięte, a więc już po pierwszym deblu, kiedy to Spójnia zdobyła czwarty punkt zapewniając sobie utrzymanie, emocje nieco opadły. Tym bardziej brawa dla naszych zawodników występujących na drugim stole, którzy mimo rozstrzygniętego meczu mocno się skoncentrowali i pokonali rywali. Swoją cegiełkę dorzucił grający trener Michał Jarosławski, który mocno z trenerskiego boksu wspierał zawodników, a także wszedł na grę podwójną i wraz z "Dżonnym" zwyciężył po pięciosetowym boju. Druga runda rozgrywek była o wiele bardziej udana dla trenera Michała, który pokazał, że potrafi jeszcze zdobywać punkty na pierwszoligowej arenie. Na pewno zespół będzie na Niego liczył w przyszłym sezonie. Podsumowanie całego sezonu ze strony zawodników już niedługo ukarze się na naszej stronie internetowej. GRATULUJEMY !!! 

1. mecz: Spójnia - BISTS 7:3
2. mecz: BISTS - Spójnia 3:7 utrzymanie: Spójnia Warszawa 

BISTS Bielsko-Biała - KS Spójnia Warszawa 3:7
Kamil Michalik - Artur Daniel 3:1
Filip Młynarski - Witold Skubiszewski 1:3
Kamil Michalik - Witold Skubiszewski 3:1
Filip Młynarski - Artur Daniel 3:2
Krzysztof Jakubiec - Przemysław Sałaciński 0:3
Mateusz Zagajewski - Jan Olek 1:3
Krzysztof Jakubiec - Jan Olek 0:3
Mateusz Zagajewski - Przemysław Sałaciński 2:3
Młynarski/Zagajewski - Daniel/Sałaciński 0:3
Michalik/Jakubiec - Olek/Jarosławski 2:3

BRAWO !!!

 
Plik
 

Trzydzieste Ósme Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-05-31

W rozegranym 24. maja kolejnym turnieju Grand Prix Spójni Warszawa udział wzięło o wiele mniej miłośników tenisa stołowego niż to bywa normalnie. Na zewnątrz zrobiło się bardzo ciepło, co można było odczuć także na sali, nie mniej jednak rywalizacja toczyła się jak w każdą sobotę. Powoli zmierzamy do końca całego cyklu, więc przewagi punktowe jakie sobie wypracowali poszczególni zawodnicy zapewniają miejsca na podium, czy zwycięstwa. Powoduje to, że ich starty w turnieju są coraz rzadsze, a pojedyncze wygranie Grand Prix co raz łatwiejsze. Na koniec całego cyklu zamieścimy obszerne podsumowanie z wynikami odnoszącymi się tylko do klasyfikacji generalnej. Przechodząc do 38. turnieju warto zaznaczyć "powrót" i od razu zwycięstwo Pawła Życkiego w kategorii Oldboy Młodszy. W finale pokonał 3:0 Leszka Pędę przypieczętowując tym samym turniej główny bez starty seta. W finale kategorii Oldboy Starszy spotkali się Krzysztof Kostoń i Henryk Kalicki. Wygrał ten pierwszy po czterosetowym boju. W półfinale pan Krzysztof pokonał numer "1" turnieju, czyli Marka Zawadzkiego. Kategoria Open to zwycięstwo Michała Kiełbika, który w finale okazał się lepszy od Rafała Malinowskiego. Znów na naszych parkietach pojawiają się bracia Malinowscy i od razu z dużym sukcesem. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (31.05.2014) na 39. turniej !

Terminy kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix Spójni Warszawa:
- 31 maj
- 7, 14, 21, 28 czerwiec 2014

Wyniki 38. GP:

Open: 
1. Michał Kiełbik
2. Piotr Szablewski
3. Rafał Malinowski

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Życki
2. Mirosław Kubisiak
3. Leszek Pęda

Oldboy Starszy:
1. Krzysztof Kostoń
2. Marek Zawadzki
3. Henryk Kalicki

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 38. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!   

 
Plik
 

Letnie zgrupowanie w Rzeszowie: 02-14.08.2014r. PILNE !!!


z dnia: 2014-05-30

Prosimy o jak najszybsze zapisywanie się oraz wpłacanie zaliczki !!!

KS Spójnia Warszawa:
zaprasza na zgrupowanie w Rzeszowie, w dniach 02-14.08.2014r. Zakwaterowanie w domu studenckim "Alchemik" w pokojach dwuosobowych, wyżywienie w restauracji "Kwant", składające się ze śniadania, obiadu i kolacji (śniadanie i kolacja - szwedzki stół). Korzystanie z hali sportowej, wyposażonej w profesjonalny sprzęt do tenisa stołowego oraz przyborów i przyrządów dostępnych na obiektach - 4 godziny dziennie. Poza tym do dyspozycji: boiska do piłki siatkowej plażowej i piłki nożnej oraz siłownia. Zgłoszenia na obóz oraz zaliczkę w wysokości 300 zł należy wpłacić do trenerów prowadzących grupy treningowe do dnia 30.05.2014r. (termin przedłużony), pozostałą kwotę do dnia 30.06.2014r. w wysokości 1150 zł. Przewóz do Rzeszowa - POLSKI BUS. Całkowity koszt około 1450 zł.  

Więcej informacji - przy bezpośrednim kontakcie. (zakładka kontakt). 

ZAPRASZAMY !!!


 
Plik
 

Wygrana pierwszoligowców w meczu barażowym!


z dnia: 2014-05-26

W rozegranym w niedzielę 25 maja pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w pierwszej lidze mężczyzn zespół Spójni Warszawa wygrał z BISTS Bielsko-Biała 7:3. Bohaterami w tym niezwykle ważnym dla przyszłości pierwszej ligi w Naszym klubie byli: Artur Daniel,Jan Olek i Przemek Sałaciński. To właśnie punkty tych zawodników zapewniły zwycięstwo Spójniakom tego upalnego dnia. Zespół z Bielska po rundzie zasadniczej zajął w grupie południowej ósme miejsce zapewniające baraże i dzięki temu rewanżowy mecz barażowy
zagrają we własnej hali, jednak po pierwszym meczu łatwo wskazać faworyta rewanżu - Nasi zawodnicy będą musieli zdobyć tylko 4 punkty aby utrzymać się w gronie pierwszoligowców. Słabszy występ zaliczył Witek Skubiszewski, który tego dnia przegrał wszystkie gry. Szczególnie szkoda gier singlowych, w których "Skubi" musiał uznać wyższość przeciwników dopiero po 5 setowych pojedynkach. Rewanżowy mecz jest zaplanowany na sobotę 31 maja na godzinę 16:00 w Bielsku-Białej.  Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za przybycie i głośny doping - to po części dzięki niemu udało nam się zdobyć dużą zaliczkę przed rewanżem.

Artur Daniel - Kamil Michalik 3:1
Witold Skubiszewski - Filip Młynarski 2:3
Jan Olek - Jakubiec Krzysztof 3:0
Przemysław Sałaciński - Mateusz Zagajewski 3:0
Daniel/Sałaciński - Młynarski/Zagajewski 3:1
Olek/Skubiszewski - Michalik/Jakubiec 1:3
Artur Daniel - Filip Młynarski 3:1
Witold Skubiszewski - Kamil Michalik 2:3
Jan Olek - Mateusz Zagajewski 3:0
Przemysław Sałaciński - Krzysztof Jakubiec 3:0

galeria z meczu - TUTAJ

relacja video - TUTAJ


 
Plik
 

Podsumowanie sezonu drugiej ligi kobiet...


z dnia: 2014-05-28

Zakończył się sezon dla drugiej ligi kobiet. 25.05.2014r. Nasze Panie rozegrały swój ostatni mecz. Niestety nie udało się wygrać baraży i wywalczyć wejścia do pierwszej ligi. UPKS Arka Ryki wygrały obydwa spotkania w stosunku: 7:3 i 8:2. Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia. W imieniu całej drużyny dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wysokiego wyniku, a przede wszystkim Pawłowi Tusień za zaangażowanie w naszą ligę, Panu Tomkowi Zdunkowi za mocny doping i wiarę w nasz zespół. Dziękuję naszym zawodniczkom za walkę o każdy punkt: Małgorzacie Kowalskiej-Saweckiej, Agnieszce Wójcickiej, Ewelinie Tkaczyk, Justynie Tusień, Małgorzacie Zdunek, Dominice Rębelskiej, Sylwii Karlińskiej oraz Sandrze Składanek. Podsumowując, od początku sezonu planowane było wyjście na baraże, a więc cel został zrealizowany. Dobrym zastrzykiem energii było przejcie do drużyny nowej zawodniczki Eweliny Tkaczyk, która rozegrała każdy mecz w tym sezonie i była kluczową zawodniczkom naszego zespołu. W pierwszej rundzie nie udało nam się tylko wygrać jednego spotkania z zespołem z Puznówki (3:7). Następne mecze to już pewne zwycięstwa naszych Pań. Pewnie dobrnęły do końca sezonu na pierwszym miejscu. Słowa, którymi cały sezon podsumował Paweł Tusień: "mogło być lepiej, ale dla nas to i tak dużo biorąc pod uwagę, że kluczowe zawodniczki pracują i nie mają czasu na treningi". 

Cały sukces jaki mamy zawdzięczamy naszemu trenerowi, opiekunowi i duchowi drużyny - Pawłowi Tusień, który poświęcał swój czas i był z nami na każdym meczu. Myślę, że jest dumny z tego co nam się udało i będzie tak samo wspierał nas w kolejnych sezonach. 
 
DZIĘKUJEMY W IMIENIU CAŁEJ DRUŻYNY!!!

 
Plik
 

Dobre występy w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów...


z dnia: 2014-05-24

W rozegranych na sali Halsu Warszawa Mistrzostwach Mazowsza Juniorek i Juniorów Spójnia zanotowała dobre wyniki. Najbardziej żałujemy porażki Kuby Jędrzejczaka o wyjście na Mistrzostwa Polski. Kuba prowadził w spotkaniu z Maćkiem Kotarskim już 2:0 i wydawałoby się, że kontroluje przebieg kolejnych akcji, jednak niesamowita postawa zawodnika Returnu, przede wszystkim walka o każdą piłkę oraz wiara w końcowy sukces przerodziły się w piękne ze strony Maćka zwycięstwo. Myślimy, że należy przeanalizować to spotkanie, ponieważ nie tylko sami zawodnicy mogą wyciągać wnioski z tej rywalizacji. Wracający po tygodniowej przerwie Piotr Stępiński zajął czwarte miejsce w turnieju o Mistrzostwo Mazowsza. W czołowej "ósemce" zameldowali się również Damian Wasiak oraz Mateusz Jarosławski. Brawa za dobry występ należą się dla Łukasza Wojdeckiego, który zajął dobre miejsce w przedziale 9-12. Pokonał m.in Dominika Borowskiego oraz Czarka Dębskiego (obaj Return Piaseczno). Po dobrych Mistrzostwach Warszawy widać, że "Wojda" lekko się odbudował. Pokazał, że stać go na dobre wyniki, a jedyne co było dziś u niego widać to wreszcie walkę i radość z tego sportu. Wraz z Pawłem Koniczukiem rozegrali także świetny mecz w grze podwójnej, gdzie rywalami byli znów zawodnicy Piaseczna: Rafał Sztuka i Dominik Borowski. Szkoda, że nie udało się "dociągnąć" prowadzenia 2:1, jednak sam występ na duży plus. Jedyny medal jaki zdobyła Spójnia to gra podwójna juniorów, gdzie para Wasiak/Jędrzejczak ulegli dopiero w finale rozstawionym z numerem pierwszym Jakubowi Benzefowi i Kamilowi Kurowskiemu. Na czwartym miejscu zmagania deblistów zakończyła para: Stępiński/Jarosławski. Za tydzień odbędą się drużynowe Mistrzostwa Mazowsza. Limit do startu w Mistrzostwach Polski ma nasza pierwsza drużyna w składzie: Piotr Stępiński, Kuba Jędrzejczak, Damian Wasiak oraz Mateusz Jarosławski. Oni powalczą tylko w turnieju o mistrzostwo województwa. Natomiast nasza druga drużyna w składzie: Marcin Kuczkowski, Łukasz Wojdecki, Paweł Koniczuk oraz Arkadiusz Śliwiński zagrają o awans na Mistrzostwa Polski. Mistrzostwa Polski odbędą się w Lidzbarku Warmińskim w dniach 11-15.06.2014r. Na turniej eliminacyjny prawdopodobnie wybierze się duża grupa Spójniaków, więc liczmy na jakieś niespodzianki i awanse do turnieju głównego. 

Wyniki:

1. Monika KLIMCZAK - SCKiS HALS Warszawa
2. Katarzyna BAGROWSKA - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Aleksandra Lau - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
4. Anna WERESZCZAKA - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
13-16. Klaudia CZARNECKA - KS SPóJNIA Warszawa
17. Justyna ŁOSIEWICZ - KS SPóJNIA Warszawa

gra pojedyncza juniorek - TUTAJ

1. Jakub KUROWSKI - MKS POGOŃ Siedlce
2. Jakub BENZEF - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
3. Maciej KOTARSKI - UKS RETURN Piaseczno
4. Piotr STĘPIŃSKI - KS SPóJNIA Warszawa
5. Jakub JĘDRZEJCZAK - KS SPóJNIA Warszawa
5-8. Damian WASIAK - KS SPóJNIA Warszawa
5-8. Mateusz JAROSŁAWSKI - KS SPóJNIA Warszawa
9-12. Marcin KUCZKOWSKI - KS SPóJNIA Warszawa
9-12. Łukasz WOJDECKI - KS SPóJNIA Warszawa
17-20. Paweł KONICZUK - KS SPóJNIA Warszawa
17-20. Arkadiusz ŚLIWIŃSKI - KS SPóJNIA Warszawa
17-20. Daniel SIEROTA - KS SPóJNIA Warszawa

gra pojedyncza juniorów - TUTAJ

1. Monika KLIMCZAK/Anna WERESZCZAKA
2. Beata KOGUT/Anna NOWAKOWSKA
3. Aleksandra LAU/Sylwia SZELKOWSKA
4. Weronika ROSŁANIEC/Dominika ROSŁANIEC
5-8. Klaudia CZARNECKA/Justyna ŁOSIEWICZ

gra podwójna juniorek - TUTAJ

1. Jakub BENZEF/Kamil KUROWSKI
2. Jakub JĘDRZEJCZAK/Damian WASIAK
3. Krzysztof BIENIEK/Maciej KOTARSKI
4. Piotr STĘPIŃSKI/Mateusz JAROSŁAWSKI
5-8. Arkadiusz ŚLIWIŃSKI/Daniel SIEROTA
9-16. Paweł KONICZUK/Łukasz WOJDECKI
9-16. Marcin KUCZKOWSKI/Cezary DĘBSKI

gra podwójna juniorów - TUTAJ

 
Plik
 

ZAPRASZAMY na baraż o utrzymanie w 1. lidze mężczyzn oraz awans do 1. ligi kobiet !!!


z dnia: 2014-05-25

Nadszedł czas na decydujące starcie w pierwszej lidze mężczyzn tenisa stołowego. Spójnia Warszawa zajmując dziewiąte miejsce w grupie północnej rozegra dwumecz o utrzymanie z rywalem, który zajął ósme miejsce w grupie południowej. Okazał się nim BISTS Bielsko - Biała, który w swoich szeregach ma dobrze znanego każdemu Filipa Młynarskiego. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na sali przy Wybrzeży Gdyńskim, dlatego należy zmotywować się i przyjść na ten ostatni mecz w sezonie. Przy gorącym dopingu Spójnia na pewno będzie w stanie wywalczyć wysokie zwycięstwo, które pozwoli w spokoju udać się na rewanż. Liczymy na WAS i Wasz doping oraz liczną obecność na meczu. Warto przekazywać innym i udostępniać te wydarzenie, aby popularyzować naszą dyscyplinę. Właśnie takie mecze temu służą, ponieważ walki nie zabraknie !!! ZAPRASZAMY :)

W niedzielę także, po meczu o utrzymanie w 1. lidze mężczyzn odbędzie się baraż o awans do 1. ligi kobiet. Pierwszy mecz tych drużyn odbędzie się dzień wcześnie w sobotę, a więc tutaj sytuacja będzie bardziej znana, jednak doping również będzie potrzebny !!!

1. liga mężczyzn:
KS Spójnia Warszawa - BISTS Bielsko-Biała 25.05.2014r. (niedziela) godzina 14:00 - pierwszy mecz

dołączamy do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/885849338098392/

1. liga kobiet:
KS Spójnia Warszawa - UPKS Arka Ryki 25.05.2014r. (niedziela) godzina 18:00 - drugi mecz

ZAPRASZAMY !!!

 
Plik
 

Spójnia rządzi w stolicy !


z dnia: 2014-05-23

W rozegranych trzydniowych zmaganiach Indywidualnych Mistrzostw Warszawy Spójnia Warszawa odniosła duże sukcesy. Szczególnie w kategorii męskiej, która każdego dnia padła łupem Spójniaków. W juniorach pierwsza piątka to zawodnicy Spójni, a w ósemce było ich aż sześciu. Trochę słabiej wyglądały zmagania dziewczyn, jednak Kasia Trochimiuk w młodziczkach i Sandra Składanek w kadetkach uplasowały się w czołowej czwórce. Zaczynając od pierwszego dnia, czyli kategorii kadetów warto podkreślić kolejne, finałowe zwycięstwo Kacpra Modelewskiego (Spójnia) nad Mikołajem Szalińskim (Hals) i to dość łatwe w stosunku 3:0. Na pewno jest to wynik napawający optymizmem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. W kategorii młodzików znów najlepszy Łukasz Sokołowski (Spójnia), który zrewanżował się za niedawną porażkę na Mistrzostwach Polski Jakubowi Miszkurce (Hals) wygrywając w finale 3:1. Nieco przeziębiona Kasia Trochimiuk (Spójnia) także osiągnęła dobry wynik zajmując czwarte miejsce. Ostatni dzień przypadł do rywalizacji juniorkom i juniorom. Niesamowity wynik osiągnęli juniorzy, którzy okazali się jedyną siłą w Warszawie. Czołowa piątka przypadła właśnie Spójniakom, a w finale po dość ciekawym, jednak zmiennym meczu wygrał Kuba Jędrzejczak pokonując 3:2 Damiana Wasiaka. Dwa pierwsze miejsca w kategorii juniorek zajęły dziewczyny reprezentujące Hals Warszawa. W finale Monika Klimczak wygrała 3:1 z Magdaleną Przesmycką. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom !!!

Tabele i szczegółowe wyniki:
gra pojedyncza młodziczek - TUTAJ
gra pojedyncza młodzików - TUTAJ
gra pojedyncza kadetek - TUTAJ
gra pojedyncza kadetów - TUTAJ
gra pojedyncza juniorek - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - TUTAJ

 
Plik
 

3 liga mężczyzn: Porażka z Płockiem...


z dnia: 2014-05-21

W niedzielę 18 maja III drużyna Spójni rozegrała ostatni mecz zasadniczej rundy rewanżowej w grupie spadkowej trzeciej ligi. Podopiecznym Michała Wojdeckiego, nie udało się jednak sprostać znacznie bardziej doświadczonym zawodnikom z MLUKS NADWISLANIN PLOCK.  
Ze względu na wagę meczu (wygrany nie musi walczyć w barażach) obie drużyny bardzo poważnie podeszły do meczu. Świadczy o tym nawet fakt, ze gospodarze zatrudnili do sędziowania Międzynarodowego Sędziego PZTS Grzegorza Bora.

Spójnia tez potraktowała mecz bardzo poważnie, zawodnicy Kudryk, Jarosławski, Wasiak i Jędrzejczak zwiększyli częstotliwość i jakość swoich treningów, natomiast waga meczu była tak duża, że drużynę wzmocnił swego czasu pierwszoligowiec, wieloletni trener Michał Wojdecki.

Tak wiec o godzinie 10:00 na prezentacji skład Spójni brzmiał:

1. Michal Wojdecki 
2. Damian Wasiak
3. Jakub Jedrzejczak
4. Tadeusz Kudryk
R1. Mateusz Jarosławski

Gospodarze zaś wystąpili w składzie:
 
1. Piotr Lichocki
2. Michał Lewandowski
3. Dariusz Pietrzak
4. Krzysztof Niedzielak

Zatem do stołu nr. 1 podszedł trener Wojdecki oraz Piotr Lichocki. Zawodnik gospodarzy otworzył  mecz 2:0 i zanosiło się na niespodziankę, jednak wygrał spokój i doświadczenie - Trener Michał Wojdecki 3:2.
Na drugim stole Damian stanął naprzeciwko najlepszego obrońcy z Płocka i pomimo ogromnej siły zarówno w bekhendowym jak i forhendowym ataku, musiał uznać wyższość obrońcy 1:3. Kolejne gry to bardzo dobra walka wracającego po przerwie Tadka, któremu jednak zabrakło szczęścia w końcówkach i przegrał z Krzysztofem Niedzielakiem 1:3 oraz pewna wygrana Jakuba Jędrzejczaka (zawodnika który z jedynką będzie rozsławiony na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski, czyli Mistrzostwach Mazowsza). 

Po pierwszych singlach 2:2. 

Do pierwszego stołu ze strony Spójni podszedł doświadczony debel Kudryk, Wojdecki, którzy zmierzyli się z Pietrzakiem i Niedzielakiem. Tutaj raczej pewna wygrana Spójniaków 3:0. Natomiast przy drugim stole faworyzowany debel do Mistrzostwa Mazowsza Juniorów  Wasiak, Jędrzejczak kontra najlepsi z Płocka - Lichocki i Lewandowski.  W walce przeważało bardzo dobre docięcie Płockiego obrońcy oraz forhendowy topspin Lichockiego. Zawodnicy Spójni byli jakby poddenerwowani, a ich rozmowy sprzyjały brakowi koncentracji, co przyczyniło się do porażki po czterosetowym pojedynku. 

Niestety po deblach 3:3. 

Kolejne single to niespodziewana (było juz 2:1 i 10:6) przegrana trenera Wojdeckiego oraz wypuszczone prowadzenie 2:0 przez Damiana z Lichockim.

Wynik 5:3 gospodarze.
 
Jednak znów niepokonany Jędrzejczak wygrywa 3:0 z Krzysztofem Niedzielakiem i daje nadzieję na dobry rezultat. Niestety na stole obok Tadeusz Kudryk po walce musi uznać wyższość Dariusza Pietrzaka (1:3).

Wynik 6:4 dla Plocka 

Trener Wojdecki stawia wszystko na jedna kartę i wymienia już trochę zmęczonego Tadka na świeżego Jarosa. Wychowanek Spójni nie ma jednak łatwego zadania - musi ograć niepokonanego lidera Ploczcan Lewandowskiego. Junior z Warszawy pomimo dużej walki przegrywa po kolei dwa sety, nie jest sobie wstanie poradzić z siadającą po "kosie forhendowej" piłką. W 3 secie nawiązał walkę i miał już prowadzenie, jednak obrońcy pomogła hala : siatki i kanty, wynik meczu 0:3 

Sytuacja wymyka się spod kontroli i staje się tragiczna 7:4 gospodarze.

Również Damian, który gra na stole obok nie mógł sprostać przeciwnikowi z Płocka Krzysztofowi Niedzielakowi. W tym spotkaniu znacząco było czuć stawkę, przez co stres oraz duża chęć wygrania przyniosły negatywne efekty.

PRZEGRALIŚMY 8:4

Gratulujemy gospodarzom, którzy zasłużenie wygrali oraz BIERZEMY SIĘ ZA CIĘŻKIE TRENINGI do baraży z Piasecznem, które odbędą się prawdopodobnie 8 i 15 maja. (15 maja na sali Spójni), a mamy nadzieję, że Płockowi zrewanżujemy się za rok w następnym sezonie. 

Ze sportowym pozdrowieniem: 
Mateusz Jaroslawski

 
Plik
 

Trzydzieste Siódme Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-05-20

Kolejne Grand Prix Spójni Warszawa było jednym z lepszych rozegranych do tej pory. Zarówno pod względem frekwencji jak i poziomu. Szczególnie wzrost tego drugiego widać poprzez poszczególnych zawodników, którzy wygrywali poprzednie turnieje, a tym razem kończyli nawet poza czołową "ósemką". Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy i mamy nadzieję, że utrzyma się tak do końca, a pozostało jeszcze niewiele bo sześć turniejów. W 37. GP wystartowało łącznie 109. miłośników małej, okrągłej piłeczki. Rywalizacja w kategorii Open zakończyła się zwycięstwem Adama Władysiuka, który ostatnio opuścił kilka turniejów. W finale pokonał 3:2 Arkadiusza Ziemińskiego. Mimo tak wielu nieobecności Adam nadal z dużą przewagą lideruje w klasyfikacji generalnej. W kategorii Oldboy Młodszy wreszcie zwycięstwo odniósł Włodzimierz Brylak, który ostatnio zajmował miejsca na podium,jednak nie mógł wygrać. W finale okazał się lepszy od Marka Wiewióra po czterosetowym pojedynku. Kategoria Oldboy Starszy to pewne zwycięstwo Marka Zawadzkiego, który w finale 3:0 uporał się z Jerzym Sikorskim. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (24.05.2014) na 38. turniej !

Terminy kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix Spójni Warszawa:
- 24, 31 maj
- 7, 14, 21, 28 czerwiec 2014

Wyniki 37. GP:

Open: 
1. Adam Władysiuk
2. Grzegorz Pławski
3. Arkadiusz Ziemiński

Oldboy Młodszy:
1. Włodzimierz Brylak
2. Sławomir Stawicki
3. Marek Wiewiór

Oldboy Starszy:
1. Marek Zawadzki
2. Mirosław Kubisiak
3. Jerzy Sikorski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 37. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!   

 
Plik
 

Indywidualne Mistrzostwa Warszawy: 20-22.05 hala Spójni


z dnia: 2014-05-19

Od 20 do 22 maja na sali Spójni Warszawa zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Warszawy. Poniżej przedstawiamy plan rozgrywek oraz komunikaty organizacyjne. Przypominamy, że w związku z tym treningi młodszych grup zaczynające się o godzinie 16:30 zostają odwołane. 

Indywidualne Mistrzostwa Warszawy Kadet - 20.05.2014 Warszawa

Indywidualne Mistrzostwa Warszawy Młodzik - 21.05.2014 Warszawa

Indywidualne Mistrzostwa Warszawy Junior - 22.05.2014 Warszawa

Mistrzostwa Warszawy w grach podwójnych w kategorii Młodzik odbędą się 4 czerwca 2014 roku, natomiast w kategorii Kadet i Junior (również gry mieszne) 5 czerwca 2014 roku. Oba turnieje zostaną rozegrane w hali portowej KS SPóJNIA Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 o godzinie 16:00.

Relacje z wynikami będą dostępne na naszej stronie internetowej: http://spojniawarszawa.pl/ oraz Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego: http://mzts.pl/

 
Plik
 

2 liga kobiet: Zwycięstwo z Radomiem !!!


z dnia: 2014-05-18

Dziś swój ostatni mecz w lidze rozegrała druga liga kobiet. Oto krótkie podsumowanie przed barażami. W meczu wyjazdowym z Radomiem, naszym zawodniczkom wystarczyło zdobyć 4 małe oczka. Po bardzo dobrej grze, udało się pewnie wygrać 7:3. Po bardzo zaciętych pierwszych partiach było po 2, jednak następnie po rozegranych deblach było już 4:2 dla Spójni, co oznaczało wypełnienie założonego planu. Nasze Panie dzięki temu na pełnym luzie rozegrały swoje kolejne pojedynki, które zaowocowały zwycięstwem całego spotkania.
Przed barażami to bardzo dobre i motywujące zwycięstwo, które powinno ponieść w walce o pierwsza ligę kobiet. Przede wszystkim w imieniu całej drużyny chciałybyśmy podziękować naszemu trenerowi/opiekunowi Pawłowi Tusień oraz Panu Tomaszowi Zdunkowi za mocny doping i wsparcie psychiczne. Naszym zawodniczkom życzymy powodzenia na nadchodzących barażach, o których będziemy informować szczegółowo w oddzielnych komunikatach!!!

IKTS Broń Radom - KS Spójnia Warszawa 3:7
Katarzyna Osińska - Ewelina Tkaczyk 2:3
Marta Marszałkiewicz - Małgorzata Kowalska-Sawecka 3:2
Osińska/Marszałkiewicz - Tkaczyk/Kowalska-Sawecka 1:3
Katarzyna Osińska - Małgorzata Kowalska-Sawecka 3:2
Marta Marszałkiewicz - Ewelina Tkaczyk 1:3
Magdalena Wilk - Agnieszka Wójcicka 1:3
Milena Bytys - Małgorzata Zdunek 2:3
Wilk/Bytys - Wójcicka/Zdunek 2:3
Magdalena Wilk -Małgorzata Zdunek 2:3
Milena Bytys - Agnieszka Wójcicka 2:3

 
Plik
 

"Sokół" z MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI !!!


z dnia: 2014-05-17

W dniu dzisiejszym po czterech dniach zmagań Spójnia Warszawa zakończyła Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, które w dniach 14-18.05 rozgrywają się w Radomiu. Pozostały już tylko niedzielne finały, jednak w nich nie wystąpi żaden zawodnik Spójni. Mimo to z Radomia zarówno trener Michał Jarosławski jak i jego podopieczni Łukasz Sokołowski oraz Krzysztof Wachowski wrócą w dobrych nastrojach. Zadecydował o tym medal w grze podwójnej "Sokoła", który w parze z Mikołajem Kicińskim (GLKS Nadarzyn) zdobył krążek brązowego koloru. W półfinale gry podwójnej para z naszym zawodnikiem prowadziła już 2:0, jednak nie udało się dowieźć wyniku do końca i tym razem finał uciekł sprzed nosa. W turnieju indywidualnym Spójniacy także wypadli na "plus". Pierwszego dnia z eliminacji wyszedł Krzysztof Wachowski, jednak w turnieju głównym nie wygrał żadnej gry. Szkoda, jednak sam udział jest zadowalającym wynikiem. Ostatecznie "Wachu" zajął miejsca w przedziale 49-64. Łukasz zanotował jeden z lepszych wyników w tym sezonie, a jedyne gry, które przegrał to z wyżej notowanymi Jakubem Miszkurką (5.) i Maciejem Kubikiem (4.). Najbardziej boli porażka z Miszkurką o wejście do "ósemki", ponieważ pamiętamy jak Łukasz pokonał ostatnio Kubę i to dość pewnie. Tym razem w tym najważniejszym pojedynku uległ 2:3 i po kilku wygranych pojedynkach w turnieju pocieszenia m.in z Mikołajem Kicińskim oraz Arturem Michalczykiem i porażce z Maciejem Kubikiem o przedział 9-12 zajął miejsca 13-16. Pocieszające jest to, że w następnym sezonie "Sokół" będzie występował w tej samej kategorii. Turniej drużynowy zakończył się dla naszych reprezentantów w fazie grupowej. Po zwycięstwie nad Dekorglassem Działdowo o wyjście z grupy przyszło się zmierzyć z Odrą Głoska. Niestety rywale dość wyraźnie wygrali 3:0, a później zajęli trzecie miejsce. Nam pozostaje się cieszyć z jakże wspaniałego medalu w grze podwójnej. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie "Sokół" minimum powtórzy wynik i dorzuci coś więcej. My wiemy po tych Mistrzostwach Polski, że na pewno go na to stać. Poniżej tabelki turniejowe młodzików:

Tabele:

 
Plik
 

2 liga kobiet: Zwycięstwo w Derbach Warszawy !!!


z dnia: 2014-05-17

Z kompletem punktów wróciły zawodniczki drugiej ligi kobiet, które w derbach Warszawy zmierzyły się z SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa. Oznacza to, że zrobiły duży krok w stronę wygrania grupy, co daje występ w barażach o pierwszą ligę. Jutro (18.05.2014r.) rozegrają ostatni mecz z bezpośrednim rywalem w walce o pierwsze miejsce, a jest nim IKTS Broń Radom. W pierwszym spotkaniu padł wynik 7:3 dla Spójni, więc nawet porażka 4:6 zapewni Warszawiankom grę w barażach, gdyż zadecyduje lepszy bilans. Dziś na słowa uznania zasługują zawodniczki występujące na drugim stole, które nie przegrały gry indywidualnej. Gratulujemy i Trzymamy Kciuki za jutrzejszy mecz z Radomiem !!!

SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa - KS Spójnia Warszawa 4:6
Hanna Prusińska - Ewelina Tkaczyk 3:1
Monika Klimczak -  Małgorzata Kowalska-Sawecka 3:0
Hanna Prusińska - Małgorzata Kowalska-Sawecka 1:3
Monika Klimczak - Ewelina Tkaczyk 3:2
Renata Adamkiewicz - Agnieszka Wójcicka 0:3
Magdalena Przesmycka - Małgorzata Zdunek 1:3
Renata Adamkiewicz - Małgorzata Zdunek 0:3
Magdalena Przesmycka - Agnieszka Wójcicka 1:3
Klimczak/Adamkiewicz - Kowalska/Tkaczyk 0:3
Prusińska/Przesmycka - Zdunek/Wójcicka 3:2

 
Plik
 

2 liga mężczyzn: Spójnia - Bogoria 4:6


z dnia: 2014-05-16

Na parkiecie sali w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 rozegrano w dniu dzisiejszym ostatnią kolejkę drugiej ligi mężczyzn pomiędzy KS Spójnia II Warszawa - KS Bogoria II Grodzisk Mazowiecki. Zwycięzcą dzisiejszego pojedynku okazała się drużyna Bogorii wygrywając 6:4.

Obie drużyny w grupie 1-6 zajmowały odpowiednio miejsca 5 i 6 i dzisiejsza gra była o przysłowiową "pietruszkę", dlatego obie ekipy wystąpiły w składach dalekich od optymalnych. Spójnię reprezentowali: Piotr Stępiński, Krzysztof Stępień, Łukasz Wojdecki, Kacper Modelewski, zaś Bogoria zagrała w składzie: Benzef Jakub, Majchrzak Adrian, Godawski Jakub i Ziółek Krzysztof. Punkty dla Spójni zdobyli: Piotr Stępiński - 1, Łukasz Wojdecki - 1,5, Kacper Modelewski - 1,5.

KS Spójnia II Warszawa - KS Bogoria II Grodzisk Mazowiecki  4:6
Piotr Stępiński - Jakub Benzef 0:3
Stępień - Adrian Majchrzak 1:3
Piotr Stępiński - Adrian Majchrzak 3:2
Stępień - Jakub Benzef  0:3
Łukasz Wojdecki - Jakub Godawski 0:3
Kacper Modelewski - Krzysztof Ziółek 3:1
Łukasz Wojdecki - Krzysztof Ziółek 3:1
Kacper Modelewski - Jakub Godawski 0:3
Stępiński/Stępień - Benzef/Majchrzak 0:3
Wojdecki/Modelewski - Godawski/Ziółek 3:1

 
Plik
 

Terminarz Grand Prix Spójnia Warszawa


z dnia: 2014-05-16

Informujemy o terminach kolejnych turniejów z cyklu GRAND PRIX SPóJNIA WARSZAWA:

- 17, 24, 31 maj
- 7, 14, 21, 28 czerwiec 2014

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKóW TENISA STOŁOWEGO !!!

 
Plik
 

Trzydzieste Szóste Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-05-15

W 36. turnieju najliczniej obsadzona była kategoria Oldboy Młodszy, gdzie wystąpiło właśnie 36. zawodników, a więc tyle, ile Grand Prix rozegraliśmy. Ten jubileuszowy turniej wygrał Marek Grzybowski, który pokonał w finale prowadzącego turniej Mirosława Kubisiaka. Warto podkreślić, że pan Mirek nie tylko jest ikoną naszego maratonu tenisa stołowego, lecz sam osiąga w nim znakomite wyniki. Tym razem zanotował drugą pozycję, a w klasyfikacji generalnej zajmuje także bardzo wysokie trzecie miejsce. W kategorii Oldboy Starszy najlepszy okazał się Zdzisław Orzechowski, który w finale zwyciężył 3:1 Marka Zawadzkiego. W stawce 15. "starszych" znalazł się także pan Mirek Kubisiak, który zajmując czwarte miejsce znów osiąga dobry wynik. Kategoria Open to zwycięstwo Arkadiusza Ziemińskiego, który w finale w czterech setach uporał się z Michałem Kiełbikiem. Na najniższym stopniu podium stanął zawodnik Spójni Warszawa Kacper Modelewski, który po raz kolejny namieszał w czołówce kolejnego już Grand Prix. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (17.05.2014) na 37. turniej !

Wyniki 36. GP:

Open
1. Arkadiusz Ziemiński
2. Michał Kiełbik
3. Kacper Modelewski

Oldboy Młodszy:
1. Marek Grzybowski
2. Mirosław Kubisiak
3. Leszek Pęda

Oldboy Starszy:
1. Zdzisław Orzechowski
2. Jerzy Sikorski
3. Marek Zawadzki

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 36. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!   

 
Plik
 

3 liga: Spójnia - ATS 8:2


z dnia: 2014-05-14

W środę 14 maja została rozegrana zaległa kolejka trzeciej ligi mężczyzn, gdzie Spójnia Warszawa podejmowała we własnej hali ATS Warszawa. Sam mecz nie miał większego znaczenia dla drużyny ATS, jednak strata punktów przez Spójnię oznaczałaby, że w ostatniej kolejce chłopcy musieliby pokonać Nadwiślanin Płock. W tym momencie wyszliśmy na prowadzenie w tabeli i zajmujemy jedyne miejsce gwarantujące utrzymanie, a do Płocka wybierzemy się po choćby jeden punkt, który zapewni nam zwycięstwo grupy spadkowej. Przechodząc do zmagań z ATS-em warto podkreślić równą formę. Słabszy występ zaliczył Mateusz Jarosławski, który tym razem nie zdobył meczowych punktów. W pierwszej rundzie Spójnia pokonała ATS 8:6 po pamiętnym, bardzo ciężkim meczu, a więc rewanż na pewno był dla nas udany. Oba zespoły wystąpiły w takich samych składach.  

KS Spójnia III Warszawa - KS ATS II Warszawa 8:2
Damian Wasiak - Andrzej Bernatowicz 3:1
Mateusz Jarosławski - Marcin Chojnacki 0:3
Tadeusz Kudryk - Michał Sitarski 3:2
Kuba Jędrzejczak - Paweł Trąbiński 3:0
Damian Wasiak - Marcin Chojnacki 3:1
Mateusz Jarosławski - Andrzej Bernatowicz 0:3
Tadeusz Kudryk - Paweł Trąbiński 3:1
Kuba Jędrzejczak - Michał Sitarski 3:1
Wasiak/Jędrzejczak - Chojnacki/Sitarski 3:2
Wojdecki/Kudryk - Trąbiński/Bernatowicz 3:1

 
Plik
 

Podsumowanie sezonu czwartej ligi...


z dnia: 2014-05-11

"Dziś (11.05.2014r.) 4. liga po meczu z Wąsewem zakończyła swoje rozgrywki, dlatego chciałbym podziękować wszystkim kolegom, którzy z zaangażowaniem walczyli o cenne, zdobyte punkty i opiekunowi Piotrowi, za troskliwość i pomoc mentalną. :) Ligę zakończyliśmy na 2. miejscu w tabeli i chyba mało kto przed sezonem wierzył, że możemy być tak wysoko po utracie swoich czołowych zawodników``- takimi słowami skomentował sezon jeden z czołowych zawodników czwartej drużyny Spójni Paweł Koniczuk, który zanotował bardzo udany sezon i podniósł swoją skuteczność wygranych pojedynków dwukrotnie w porównaniu z zeszłym sezonem. Na pochwały zasługuje na pewno kapitan zespołu Marcin Kuczkowski, który nie zawodził w żadnym ze spotkań, a w szczególności w meczach z zespołami z górnej części tabeli, w których zawsze punktował. Po zeszłorocznym awansie do wyższej klasy rozgrywkowej z drużyną pożegnali się Damian Wasiak oraz Mateusz Jarosławski, którzy po dobrym sezonie i udanych występach na turniejach wojewódzkich dostali szanse w 3. lidze, dlatego w ich miejsce zostali powołani i ściągnięci bardzo młody i utalentowany Łukasz Sokołowski oraz Kacper Modelewski. Chlopaki nie zawodzil, grali z wielkim zaangażowaniem, nie odstawali od reszty drużyny, a wręcz przeciwnie także w dużym stopniu przyczynili się do tak wysokiego miejsca w tabeli. Jednym z najbardziej skutecznych i niezawodnych ``plejerów`` był i jest na pewno -  młody ``Wojda``, który występował w niemal każdym spotkaniu i nie można odmówić mu tego, iż zostawił wiele serca i dobroci przy stole i w drużynie. 
Wypada podziękować także Tomkowi Dubniakowi, który pomógł chłopakom w meczu z Serockiem. Arturowi Bachlińskiemu, Arkowi Śliwińskiemu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do dobrej gry naszych młodych zawodników. 

Za cierpliwość, pracowitość i wiarę w tą ekipe z pewnością największe BRAWA należą się Piotrowi Koniczukowi - główny coach, duch i założyciel drużyny! To On poświęcał swój wolny czas, żeby zaopiekować się naszą najmłodszą "kompanią" i na pewno po sezonie jest dumny ze "swoich" podopiecznych. To On wierzył, wierzy i będzie wierzył w tych niesamowitych chłopców najbardziej.... i miejmy nadzieję będzie miał jeszcze możliwość poprowadzenia do spektakularnego sukcesu !!!

 
Plik
 

Majówkowa kolejka ligowa...


z dnia: 2014-05-01

W sobotę 3 maja odbędzie się ostatnia kolejka pierwszej ligi mężczyzn grupy północnej. Warto przypomnieć, że zwycięstwo Spójni nad Toruniem może zapewnić bezpośrednie utrzymanie, dlatego mocno wierzymy w dobry rezultat oraz trzymamy kciuki. Jedyne czego możemy żałować, że spotkanie odbędzie się na wyjeździe i nie będziemy mogli go razem przeżywać oraz kibicować. Ponadto w niedzielę 4 maja wyjazdowe spotkania czekają drugoligowe zespoły Pań i Panów. O ile mecz mężczyzn z Ostródą będzie zbieraniem doświadczenia, a presja jest prawie nieodczuwalna to derby Warszawy kobiet przyniosą wielkie emocje, ponieważ toczy się walka o zwycięstwo grupy, czyli miejsce dające udział w barażach o pierwszą ligę. Poniżej sportowy rozkład majówki:


1 liga mężczyzn:
KST Energa-Manekin II Toruń - KS Spójnia Warszawa 03.05.2014r. (sobota) godzina 16:00

2 liga kobiet:
SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa - KS Spójnia Warszawa 17.05.2014r. (sobota) godzina 10:00

2 liga mężczyzn:
CONDOHOTELS Morliny II Ostróda - KS Spójnia II Warszawa przełożony

Tabele znajdują się na Naszej stronie głównej.

 
Plik
 

Porażka z KTS Energą-Manekin Toruń w pierwszej lidze!


z dnia: 2014-05-04

W ostatnim meczu rundy rewanżowej pierwszoligowy zespół Spójni Warszawa przegrał na wyjeździe w Toruniu. Niestety, gospodarze powiesili w sobotę w swej hali poprzeczkę zbyt wysoko  abyśmy mogli marzyć o czymś więcej niż 3 pojedyncze punkty. Szkoda, bo wyniki innych meczów napawały optymizmem (przede wszystkim remis MRKSu Gdańsk z Wartą Kostrzyn sprawiał, że przy naszym zwycięstwie wskoczylibyśmy na 7 miescje w tabeli). W sobotę punkty idnywidualnie zdobywali tylko "Skubi" i "Lama", którzy nie bez wysiłku pokonali Marcina Woskowicza. Warto zauważyć, że obaj nasi zawodnicy bronili piłek meczowych: Witek w 3 secie, a Artur w 4. Trzeci punkt to zasługa debla Olek/Skubiszewski. Po kilku meczach przerwy skład deblowy został zmieniony, a wynik 3:0 mówi sam za siebie - to było najpewniejsze zwycięstwo Spójniaków w tym meczu.  Niestety w sobotnie popołudnie klasą samą dla siebie byli Marcin Marchlewski i Tomasz Kotowski, którzy łącznie w meczu z Nami przegrali tylko 2 sety. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż defensywnie grający Marchlewski kończy zmagania pierwszoligowców na 4 miejscu w rankingu indywidualnym, a Kotowski, który jest juniorem kończy z dodatnim bilansem, tym samym potwierdzając swoje ogromne umiejętności. Ze strony Naszych zawodników na pewno zawiódł Sałata, który w tym meczu nie wygrał nawet seta. Szkoda, że po kontuzji nie jest on w stanie wrócić do optymalnej formy (nie wygrał jeszcze żadnego indywidualnego pojedynku). Spójnia kończy rozgrywki na 9. miejscu  i najprawdopodobniej zagra pod koniec maja baraże z drużyną z Bielska-Białej. Piszemy prawdopodobnie, ponieważ tabela może jeszcze ulec zmianie w skutek poszerzania Superligi. Analiza przeciwników oraz dokładne terminy meczów zostaną wcześniej zaprezentowane u Nas na stronie.


KTS Energa-Manekin Toruń - KS Spójnia Warszawa 7:3
Marchlewski - Daniel 3:1
Woskowicz - Skubiszewski 2:3
Kotowski - Sałaciński 3:0
Piotrowski Paweł - Olek 3:2
Marchlewski-Kotowski - Daniel/Sałaciński 3:0
Woskowicz/Piotrowski Paweł - Olek/Skubiszewski 0:3
Marchlewski - Skubiszewski 3:1
Woskowicz - Daniel 2:3
Kotowski - Olek 3:0
Piotrowski Paweł - Sałaciński 3:0


 
Plik
 

Trzydzieste Piąte Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-05-04

W święto 3 Maja nie mogliśmy liczyć na dużą obsadę turnieju i tak też się stało. Nie mniej jednak walka o kolejne punkty oraz zwycięstwa była "zażarta" jak za każdym razem. Na starcie stawiło się 62. zawodników, - czek. Mniejsza obsada spowodowała, że grupy były liczniejsze i samych pojedynków więcej niż to bywa normalnie. Tym razem najlepszy po raz pierwszy w kategorii Open okazał się Artur Wiśniewski, który w finale pokonał Marcina Ratajczyka 3:2. W kategorii Oldboy Młodszy Krzysztof Ziółek potwierdza swoją wysoką formę. Po raz kolejny stanął na podium i tym razem na jego najwyższym stopniu. W grze o pierwsze miejsce 3:1 zwyciężył z Markiem Skorupką. Kategoria Oldboy Starszy to drugie podium tego dnia Krzysztofa Ziółka, który zajął drugą pozycję. Zmagania "starszych" wygrał faworyt Marek Słomkowski, który w decydującej grze pokonał Olega Usenko. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (10.05.2014) na 36. turniej !

Wyniki 35. GP:

Open: 
1. Artur Wiśniewski
2. Marcin Ratajczyk
3. Michał Kiełbik

Oldboy Młodszy:
1. Krzysztof Ziółek
2. Ireneusz Walewski
3. Marek Skorupka

Oldboy Starszy:
1. Marek Słomkowski
2. Krzysztof Ziółek
3. Oleg Usenko

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 35. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!