Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

Letnie zgrupowanie Spójni Warszawa - 02-14.08.2014r. Rzeszów


z dnia: 2014-07-25

UWAGA !!!
Uwaga wyjeżdżający na zgrupowanie do Rzeszowa. Zbiórka w dniu 02.08.2014 (sobota) godz. 11.30 na przystanku Polski Bus Metro Wilanowska ul. Puławska 145 - odjazd godz.12.00.

Zgrupowaniem w Rzeszowie Spójnia Warszawa rozpocznie przygotowania do sezonu 2014/2015. Już drugiego sierpnia wyruszamy na południowy wschód Polski. W tym roku na obozie będzie mniej zawodników z innych klubów, co pozwoli skupić się na Spójniakach. Dzięki temu będzie można indywidualnie wychwytywać błędy poszczególnych zawodników oraz je poprawiać. Po powrocie czekają nas dwutygodniowe przygotowania na sali przy Wybrzeżu Gdyńskim. Sezon ligowy rusza bardzo szybko, a więc zgrupowanie należy potraktować bardzo poważnie i dokładnie przepracować, aby być w pełni formy na inaugurację sezonu. Będziemy starać się na bieżąco wrzucać informacje z przebiegu obozu, zdjęcia oraz krótkie filmy. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli trenerów i samych zawodników i z jeszcze większą motywacją wrócimy do Warszawy !!!

 
Plik
 

2. Letnie Grand Prix Spójnia Warszawa


z dnia: 2014-07-18

W minioną sobotę odbył się drugi wakacyjny turniej z cyklu Letniego Grand Prix. Mimo trwającej przerwy między sezonami, my nie zwalniamy tempa. Tym razem najwięcej uczestników (32.) zgłosiło się do kategorii Oldboy Młodszy, gdzie najlepszy okazał się Marek Laskowski pokonując w finale 3:2 Adama Zawistowskiego. Pan Marek tym samym pod nieobecność Pawła Michalskiego objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. W kategorii Oldboy Starszy wystąpiła tylko garstka zawodników, a mianowicie dwunastu. W tej nielicznej stawce zwycięstwo przypadło Markowi Zawadzkiemu, który w finale pokonał 3:1 zwycięzcę Oldboy Młodszy - Marka Laskowskiego. Kategoria Open to dobry występ Spójniaków, którzy zajęli trzecie i czwarte miejsce. Do finału doszedł Kacper Modelewski, jednak w nim uległ Mateuszowi Selerskiemu 0:3 i zajął ostatecznie trzecią pozycję. Tuż za podium zmagania zakończył Łukasz Sokołowski, który z turnieju na turniej co raz bardziej liczy się w stawce ogranych zawodników. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (19.07.2014) na 3. letni turniej !

Terminy Letniego Turnieju Grand Prix KS SPóJNIA Warszawa:
 - 19 i 26 lipca
 - 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia 2014 roku

Wyniki 2. Letniego GP:

Open: 
1. Mateusz Selerski
2. Łukasz Turlej
3. Kacper Modelewski

Oldboy Młodszy:
1. Marek Laskowski
2. Leszek Pęda
3. Adam Zawistowski

Oldboy Starszy:
1. Marek Zawadzki
2. Marek Laskowski
3. Stanisław Sadowski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 2. Letniego GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!

 
Plik
 

1. Letnie Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-07-08

Rozpoczynające się wakacje przyniosły ze sobą oczywiście tradycyjny Letni Cykl Grand Prix Spójni Warszawa. W pierwszym turnieju wystąpiło niespodziewanie dużo osób, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze bardziej cieszymy się, że w kategorii Open dobre wyniki osiągnęli Spójniacy. Najlepszy okazał się Damian Wasiak, który w finale pokonał klubowego kolegę Tadeusza Kudryka 3:2. Dobre zawody rozegrał również młodzik występujący na co dzień w Spójni - Łukasz Sokołowski, który niespodziewanie ograł kilku wyżej notowanych zawodników, co pozwoliło zająć ostatecznie szóstą pozycję. W finale kategorii Oldboy Młodszy Paweł Michalski zwyciężył z Wojciechem Stańczukiem 3:1. Zawsze pan Paweł zapisując się do turnieju zdobywa wysokie miejsca. Tym razem, nie pierwszy raz wygrał swoją koronną kategorię. Oldboy Starszy to "królestwo" Marka Laskowskiego, który nie schodzi z najwyższego stopnia podium. W finale po ciężkim boju w pięciu setach pokonał Jerzego Sikorskiego. Był to pierwszy turniej, co oznacza, że zwycięzcy zasiedli również na fotelu lidera klasyfikacji generalnej. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (12.07.2014) na 2. letni turniej !

Terminy Letniego Turnieju Grand Prix KS SPóJNIA Warszawa:
 - 12, 19 i 26 lipca
 - 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia 2014 roku

Wyniki 1. Letniego GP:

Open: 
1. Damian Wasiak
2. Adam Władysiuk
3. Tadeusz Kudryk

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Michalski
2. Marek Laskowski
3. Wojciech Stańczuk

Oldboy Starszy:
1. Marek Laskowski
2. Jerzy Sikorski
3. Marek Grzybowski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 1. Letniego GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!

 
Plik
 

Kolejny cykl Grand Prix Spójni Warszawa dobiegł końca...


z dnia: 2014-07-02

Za nami 43. turniej Grand Prix Spójni Warszawa, co oznacza, że kolejny sezonowy cykl dobiegł końca. Na początku warto podziękować i pogratulować wszystkim zawodnikom, którzy stawiali się na starcie w kolejnych zmaganiach, a było ich naprawdę mnóstwo. Na przełomie całego cyklu bywały turnieje niesamowicie obsadzone, gdzie zwycięstwo było czymś wyjątkowym, ale także te słabsze, kiedy to frekwencja lekko spadała. Mimo tego każda sobota była dla tych zawodników kolejną walką o punkty w swojej kategorii, pograniem w ukochany sport, ale także możliwością spotkania się ze znajomymi. W tym sezonie przeżywaliśmy wyjątkowy moment - 10-lecie Grand Prix. W związku z tym odbył się oddzielny Jubileuszowy turniej, którego wyniki są dostępne TUTAJ. W tym momencie pragniemy podziękować trenerowi koordynatorowi sekcji - Włodzimierzowi Ryfczakowi za wszystkie te lata oraz panu Mirosławowi Kubisiakowi za prowadzenie i szczegółowe relacje z każdej soboty. W przyszłym sezonie nawiążemy większą współpracę i postaramy się rozszerzyć naszą zakładkę Grand Prix. Przechodząc do ostatniego turnieju warto podkreślić dobrą obsadę w kategorii Open. Do finału doszedł zawodnik Spójni Warszawa Kacper Modelewski, który niestety przegrał z Marcinem Starczyńskim 1:3. W finale Oldboy Młodszy Paweł Michalski pokonał 3:0 Marka Laskowskiego, natomiast w finale kategorii Oldboy Starszy Marek Laskowski zrehabilitował się za porażkę w "młodszych" i zwyciężył 3:2 z Markiem Zawadzkim. Zaglądając w klasyfikację generalną widzimy, że liderujący przez bardzo długi czas w kategorii Open Adam Władysiuk pozostał na swoim miejscu i zgarnął największą nagrodę. Wyprzedził ze znaczną przewagą drugiego Jacka Dzięgielewskiego, który rzutem na taśmę o siedem punktów pokonał trzeciego Arkadiusza Ziemińskiego. W kategorii Oldboy Młodszy zwycięzca został wyłoniony już dawno. Został nim oczywiście Paweł Życki, który zdeklasował rywali. Brawa dla pana Pawła za wspaniały sezon. W wielu pojedynkach pokazywał młodszym zawodnikom jak należy walczyć i to przerodziło się w sukcesy. Na drugim miejscu uplasował się Marek Zawadzki, który nieznacznie wyprzedził Mirosława Kubisiaka. W kategorii Oldboy Starszy każdą pozycję dzieli spora ilość punktów, co potwierdza fakt, że zawodnicy znaleźli się na właściwych miejscach. Na najwyższym stopniu podium stanął Marek Zawadzki. Drugi szczebel przypadł Mirosławowi Kubisiakowi, natomiast najniższy stopień Jerzemu Sikorskiemu. Serdecznie Gratulujemy wspaniałego sezonu i już teraz zapraszamy na Letnie Grand Prix oraz kolejny sezonowy cykl. Liczymy, że co raz bardziej będą państwo angażować się w nasze turniej, lecz nie tylko. Razem będziemy się starać, aby kolejny sezon był co raz lepszy i przyniósł co raz więcej korzyści !!!

Terminy Letniego Turnieju Grand Prix KS SPóJNIA Warszawa:
 - 5, 12, 19 i 26 lipca
 - 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia 2014 roku

Wyniki (ostatniego) 43. GP:

Open: 
1. Marcin Starczyński
2. Kacper Modelewski
3. Paweł Życki

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Michalski
2. Marek Laskowski
3. Kazimierz Garwacki

Oldboy Starszy:
1. Marek Laskowski
2. Marek Zawadzki
3. Jerzy Sikorski

Końcowa klasyfikacja generalna po 43. turniejach:

Open: 
1. Adam Władysiuk - 759 pkt
2. Jacek Dzięgielewski - 672 pkt
3. Arkadiusz Ziemiński - 665 pkt

Oldboy Młodszy:
1. Paweł Życki - 904 pkt
2. Marek Zawadzki - 802 pkt
3. Mirosław Kubisiak - 742 pkt

Oldboy Starszy:
1. Marek Zawadzki - 1029 pkt
2. Mirosław Kubisiak - 965 pkt
3. Jerzy Sikorski - 816 pkt

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 43. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz końcową klasyfikację generalną!!!