Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

SPÓJNIA WARSZAWA OPEN - 7 września 2014 roku !!!


z dnia: 2014-08-19

Klub Sportowy "Spójnia" Warszawa, Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego oraz Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zapraszają do udziału w turnieju Spójnia Warszawa Open w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostaną w dniu 7 września 2014 roku, a miejscem zmagań będą obiekty Hali Klubu Sportowego "Spójnia" w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. 

Rywalizować będziemy w dwóch kategoriach: Amatorzy oraz Open. W kategorii Open jest ograniczona liczba 48 zawodników, dlatego wcześniejsze zmagania amatorów będą formą eliminacji do głównych rozgrywek tego dnia. Do kategorii Open zgłosić może się każdy, a największym czynnikiem przyjęcia zgłoszenia będzie ranking seniorów PZTS po sezonie 2013/2014. 

Głównym celem zawodów jest popularyzacja tenisa stołowego w Warszawie oraz inauguracja nowego sezonu. Mamy nadzieję, że nasz turniej na stałe zagości w kalendarzu PZTS. Pragniemy, aby czołówka polskiego tenisa stołowego znów powróciła na parkiety warszawskich hal. 

Aby turniej został sprawnie poprowadzony zgłoszenia przyjmowane będą do 4 września 2014 roku - godziny 21:00. Tego samego dnia ukarzą się tabelki turniejowe. 

Pula nagród wynosi łącznie 5000 zł (3200 zł nagrody finansowe w kategorii Open + nagrody rzeczowe w kategorii Amatorów). Dla każdego uczestnika przewidziany Grill oraz inne atrakcje. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym. 

ZAPRASZAMY !!! 

komunikat organizacyjny - TUTAJ
karta zgłoszeniowa - TUTAJ
lista uczestników (aktualizacja 2014-09-03, 22:37) - TUTAJ

 
Plik
 

8. Letnie Grand Prix Spójni Warszawa


z dnia: 2014-08-18

Wracamy z wynikami na Spójni. ósme, przedostatnie Letnie Grand Prix przyciągnęło 69. zawodników. Najwięcej, bo aż trzydziestu jeden stanęło na starcie kategorii Oldboy Młodszy. Najlepszy okazał się Reinhold Utri, który w finale pokonał 3:1 dobrze znanego na naszej sali Pawła Tusienia. W finale kategorii Oldboy Starszy Hanryk Kalicki zwyciężył 3:2 Mieczysława Jarońko. Kategoria Open to bardzo dobre wyniki zawodników Spójni Warszawa. Szczególnie nasz młodzik - Łukasz Sokołowski zasługuje na pochwały. Doszedł aż do finału, w którym 0:3 uległ trenującemu na co dzień na Spójni Tomaszowi Strygunowi. Piąte miejsce zajął Kacper Modelewski. Był to przedostatni turniej Letniego Cyklu. Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (30.08.2014) na 9. (OSTATNI) letni turniej !

Terminy Letniego Turnieju Grand Prix KS SPóJNIA Warszawa:
 - 30 sierpnia 2014 roku

Wyniki 8. Letniego GP:

Open: 
1. Tomasz Strygun
2. Łukasz Sokołowski
3. Michał Kiełbik

Oldboy Młodszy:
1. Reinhold Utri
2. Leszek Pęda
3. Paweł Tusień

Oldboy Starszy:
1. Henryk Kalicki
2. Mirosław Kubisiak
3. Mieczysław Jarońko

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 8. Letniego GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!  

 
Plik
 

Podsumowanie obozu w Rzeszowie...


z dnia: 2014-08-15

Okres przygotowawczy do sezonu 2014/2015 ruszył "pełną parą". Pierwsza część dla zawodników Spójni Warszawa to już drugie z rzędu zgrupowanie w Rzeszowie. Rozpoczęliśmy je drugiego sierpnia przyjazdem oraz zakwaterowaniem na terenie Politechniki. Kolejne dni to treningi, które odbywaliśmy trzy razy dziennie. Upał jaki nam towarzyszył na pewno nie był przyjazny, ponieważ na sali panowała wilgoć. Same treningi stały na wysokim poziomie, a uczestniczyli w nich również zawodnicy z Rzeszowa jak to było w poprzednim roku. Trening wieczorny był na przemian wykorzystywany do gry w piłkę lub poprawiania serwisu i odbioru. Warto wspomnieć o nowych plastikowych piłkach i panującej wśród obozowiczów opinii na ich temat. Chyba wszyscy zgodnie twierdzili, że piłki nie są dopracowane lub po prostu bardzo słabe. Szybko pękały, co oznaczało, że trening nimi również ze względu na cenę nie był możliwy. Nieliczne mecze czy dni, w których graliśmy tymi piłkami nie dały możliwości przystosowania się i dokładnego przestawienia. Jedyne wytłumaczenie, które wyrównuje szanse podczas sezonu jest takie, że wszystkie kluby są w takiej samej sytuacji, jednak zmiana ta jest ciężka do zrozumienia. Ostatnie dni to oczywiście gry na punkty, w których wziął również udział Tomasz Lewandowski występujący na co dzień w rozgrywkach polskiej Superligi. Tradycyjny już turniej wygrał trener Michał Jarosławski, który w finale pokonał Mikołaja Kamińskiego 3:0 udowadniając tym samym swoją znakomitą formę przedsezonową. Podsumowując te kilkanaście dni spędzonych w Rzeszowie na pewno trzeba podziękować trenerom za organizację oraz wkład w pracę. Zawsze mogliśmy na nich liczyć, a jak to bywa na obozie stracili przy nas wiele nerwów. Trener Czarek podczas ostatniego dnia wyróżnił kilka osób i powiedział, że jesteśmy grupą, której nie da się nie lubić, z czego się bardzo cieszymy. Liczne żarty, zacięta walka, podpowiedzi czy słowa ustawiające do pionu na pewno będą nam towarzyszyć w najbliższych dniach. Do końca sierpnia trenujemy na własnej hali, a już szóstego września swój pierwszy mecz rozegrają nasi pierwszoligowi zawodnicy, na których bardzo liczymy w tym sezonie. Na naszym profilu na facebooku znajdują się liczne zdjęcia, filmy czy krótkie opisy z poszczególnych dni.