Plik

2 liga mężczyzn: Derby Warszawy dla KS Spójnia II Warszawa.

z dnia: 2014-09-29

SKS 40 Warszawa - KS SPóJNIA Warszawa  - 4:6

Na inaugurację drugiej ligi mężczyzn w tenisie stołowym nasi tenisiści wybrali się na mecz derbowy do SKS 40 Warszaw przy ul. Hoża 11/15.

Już na samym starcie Spójnia była górą wystawiając aż sześciu zawodników i wspierana liczną grupą kibiców z ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

O zwycięstwie spotkania zdecydowały gry na 2 stole, gdzie nasi zawodnicy nie oddali gospodarzom nawet jednego seta! Stół numer 1 to już wyraźna dominacja gospodarzy, którzy stracili jeden punkt w pojedynku Paweł Barnaś - Daniel Draczka 1:3. Dla Daniela było to pierwsze zwycięstwo w karierze nad zasłużonym zawodnikiem naszego rejonu i nie tylko!

Plik

Znakomity występ "Sokoła" w Pierwszym Grand Prix Polski Młodzików !!!

z dnia: 2014-09-28

Sukces na Pierwszym Grand Prix Polski Młodzików w Nowej Rudzie odniósł Łukasz Sokołowski, który zawody ukończył na podium w przedziale 3-4. Na początku warto wspomnieć o niedosycie jaki czujemy, gdyż w meczu półfinałowym "Sokół" prowadził 2:0, a później 2:1 i 9:6 by ostatecznie przegrać 2:3 i nie awansować do wielkiego finału. Mimo wszystko należą się ogromne brawa za ten świetny wynik. Przed "Sokołem" jeszcze dużo gry, a po chorobie jaką przeszedł tydzień przed startem oraz braku treningu sądzimy, że potencjał jakim dysponuje nasz zawodnik stawia go w roli jednego z faworytów w kolejnych zawodach i Mistrzostwach Polski. Teraz przed Łukaszem Pierwsze GPP Kadetów, na które przypominamy zakwalifikował się zajmując drugie miejsce na I WTK. Gratulujemy "Sokół" !!!

1/16 finału młodzików:
Łukasz Sokołowski (Spójnia) - Kamil Czapla (MKS SKARBEK Tarnowskie Góry) 3:0 (9,7,7)

1/8 finału:
Łukasz Sokołowski (Spójnia) - Filip Lewaszkiewicz (UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą) 3:0 (5,9,6)

1/4 finału:
Łukasz Sokołowski (Spójnia) - Bartosz Sułkowski (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)  3:1 (3,-14,9,7)

1/2 finału:
Kuba Kwapiś (MLUKS DWóJKA Rawa Mazowiecka) - Łukasz Sokołowski (Spójnia) 3:2 (-5,-7,10,10,6)

szczegóły - TUTAJ

Plik

3 liga: Porażka trzeciej drużyny na wyjeździe w Siedlinie...

Niestety porażką 8:5 zakończył się wyjazd trzeciej drużyny Spójni Warszawa do Siedlina. Spójniacy na ten mecz udali się w składzie: Damian Wasiak, Mateusz Jarosławski (foto), Marcin Kuczkowski oraz Kacper Modelewski. Pamiętając zeszły sezon i dość znaczną porażkę z tymi zawodnikami faworyta można było wskazać w ciemno, jednak po zakończeniu dzisiejszego spotkania można odczuć lekki niedosyt. Przede wszystkim, że niewiele zabrakło do chociażby jednego punktu i cennego remisu. Do stanu 5:3 dla Spójni wszystko wyglądało znakomicie, jednak następne dwie partie chociażby mogło się wydawać, że faworytami są nasi zawodnicy zostały przegrane po pięciu setach i gdy na liczniku ukazał się wynik 5:5, a nie 4:6 czy 3:7 wszystko zostało stracone. Gospodarze wreszcie poczuli się pewnie i nie dali szans na punkt, co w ostateczności skutkowało pierwszą porażką Spójni na inaugurację sezonu. Sam mecz pozostawiamy ocenie dla trenera, jednak ze swojej strony czujemy lekki zawód. Mimo walki przegraliśmy, a jak wiemy porażki bolą... Nasza dyspozycja jest jeszcze daleka od najwyższej, a za tydzień kolejna kolejka z Kabatami na sali przy Wybrzeżu Gdyńskim. Warto dodać, że dziś wystąpili tylko juniorzy, którzy mają wielkie ambicje mimo wielu niedoskonałości oraz ograniczeń. Na pewno zapowiadamy walkę już za tydzień. Zapraszamy na to spotkanie, gdyż każda garstka kibiców jest bardzo pomocna dla samych zawodników...

Plik

Zwycięstwo Pań nad GLUKS Naprzód Skórzec 8:2 !!!!!

W pierwszym meczu rozpoczynającym sezon nasze zawodniczki podejmowały bardzo dobry zespół drugoligowych Pań ze Skórca. W pierwszych pojedynkach gra była niezwykle zacięta. Na pierwszym stole pierwszy punkt dla Spójniaczek dała Ewelina Tkaczyk wygrywając 3:0 z Anną Osińską, zaś na drugim stole Agnieszka musiała uznać wyższość starszej koleżanki Teresy Gregorczyk. Następne pojedynki to pewne punkty dla naszych zawodniczek. Do debli na pierwszym stole podeszła para Tkaczyk/Kowalska wygrywając 3:0, drugi stół z większymi problemami zwyciężył 3:2. Spójniaczki przegrywały już 0:2 i 4:7, lecz dzięki dobremu wyczuciu pomógł wzięty czas przez Pawła Tusień. Dziewczyny podniosły się i już do końca trzymały dobre tempo wygrywając 3:2. Po deblach nasze Panie wygrywały 5:1 i szybkie zwycięstwo w tym spotkaniu dała Justyna Tusień, która w 3 setach zakończyła swój pojedynek. Dzięki dobrej grze pierwszy stół również wygrał swoje pojedynki i tylko Gosia Zdunek mimo bardzo dobrej partii nie utrzymała wyniku i w niewielkim stosunku przegrała 2:3. Mecz zakończył się wynikiem 8:2, dlatego serdecznie gratulujemy drugoligowym dziewczynom i życzymy powodzenia w nadchodzących spotkaniach!!!

Plik

1 Grand Prix Polski Młodzików - Świetny "Sokół" podczas pierwszego dnia !!!

z dnia: 2014-09-27

Łukasz Sokołowski pokonał w pierwszej rundzie turnieju głównego Kamila Czaplę 3:0 oraz w drugiej Filipa Lewaszkiewicza również 3:0, co oznacza awans do najlepszej "ósemki" młodzików w Polsce oraz utrzymanie na następne Grand Prix Polski. Znakomite wyniki cieszą tym bardziej, ze "Sokół" z powodu choroby nie uczestniczył w ostatnim tygodniu w treningach, jednak mimo tego pokazuje wielką klasę. W jutrzejszym ćwierćfinale zmierzy się z Bartoszem Sułkowskim, który jest rozstawiony z numerem drugim. Plan minimum został wykonany - teraz może być tylko lepiej. Liczymy na PODIUM !!! Do boju "Sokół" ! Cała Spójnia Trzyma Kciuki :)

1/8 finału:

1/4 finału:
Łukasz Sokołowski (Spójnia) - Bartosz Sułkowski (UKS PŁOMIEŃ Limanowa) - 28.09.2014r. godzina 9:50

Plik

Przemek Sałaciński z awansem na Pierwsze Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów !!!

Przemek Sałaciński zajmując dziś drugie miejsce podczas I WTK Seniorek i Seniorów rozegranego w Wyszogrodzie wywalczył awans na Pierwsze Grand Prix Polski, które jak wiemy odbędzie się w dniach 17-19.10.2014 w Radomiu. Sam turniej miał niesamowity przebieg, gdyż Spójniacy rywalizowali w większości między sobą. Na początku świetny występ zaliczył Kuba Jędrzejczak pokonując 3:2 Andrzeja Sasa. Niestety w kolejnej rundzie musiał uznać wyższość naszego nowego zawodnika Kamila Kleczkowskiego. Na tym samym etapie "Sałata" pokonał Daniela Draczkę i w grze o czołową "czwórkę" musiał rywalizować z "Klekotem". Po ładnym meczu i pięciu setach znów Przemek okazał się lepszy od klubowego kolegi, co oznaczało w kolejnej rundzie chyba najważniejszy mecz w turnieju, a wiec półfinał. W nim rywalem okazał się pogromca turniejowej "jedynki" Kamil Kurowski. Po bardzo rozważnej grze, niezwykle dokładnej i zwycięstwie 3:1 "Sałata" zapewnił sobie awans do turnieju ogólnopolskiego. Sam finał to co prawda porażka 0:3 z Antkiem Witkowskim, jednak emocje znacznie opadły i ciężko znaleźć koncentrację na taką grę. Serdecznie Gratulujemy Przemkowi wywalczonego awansu, gdyż wiemy co to dla niego znaczy. Życzymy udanego występu w Radomiu, gdzie na pewno będzie wspierany przez liczną grupę zawodników i kibiców z Warszawy !

Seniorki:
1. Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn)
2. Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa)
3. Hanna Prusińska (SCKiS Hals Warszawa)
4. Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn)

Seniorzy:
1. Antoni Witkowski (GLKS Nadarzyn)
2. Przemek Sałaciński (KS Spójnia Warszawa)

z dnia: 2014-09-23

W ostatnią niedzielę, zaledwie 3 dni po zwycięstwie w derbach Warszawy na sali przy Wybrzeżu Gdyńskim odbył się kolejny, trzeci już w tym sezonie mecz pierwszoligowych Spójniaków. Tym razem naszym przeciwnikiem był KST Energa Manekin Toruń – drużyna dobrze nam znana z zeszłorocznych rozgrywek, składająca się głównie z młodych zawodników pod wodzą doświadczonego trenera Kazimierza Wiszowatego. Stawką meczu dla obu drużyn był fotel lidera w całej lidze, dlatego wszyscy zawodnicy byli niezwykle zmotywowani. Nasza drużyna wystąpiła w swoim najmocniejszym, pięcioosobowym składzie, wspierana przez trenera Michała Jarosławskiego.

Początek meczu to od razu dwa bardzo wyrównane pojedynki na obu stołach. Nasz lider, Szymon Malicki,  pomimo swojego przeziębienia i troszeczkę słabszej dyspozycji zwyciężył w pięciu setach z Marcinem Marchlewskim – doświadczonym zawodnikiem grającym bardzo trudnym stylem. Warto wspomnieć, że Szymon podniósł się ze stanu 0:2, a  w piątym secie przegrywał aż 10:7, lecz mimo to dzięki mądrej grze zdołał obrócić wynik na swoją korzyść.
Na drugim stole Tomasz Sposób zmierzył się z walecznym Pawłem Piotrowskim. Wydawało się, że nasz zawodnik dominuje w grze i ma wynik pod kontrolą, lecz mimo to mecz zakończył dopiero w piątym secie, w którym Tomek pokazał chłodną głowę i stalowe nerwy wygrywając 11:2.
Na pierwszym stole trochę szczęścia zabrakło Bartkowi Szarmachowi, który nie wykorzystał dwupunktowego prowadzenia w końcówce trzeciego seta przy stanie 1:1 i ostatecznie musiał uznać wyższość Tomasza Kotowskiego, jednego z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia.
Czwarty pojedynek pierwszej rundy to dość pewne zwycięstwo Jana Olka z Łukaszem Jarockim. Zaledwie 3 sety wystarczyły, żeby przed deblami dać Spójni prowadzenie 3:1.

Do gier podwójnych podeszliśmy w tradycyjnym ustawieniu – Malicki/Szarmach i Olek/Sałaciński. Na pierwszym stole nasi zawodnicy niestety nie poradzili sobie z zakłócającym stylem Marchlewskiego i ofensywną grą Kotowskiego. "Dżony" z "Sałatą" natomiast dzięki wieloletniemu zgraniu, mądrej grze w odbiorze oraz cennym podpowiedziom Michała i Tomka, zdołali wygrać 3:1 z parą Piotrowski/Jarocki, choć piąty set już praktycznie „wisiał na włosku”.
Przy stanie 4:2 bardzo pewnie w trzech setach zwyciężył Tomek Sposób nad Łukaszem Jarockim. Szymon natomiast nie poradził sobie z Tomkiem Kotowskim, który tego dnia pozostał niepokonany.
Pojedynek Bartka Szarmacha z Marcinem Marchlewskim to przykład meczu, w którym nie wygrywa się siłą, a taktyką. Przy stanie 0:1 i 2:8 Bartek zmienił swój styl gry na trochę lżejszy, mniej wygodny dla grającego czopem Marcina. To pozwoliło mu wygrać seta 13:11, a także zwyciężyć dość pewnie oba następne sety.
Ostatnie starcie odbyło się między "Dżonym" a Pawłem Piotrowskim. Mecz był zacięty, obfitujący w emocje, lecz to nasz zawodnik okazał się skuteczniejszy w końcówkach i wygrał 3:0, dając Spójni cenne zwycięstwo 7:3 oraz pierwsze miejsce w tabeli.

z dnia: 2014-09-19

W czwartek 18 września został rozegrany zaległy mecz drugiej kolejki pierwszej ligi mężczyzn pomiędzy zespołami: KS Spójnia Warszawa i SCKiS Hals Warszawa. Do tej pory, w meczach derbowych na pierwszoligowych parkietach górą był Hals, który trzy razy wygrał - tylko raz miał miejsce remis w bezpośrednich pojedynkach pomiędzy naszymi drużynami. W tym sezonie cele obu drużyn są zgoła odmienne: Spójnia walczy o awans do Superligi, natomiast Hals po odejściu ich dotychczasowego lidera Macieja Pietkiewicza będzie walczył o utrzymanie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Spójni 2:0. Swoje mecze wygrali Szymon Malicki i Tomasz Sposób, odpowiednio z Olkiem Wieteską i Tomaszem Makowskim. Bardziej wyrównany był pojedynek Tomaszów, który zakończył się zasłużonym zwycięstwem 3:1 dla "Sposiego". W drugim rzucie singli Bartek Szarmach pokonał 3:2 Grzegorza Janczewskiego i po raz drugi pokazał spójniowskim kibicom, że jest bardzo silny, gdy przychodzi piąty set. Na drugim stole nowy nabytek gości, Andrzej Sas pokonał po wyrównanym pojedynku "Sałatę" 3:2, tym samym zdobywając swój pierwszy punkt w 1. lidze. Pojedynki deblowe to popis pary Szarmach/Malicki i słaba gra naszych wychowanków "Johnnego" i "Sałaty", którzy przegrali 3:1 z Sasem i Makowskim. Na pierwszym stole Szymek znów "ucieka" Grześkowi Janczewskiemu, który drugi raz tego wieczora nie może dociągnąć przewagi wypracowanej w 5 secie. W tym samym czasie "Sposi" 3:1 wygrywa z dobrze dysponowanym tego dnia Sasem. Ostatnie mecze to 3:0 Bartka z Olkiem, który chyba jeszcze nie doszedł do siebie po powrocie z Chin, gdzie pracował jako fizjoterapeuta kadry niepełnosprawnych, oraz zwycięstwo Johnnego z "Makim" 3:1. Janek pokazał konsekwentną grę, wyłączając atomowe ataki Tomka. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 co daje Spójniakom pierwsze miejsce w tabeli tuż przed naszym niedzielnym rywalem - Energą Toruń. Na mecz z Toruniem zapraszamy w niedzielę na godz. 11:00, oczywiście na naszej sali !!!

Plik

Przeciętny I WTK Juniorek i Juniorów w Wyszogrodzie...

z dnia: 2014-09-21

Niestety żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wywalczyć prawa startu w Pierwszym Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów, które w dniach 10-12.10.2014r. odbędą się w Drzonkowie. Najwyżej sklasyfikowani zawodnicy Spójni Warszawa to Damian Wasiak i Mateusz Jarosławski, którzy ukończyli turniej w przedziale 5-8. Na pewno swój cel mieli postawieni o wiele wyżej, jednak "stół" zweryfikował wszystko. Pozostali Spójniacy uplasowali się poza czołową "ósemką", co także nie napawa optymizmem. Liczyliśmy na lepsze wyniki, ponieważ przepracowany okres przygotowawczy i początek września wskazywał na dobrą dyspozycję warszawskich juniorów. Świat się nie kończy, a przed nimi kolejne ważne zawody. Już za tydzień I WTK Seniorek i Seniorów oraz pierwsza kolejka ligowa. Miejmy nadzieję, że tak jak przed WTK-iem juniorów, tak również po nim nie zabraknie im ambicji i w dalszym ciągu będą ciężko pracować nad swoimi błędami. Zapewniony start w 1 GPP (z listy) ma Kuba Jędrzejczak, któremu już życzymy powodzenia w pierwszym starcie. Zarówno dla niego, jak i Damiana czy Mateusza jest to ostatni rok w tej kategorii, więc cele są wysoko postawione. Może Drzonków okaże się szczęśliwy i chłopakom uda się osiągnąć wymarzone pozycje. Wiemy, ze dla Kuby będzie taką utrzymanie, a więc pierwsza "szesnastka". Dla pozostałej dwójki awans do turnieju głównego... Dziękujemy także trenerom: Michałowi Wojdeckiemu i Czarkowi Walichnowskiemu za cenne wskazówki podczas zmagań. Czas powrócić na salę i dalej "tyrać" oraz czekać na efekty...

Najlepszym juniorem okazał się Igor Misztal (GLKS Nadarzyn), który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Adriana Majchrzaka. W kategorii juniorek zwyciężyła Katarzyna Bagrowska, a tuż za nią uplasowała się Anna Wereszczaka, Pozostałe wyniki poniżej:

Tabelki turniejowe:
gra pojedyncza juniorek - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - TUTAJ

Plik

Zapraszamy na mecz 1. ligi mężczyzn: KS Spójnia Warszawa - KST Energa-Manekin Toruń

Liderująca w tabeli grupy północnej pierwszej ligi mężczyzn Spójnia Warszawa w trzeciej kolejce podejmie na własnym terenie v-ce lidera rozgrywek KST Energę-Manekin Toruń. Po pewnie wygranych pierwszych dwóch spotkaniach tym razem będzie o wiele trudniej. Same widowisko zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ są to jedyne dwie drużyny, które nie straciły jeszcze ligowych punktów. Mamy nadzieję, że to dorobek Spójni powiększy się o dwa oczka, co będzie oznaczać co raz większą przewagę nad resztą stawki. Aby się tak stało również kibice muszą stanąć na wysokości zadania. Na meczu derbowym zjawiła się bardzo liczna grupa, jednak wierzymy, że będzie nas (kibiców) jeszcze więcej i swoim głośnym dopingiem pomożemy w osiągnięciu dobrego wyniku. Zabieramy z domu trąbki i widzimy się w niedzielę (21.09.2014) o godzinie 11:00 na sali Spójni Warszawa. ZAPRASZAMY !!!

KS Spójnia Warszawa - KST Energa-Manekin Toruń 21.09.2014r. (niedziela) godz. 11:00

Plik

2. Grand Prix Spójni Warszawa

W minioną sobotę odbył się drugi turniej nowego cyklu Grand Prix Spójni Warszawa. Jak wiemy cotygodniowe zmagania będą trwać aż do końca czerwca. W tym momencie serdecznie zapraszamy na każde Grand Prix, gdzie oferujemy jak zawsze bardzo wiele meczy do rozegrania. Każdy uczestnik może nagrać się "do woli" spędzając przy tym czas w miłej atmosferze sympatyków małej piłeczki pingpongowej. Na naszej stronie będą pojawiały się aktualne wyniki po każdym turnieju oraz relacja tekstowa. W zakładce Grand Prix można znaleźć wszystkie tabelki oraz szczegółowe wyniki. Przechodząc do ostatnich zmagań najlepszy w kategorii Open okazał się Krzysztof Sołtysiak, który pokonał w finale 3:0 Bartłomieja Truszewskiego. W kategorii Oldboy Młodszy zwyciężył Paweł Michalski, który w finale uporał się w czterech setach z Wojciechem Stańczukiem. Kategoria Oldboy Starszy to "królestwo" Marka Laskowskiego, który jeśli już pojawi się na starcie to chyba zawsze wygrywa. Tym razem w meczu o pierwsze miejsce pokonał 3:0 Mirosława Kubisiaka Gratulujemy zwycięzcom !!! Zapraszamy za tydzień (20.09.2014) na 3. turniej !

Z uwagi na rosnące koszty organizacji Grand Prix K.S. Spójnia z dniem rozpoczęcia sezonu 2014/2015, tj. od 6.09.2014 r. opłata za uczestnictwo w turnieju wzrośnie o 1 zł i wynosić będzie 14 zł.

3. Zdzisław Orzechowski

W zakładce Grand Prix (u góry ekranu) znajdą Państwo wyniki wszystkich kategorii 2. GP (grupy, tabelki turniejowe) oraz aktualny ranking!!!

Plik

Świetny występ "Sokoła" w I WTK Kadetek i Kadetów !!!

z dnia: 2014-09-13

Znakomity występ w I WTK Kadetek i Kadetów zanotował nasz młodzik - Łukasz Sokołowski, który z numerem dziewiątym posiada limit do startu w Pierwszym Grand Prix Polski Młodzików. Zajmując drugie miejsce uzyskał prawo startu w 1 GPP Kadetów. Wyjście na zawody ogólnopolskie w wyższej kategorii jest wielkim sukcesem oraz dobrą zapowiedzią walki w swojej kategorii. Niestety "Sokół" awans uzyskał kosztem m.in innego naszego zawodnika Kacpra Molińskiego, którego pokonał w spotkaniu o "czwórkę".  W finale nie sprostał Jakubowi Miszkurce, przegrywając po pięciosetowym boju. Gratulujemy !!!

W ten sam weekend odbyły się również inne zawody wojewódzkie, a mianowicie I WTK Młodziczek i Młodzików oraz Skrzatek i Skrzatów. Niestety w najmłodszej kategorii nie mieliśmy swoich reprezentantów. O ile nasi młodzicy nie zaprezentowali wybitnej formy i zawody ukończyli poza czołową "szesnastką" to naszym młodziczkom: Kasi Trochimiuk i Laurze Klimczak udało się do niej wejść. Pierwsza z nich zajęła miejsca w przedziale 9-12. natomiast druga 13-16, jednak warto podkreślić fakt, że w trzeciej rundzie zmagań, czyli 1/8 finału Laura zmierzyła się z rozstawioną z numerem pierwszym Oliwią Kornacką i uległą dopiero po piątym secie. U dziewczyn widać znaczną poprawę umiejętności, co miejmy nadzieję przełoży się w następnych takich turniejach.

Wyniki oraz tabelki turniejowe:
młodziczki - TUTAJ
młodzicy - TUTAJ
kadetki - TUTAJ
kadeci - TUTAJ

Plik

Wielkie Derby Warszawy - Spójnia vs Hals (18.09.2014 godz.18:00)

z dnia: 2014-09-14

Serdecznie zapraszamy na WIELKIE DERBY WARSZAWY w tenisie stołowym. Warto zaznaczyć, że jest to mecz inaugurujący sezon 2014/2015 na naszej hali. Po pierwszym pewnie wygranym spotkaniu z KS AZS AWFiS Gdańsk 9:1 nastroje w naszej drużynie są znakomite. Liczymy na kolejne, dość wysokie zwycięstwo i powtórne objęcie prowadzenia w tabeli grupy północnej. Będzie to również moment, w którym po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych na Spójni wystąpią nowo pozyskani zawodnicy, a więc Szymon Malicki. Bartosz Szarmach oraz Tomasz Sposób. Zagrzejmy ich do walki i pokażmy, że MY (kibice) także potrafimy dopingować na ekstraklasowym poziomie. Liczymy na BARDZO GŁOŚNY DOPING, który przerodzi się w pozytywny wynik sportowy !!! Zabieramy z domu trąbki, aby podczas prezentacji pokazać, że jesteśmy wielkim wsparciem dla zawodników. Zapraszamy !!!

KS Spójnia Warszawa - SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa 18.09.2014r. (czwartek) godzina 18:00

Plik

Nowy sponsor Spójni Warszawa w sezonie 2014/2015 !!!

z dnia: 2014-09-11

Z przyjemnością przedstawiamy nowego sponsora Spójni Warszawa w sezonie 2014/2015.

Plik

Spójnia wygrywa 9:1 na inaugurację w Gdańsku !!!

z dnia: 2014-09-08

Dzień przed fantastycznymi zawodami Spójnia Warszawa Open, a więc 6 września został rozegrany inauguracyjny mecz pierwszej ligi mężczyzn, w którym również po raz pierwszy w barwach Spójni wystąpili: Szymon Malicki, Bartosz Szarmach oraz Tomasz Sposób. Rywalem była drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk, która po rocznej przerwie powróciła na zaplecze Superligi. Wszyscy trzej debiutanci wykonali znakomicie swoje zadanie zdobywając komplet punktów. Jedyną partię przegrał Przemek Sałaciński, jednak po bardzo dobrej grze i małym pechu w końcówce piątego seta. Pierwszy raz jesteśmy liderami rozgrywek, a występujemy w tej klasie już trzeci sezon z rzędu. Wierzymy, że mocny i wyrównany skład jakim dysponujemy będzie liczył się w walce o najwyższe miejsca w tabeli ligowej, a może sprawi jakąś miłą niespodziankę...

Kolejne spotkanie to wielki mecz na naszej hali. Wielki z dwóch powodów. Po pierwsze jest to inauguracja sezonu w Warszawie. Po drugie są to derby Warszawy z drużyną SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa. To spotkanie już 18 września o godzinie 18:00. Zapraszamy !!!

z dnia: 2014-09-06

7. września odbędzie się na hali Spójni Warszawa WIELKI TURNIEJ tenisa stołowego Spójnia Warszawa Open. Do dwóch kategorii (amatorzy i open) zgłosiło się bardzo wielu miłośników popularnego ping-ponga, jednak najbardziej cieszy fakt, że 18-sto krotny drużynowy Mistrz Polski jakim jest Spójnia znów będzie miał zaszczyt gościć znakomitych zawodników, występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Stolica Polski dawno nie widziała rozgrywek w tym sporcie na takim poziomie, a więc Serdecznie Zapraszamy już od godziny 12:00 w niedzielę, kiedy to nastąpi oficjalne otwarcie zawodów. Mamy nadzieję, że same wydarzenie każdy zapamięta na cały rozpoczynający się sezon, a niektórzy z startujących zawodników powrócą do nas za rok, jednak w rozgrywkach Superligi... :)

Pula nagród wynosi łącznie 5000 zł, a nagrodą główną jest 1500 zł na pierwsze miejsce w kategorii Open.

Zawody te będą jednocześnie pierwszym występem na naszej hali nowo pozyskanych zawodników - Szymona Malickiego oraz Bartosza Szarmach. Przyjmijmy ich także dopingiem podczas zawodów, aby poczuli atmosferę panującą podczas spotkań pierwszej ligi. Liczymy, że przyjadą do Warszawy po udanych debiutach z dnia poprzedniego  z meczu wyjazdowego z Gdańskiem (więcej - TUTAJ).

Uwaga !!! Są już tabelki zarówno turnieju Amatorów jak i Open !!! Prosimy o zapoznanie się z szczegółami, czyli godziną meczu oraz stołem. Informujemy, że może być problem z rozgrzewką, ponieważ turniej będzie się toczył. Prosimy również o wyrozumiałość ze względów technicznych. (Sala jest przygotowana w najlepszych, możliwych warunkach) !!! Życzymy miłego turnieju oraz samych dobrych wyników. Do zobaczenia przy pingpongowym stole ! :)

z dnia: 2014-09-05

Jako pierwsi sezon ligowy rozpoczną zawodnicy występujący w pierwszej lidze mężczyzn. W spotkaniu inauguracyjnym sezon podopieczni trenera Michała Jarosławskiego udadzą się w sobotę 6. września do Gdańska. Jak wiemy w składzie doszło do sporych zmian. Wszyscy nowo pozyskani zawodnicy, a więc: Szymon Malicki, Bartosz Szarmach i Tomasz Sposób wystąpią w sobotnim meczu. Skład uzupełnią dobrze znani nam Spójniacy - Przemek Sałaciński i Jan Olek, którzy już trzeci sezon będą występować na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Liczymy na bardzo dobry wynik, który pozwoli nam zająć fotel lidera. Po cichu liczymy także, że tego zajętego miejsca już nikt nam nie zabierze... :)

W nowym sezonie życzymy całej drużynie wyniku sportowego, z którego sami będą zadowoleni. Wierzymy w ten zespół, że jest w stanie osiągnąć szczyty tabeli. Życzymy powodzenia oraz udanych debiutów. W Gdańsku będą również NASI najwierniejsi kibice, dzięki którym postaramy się bardzo szybko uzupełniać informacje o wyniku meczu. DO BOJU SPóJNIA !!!

KS AZS AWFiS Gdańsk - KS Spójnia Warszawa 6. września (sobota) godzina 16:00