Spójnia :: Aktualności  Archiwum roku 2019, według miesięcy ...

1

  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

1211109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

Z aspiracjami na sukces, czyli 3. Grand Prix Polski Juniorów...


z dnia: 2015-02-26

Z dużymi aspiracjami wyruszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów zawodnicy Spójni Warszawa. Każdy z nich ma swój własny cel i każdy z nich na pewno będzie chciał go zrealizować. Tutaj warto zacząć od najmłodszych, czyli Łukasza Sokołowskiego oraz Kacpra Molińskiego, którzy jadą zbierać doświadczenie. Bardzo cenne, co okaże się w przyszłości, jednak chłopaki zapowiadają walkę o jak najlepszy wynik oraz jak największą ilość wygranych spotkań be względu na sytuację w grupie. Nasi juniorzy, czyli: Kacper Modelewski, Marcin Kuczkowski, Damian Wasiak oraz Mateusz Jarosławski jadą do Łomży w poszukiwaniu kolejnej szansy na występ w turnieju ogólnopolskim. Jest to turniej eliminacyjny, który każdy z nich chciałby przejść i wystąpić w turnieju grupowym wraz z czołówką kraju. Będzie to kolejny sprawdzian radzenia sobie z własnym sobą, ponieważ niektórym z nich na pewno nie brakuje ambicji i umiejętności. Stawka sześćdziesięciu czterech juniorów w kraju jest dla nich otwarta, jednak muszą sobie poradzić ze stresem, liczyć na "swój dzień" oraz odrobinę szczęścia, która jest potrzebna w każdym sporcie. Na koniec należy wspomnieć o Kubie Jędrzejczaku, czyli zawodniku, który jest obecnie trzynastą rakietą w kraju i występ w turnieju grupowym ma zapewniony właśnie z racji rankingu. Kuba zacznie występy w sobotę, jednak mamy nadzieję, że jego rywalizacja potrwa do niedzieli, czyli najważniejszych pojedynków. W tym sezonie jeszcze nie udało mu się wejść do czołowej "ósemki", a ostatnio jego dobra dyspozycja wytwarza nadzieję na sukces w najbliższy weekend. Na tym trzeba zakończyć naszą zapowiedź i czekać, co przyniesie stół oraz same zmagania. Nie mniej jednak liczymy na walkę od pierwszej do ostatniej piłki, a nawet jeśli nieskuteczną to analizę po turnieju i powrót do ciężkich treningów. Życzymy wszystkim powodzenia i czekamy na wieści z Łomży już jutro od 12:00 !!!

gr. E: start godzina 15:30
BUDKIEWICZ Szymon (KLUB AZS PWSZ Nysa)
JAROSŁAWSKI Mateusz (KS SPóJNIA Warszawa)
KLOCEK Kamil (PUKS ARKA Łętownia)

gr. D: start godzina 15:30
CHRZĄSZCZ Wojciech (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
MODELEWSKI Kacper (KS SPóJNIA Warszawa)
MACIOROWSKI Krystian (MLUKS MOSiR Grajewo)

gr. J: start godzina 12:00
WITKOWSKI Jakub (LKS ODRA Głoska)
STRYCHALSKI Filip (LUKS Chełmno)
KUCZKOWSKI Marcin (KS SPóJNIA Warszawa)
KARWOT Kacper (MKS SKARBEK Tarnowskie Góry)


gr. K: start godzina 12:00
BALCERZAK Marcin (TTS POLONIA Bytom)
KRASUCKI Maciej (LUKS KŁOS Wola Skromowska)
SOKOŁOWSKI Łukasz (KS SPóJNIA Warszawa)
WEREMCZUK Dariusz (KU AZS PWSIiP Łomża)

gr. M: start godzina 12:00
PELCZAR Dawid (KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów) 
PISZCZATOWSKI Paweł (KTS Wysokie Mazowieckie)
BŁĄKAŁA Paweł (KS AZS AWFiS Gdańsk)
MOLIŃSKI Kacper (KS SPóJNIA Warszawa)

gr. R: start godzina 12:00
GOROL Dawid (LITS MEBLE ANDERS Żywiec)
WASIAK Damian (KS SPóJNIA Warszawa)
SZTUKA Rafał (UKS RETURN Piaseczno)
WYSZYŃSKI Szymon (UKS DOJLIDY Białystok)

Tabele:
gra pojedyncza juniorów - turniej eliminacyjny - TUTAJ

szczegóły: www.wr.pzts.pl

 
Plik
 

Znakomita niedziela w wykonaniu Spójniaków !!!


z dnia: 2015-02-15

Znakomicie podczas niedzielnych (15.02) rozgrywek ligowych zaprezentowały się wszystkie męskie drużyny Spójni Warszawa. Wszystkie trzy spotkania padły pewnie łupem Spójniaków, którzy wciąż są w czubie tabeli każdej z lig.

2. liga mężczyzn: KS Spójnia II Warszawa - UKS Return Piaseczno 7:3

Jako pierwsi, bo już o godzinie 10:00 do stołu podeszli drugoligowcy. Rywalami był bardzo dobrze nam znany zespół z Piaseczna. Od początku wiadomo było, że nie będzie to łatwe spotkanie, jednak po deblach oraz szybkim zwycięstwie trenera Czarka Walichnowskiego z Krzysztofem Bieńkiem na tablicy ukazał się wynik 6:1 dla gospodarzy. W ostatniej serii gier tylko Kamil Kleczkowski, po fantastycznej końcówce pokonał Maćka Karmolińskiego, przez co ostateczny rezultat wyniósł 7:3. Na największe brawa zasługuje właśnie Kamil, który zdobył komplet punktów i grał bardzo solidnie. Swoje zrobili trenerzy, czyli Czarek Walichnowski oraz Michał Jarosławski. Na pierwszym stole dwie gry przegrał Piotrek Stępiński, jednak mamy nadzieję, że w kolejnych meczach pokaże lepszą dyspozycję. 

Michał Jarosławski - Robert Najwer 3:1
Piotr Stępiński - Maciej Chojnicki 0:3
Krzysztof Stępień - Maciej Chojnicki 0:3
Piotr Stępiński - Robert Najwer 0:3
Cezary Walichnowski - Maciej Karmoliński 3:2
Kamil Kleczkowski - Krzysztof Bieniek 3:0
Cezary Walichnowski - Krzysztof Bieniek 3:0
Kamil Kleczkowski - Maciej Karmoliński 3:2
Stępiński/Kleczkowski - Chojnicki/Bieniek 3:2
Jarosławski/Walichnowski - Najwer/Karmoliński 3:1

1. liga mężczyzn: KS Spójnia Warszawa - MKS Pogoń Siedlce 8:2

Tuż po spotkaniu drugiej ligi przy stole pojawili się liderzy pierwszej ligi mężczyzn - zawodnicy Spójni Warszawa oraz rywale, czyli reprezentanci MKS Pogoni Siedlce. Derby Mazowsza przyciągnęły dosyć dużą liczbę kibiców, a najlepszym komentarzem będzie chyba stwierdzenie, że przybyli fani nie mają czego żałować. Świetne zawody rozegrali Szymon Malicki i Bartek Szarmach, którzy zdobyli komplet punktów. Również 2,5 pkt zdobył Tomek Sposób. Niestety tym razem w tle pozostali nasi wychowankowie, czyli Przemek Sałaciński oraz Jasiek Olek, którzy przegrali swoje pojedynki odpowiednio z Wiktorem Francem oraz Michałem Krzyżanowskim. Po porażkach bezpośrednich rywali w walce o zwycięstwo grupy północnej Spójnia co raz bardziej rozsiada się na fotelu lidera, a wypracowanej przewagi już chyba żadna drużyna nam nie odbierze. Jednak jak to w sporcie bywa, trzeba grać do końca i postawić przysłowiową kropkę nad "i". Dziękujemy wszystkim kibicom za doping i zapraszamy na kolejne mecze na hali przy Wybrzeżu Gdyńskim !!!

Szymon Malicki - Karol Prus-Strowski 3:1
Bartosz Szarmach - Jakub Folwarski 3:1
Szymon Malicki - Jakub Folwarski 3:0
Bartosz Szarmach - Karol Prus-Strowski 3:0
Tomasz Sposób - Michał Krzyżanowski 3:1
Przemysław Sałaciński - Wiktor Franc 0:3
Tomasz Sposób - Wiktor Franc 3:1
Jan Olek - Michał Krzyżanowski 2:3
Malicki/Szarmach - Folwarski/Krzyżanowski 3:2
Sposób/Olek - Prus-Strowski/Franc 3:2

3. liga mężczyzn: SKS 40 Warszawa - KS Spójnia III Warszawa 2:8

Na inaugurację drugiej rundy rozgrywek nasi trzecioligowcy pojechali na ulicę Hożą, aby rozegrać derby Warszawy z tamtejszym SKS 40. Mecz miał jednoznaczny przebieg, a na uwagę zasługuje dobra postawa Wojciecha Zielińskiego w drużynie gospodarzy. Dwa punkty dla SKS to właśnie jego zasługa. Najpierw pokonał 3:0 Mateusza Jarosławskiego, a następnie mimo przegrywania 0:1 i 4:9 z Damianem Wasiakiem, zwyciężył 3:1. Najbardziej cieszy powrót Tadka Kudryka po przerwie spowodowanej kontuzją. Powrót i to w jakim tylu !!! Tadek został niepokonany, a jego gra wyglądała bardzo dobrze. Drugi plus to dwa wygrane deble, w których wystąpił za Tadka, Łukasz Sokołowski. "Sokół" zagrał również kolejną grę singlową. Pokonał Michała Tokarskiego, zdobywając swoje kolejne punkty w trzeciej lidze oraz cenne doświadczenie. Trzeci plus to to, że wreszcie cała drużyna była w komplecie, trener miał pole manewru i samo spotkanie wyglądało tak, jak tylko byśmy sobie tego życzyli. Już za tydzień bardzo ważny, wyjazdowy mecz z ULKS Kazanów. Trzymajcie kciuki, za nas - trzecioligowców oraz Łukasza Sokołowskiego, który będzie wtedy występował podczas 3. WTK Kadetów. 

Michał Tokarski - Damian Wasiak 0:3
Wojciech Zieliński - Mateusz Jarosławski 3:0
Mateusz Pawlik - Tadeusz Kudryk 1:3
Sylwia Składanek - Marek Łuczaj 0:3
Zieliński/Pawlik - Wasiak/Jarosławski 2:3
Tokarski/Marchewka - Łuczaj/Sokołowski 0:3
Michał Tokarski - Łukasz Sokołowski 0:3
Wojciech Zieliński - Damian Wasiak 3:1
Sylwia Składanek - Tadeusz Kudryk 1:3
Mateusz Pawlik - Marek Łuczaj 2:3

galeria zdjęć z niedzielnych zmagań - TUTAJ
relacja video - TUTAJ

 
Plik
 

Zapraszamy na niedzielę (15.02) ze Spójnią Warszawa !


z dnia: 2015-02-14

Niezwykłe emocje szykują się w niedzielę 15 lutego na sali Spójni Warszawa. Od godziny 11:00 rywalizować będą drugoligowcy, którzy podejmą UKS Return Piaseczno. Oba zespoły posiadają jedne z najmocniejszych składów w lidze i oba liczą się w walce o awans, a więc sama zapowiedź meczu wygląda niezwykle interesująco. 

KS Spójnia II Warszawa - UKS Return Piaseczno 15.02.2015 (niedziela) godzina 11:00

Od godziny 14:00 zmagania zaczną spójniowscy pierwszoligowcy, którzy w Derbach Mazowsza staną naprzeciw MKS Pogoni Siedlce. Tak oto spotkanie zapowiadamy na facebooku: "Przed nami kolejne spotkanie rundy rewanżowej. Po znakomitym "maratonie" i zwycięstwach minionej niedzieli z Sopotem oraz Gdańskiem, nadszedł czas na Derby Mazowsza, w których Spójnia podejmie MKS Pogoń Siedlce. Spotkania między tymi drużynami mają swoją historię. Każde z nich stało na wysokim poziomie. Nasza rywalizacja z zespołem z Siedlec sięga aż od awansu do 1. ligi po spotkania w Pucharze Polski. Emocje jakie towarzyszą podczas rozgrywek pierwszej ligi są niesamowite, dlatego zachęcamy wszystkich do przybycia na salę Spójni Warszawa, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 już w niedzielę 15 lutego. Liczymy na Wasz doping !!!".

KS Spójnia Warszawa - MKS Pogoń Siedlce 15.02.2015 (niedziela) godzina 14:00

Wyjazdowym spotkaniem z SKS 40 II Warszawa rundę rewanżową 3. ligi rozpoczną podopieczni Michała Wojdeckiego. Pamiętam rywalizację tych drużyn w pierwszej rundzie, gdzie ostateczny wynik (8:6 na korzyść Spójni) został rozstrzygnięty po przewagach w piątym secie w ostatniej partii tego dnia. Tym razem do składu powrócił Tadeusz Kudryk,  z czego niezmiernie cieszy się cała drużyna. Mamy nadzieję, że pomoże nam osiągnąć korzystny rezultat. Mecz zaplanowano na godzinę 16:00 na hali przy ulicy Hożej.

SKS 40 II Warszawa - KS Spójnia III Warszawa 15.02.2015 (niedziela) godzina 16:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!!

 
Plik
 

Spójnia Warszawa zwycięża Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim !!!


z dnia: 2015-02-14

Spójnia Warszawa po wielu trudnych zwycięstwach oraz tym najważniejszym, w finale z GKTS Wiązowną zwyciężyła w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim. Zaczynając od meczu z Budkami Piaseckimi poprzez spotkanie z SKS 40 Warszawa, a kończąc na GKTS Wiązowna należy wspomnieć, że była to trudna droga do sukcesu. Już pierwszy mecz z czwartoligowcami z Budek pokazał, że nie wolno lekceważyć rywali, a porażki naszych czołowych zawodników z grającymi trudnym stylem zawodnikami są tego potwierdzeniem. Potyczka z SKS 40 to znowu minimalne zwycięstwo, a warto dodać, że bliżej finału byli rywale, jednak nie wykorzystali prowadzenia 3:1 i ulegli Spójniakom na własnym terenie 3:4. Sam finał to niezwykle zacięty pojedynek Przemka Sałacińskiego z Mateuszem Niedzielskim, komplet punktów Jasia Olka oraz porażka Kamila Kleczkowskiego. Wynik końcowy 4:1 dla Spójni i to właśnie my będziemy reprezentować województwo Mazowieckie w półfinałowych zmaganiach Pucharu Polski, czyli w strefie województw: Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie. Serdecznie gratulujemy chłopakom tego sukcesu i mamy nadzieję, że będziemy co raz częściej wracać na salę przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 z trofeami !!!

GKTS Wiązowna - KS Spójnia Warszawa 1:4

NIEDZIELSKI Mateusz - SAŁACIŃSKI Przemysław 2:3 (14:12,14:12, 8:11, 5:11, 10:12)
SITEK Kamil - OLEK Jan 1:3 (5:11, 11:8, 11:13, 9:11)
GRZYBOWSKI Tomasz - KLECZKOWSKI Kamil 3:1 (11:13, 12:10, 12:10, 11:7) 
STAWIKOWSKI/NIEDZIELSKI - SAŁACIŃSKI/OLEK 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 4:11) 
NIEDZIELSKI Mateusz - OLEK Jan  1:3 (3:11, 11:4, 12:14, 8:11)  
Plik
 

1. liga: Podwójne zwycięstwo Spójniaków!!!


z dnia: 2015-02-08

Dzisiejszy dzień będzie miło wspominany przez naszych pierwszoligowych zawodników a także wszystkich kibiców, którzy przyszli nas dopingować. 
Spójnia Warszawa, prowadzona przez Michała Jarosławskiego, pokonała Stowarzyszenie Marabella Sopot oraz KS AZS AWFIS Gdańsk, a oba mecze zakończyły się wynikiem 8:2!

Te znakomite wyniki to zasługa całej drużyny, gdyż każdy z naszych pięciu podstawowych zawodników po fantastycznej grze dorzucił dzisiaj kilka punktów. Nasi pierwszoligowcy wytrzymali kondycyjnie ten maraton, który trwał na hali ponad 10 godzin.
Na szczególną wzmiankę zasługuje na pewno Tomek Sposób, który nie przegrał dzisiaj żadnego pojedynku, a także Szymek i Bartek, którzy zwyciężyli po 3:1 naszego zeszłorocznego zawodnika i kapitana - Artura Daniela. 
Z przeciwnych drużyn warto wspomnieć o świetnej grze Artura Białka, który po słabym początku sezonu wyraźnie odnalazł dobrą formę. 


KS Spójnia Warszawa 8:2 Stowarzyszenie Marabella Sopot

Szymon Malicki 3:1 Artur Daniel
Bartosz Szarmach 3:1 Patryk Jendrzejewski
Jan Olek 2:3 Patryk Jendrzejewski
Bartosz Szarmach 3:1 Artur Daniel
Tomasz Sposób 3:2 Łukasz Dzikowski
Przemysław Sałaciński 3:2 Jakub Benzef
Tomasz Sposób 3:0 Jakub Benzef
Przemysław Sałaciński 2:3 Łukasz Dzikowski
Malicki/Szarmach 3:2 Daniel/Jendrzejewski
Sposób/Olek 3:2 Dzikowski/Benzef

KS Spójnia Warszawa 8:2 KS AZS AWFIS Gdańsk

Szymon Malicki 3:1 Mateusz Troka
Bartosz Szarmach 2:3 Artur Białek
Szymon Malicki 1:3 Artur Białek
Bartosz Szarmach 3:0 Mateusz Troka
Tomasz Sposób 3:0 Jakub Krawczyk
Jan Olek 3:2 Łukasz Kaproń
Przemysław Sałaciński 3:2 Łukasz Kaproń
Jan Olek 3:0 Jakub Krawczyk
Malicki/Szarmach 3:0 Troka/Kaproń
Sposób/Olek 3:2 Białek/Krawczyk

 
Plik
 

Adrian Majchrzak i Katarzyna Bagrowska zwycięzcami 3 WTK Juniorek i Juniorów...


z dnia: 2015-02-08

Adrian Majchrzak (GLKS Nadarzyn) oraz Katarzyna Bagrowska (MLUKS Nadwiślanin Płock) zwyciężyli w 3 WTK Juniorek i Juniorów, który rozegrany został dzisiejszej niedzieli w Wyszogrodzie. Oba finały to wewnętrzne zmagania klubów z Nadarzyna i Płocka, gdzie w "bratobójczych" pojedynkach pokonani od stołu odeszli Igor Misztal (GLKS Nadarzyn) oraz Anna Nowakowska (MLUKS Nadwiślanin Płock). 

Spójniacy zawodów znów nie mogą uznać za udanych, ponieważ nikt nie wywalczył awansu na turniej ogólnopolski. Ciekawa sytuacja nastąpiła w przypadku Kacpra Modelewskiego, który w spotkaniu o "czwórkę" dostał v/o od Patryka Bożka, jednak w meczu o awans nie sprostał Igorowi Misztalowi. W przedziale 5-8 zmagania ukończył Damian Wasiak. Pozostałych miejsc nie komentujemy, a taki przywilej zostawiamy trenerom. Nasi juniorzy za tydzień wznawiają rozgrywki trzeciej ligi mężczyzn i mamy nadzieję, że tam się rehabilitują, ponieważ jest o co walczyć. 

Na pewno chłopaki nie zniechęcają się wynikami i pojadą na piątkowe eliminacje do 3. Grand Prix Polski szukając tam kolejnej szansy do występu w tej ważnej dla nich "imprezie". Turniej w Łomży odbędzie się w dniach 27.02-01.03.2015 we wspomnianej już Łomży.

Tabele i klasyfikacje:
gra pojedyncza juniorek - TUTAJ
gra pojedyncza juniorów - TUTAJ

 
Plik
 

Zapraszamy na niedzielę z pierwszą ligą na Spójni !!!


z dnia: 2015-02-04

Serdecznie zapraszamy na niedzielę z pierwszą ligą mężczyzn na sali Spójni Warszawa. Niestety siła wyższa sprawiła, że jednego dnia odbędą się dwa spotkania. Nie mniej jednak liczymy, że na sali zgromadzą się kibice, którzy będą wspierać stołeczny klub. Przede wszystkim ciekawie zapowiada się pierwsze spotkanie z Marabellą Sopot, gdzie występuje były gracz Spójni Warszawa - Artur Daniel. Popołudniowe zmagania z Gdańskiem również mogą ukazać wiele ciekawych zagrań. Liczymy na kolejne zwycięstwa i dobrą atmosferę na meczach. Starajmy się, aby nasz sport szedł do przodu właśnie poprzez takie wydarzenia. Zapraszamy sympatyków tenisa stołowego już w najbliższą niedzielę na godzinę 12:00 (mecz z Marabellą Sopot) oraz na godzinę 17:30 (mecz z Gdańskiem). Emocje gwarantowane ! :)

KS Spójnia Warszawa - STOWARZYSZENIE Marabella Sopot 08.02.2015 (niedziela) godz. 12:00

KS Spójnia Warszawa - KS AZS AWFiS Gdańsk 08.02.2015 (niedziela) godz. 17:30


 
Plik
 

Zwycięstwo trzecioligowców w ostatniej kolejce pierwszej rundy !!!


z dnia: 2015-02-02

Spójnia Warszawa pokonała 8:5 we własnej hali LUKS Kowalę. Pod nieobecność Damiana Wasiaka w zespole gospodarzy wystąpił trener Michał Wojdecki. Jak się później okazało to właśnie trener Michał poprowadził drużynę do zwycięstwa, ponieważ zdobył (największy :) ) komplet punktów. W spotkaniu wystąpił również Marek Łuczaj, który doznał jednej porażki z niepokonanym tego dnia Dariuszem Świątkiem. Na swoim wysokim poziomie zagrał Mateusz Jarosławski. Jedynie Łukasz Sokołowski miał słabszy dzień i nie zdobył punktów dla stołecznej drużyny. Mimo tego "Sokół" poczynił ogromne postępy, a w rozgrywkach trzeciej ligi prezentuje się naprawdę dobrze. 

Pierwszą rundę rozgrywek kończymy na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 18. punktów. Do gry choćby w barażach o drugą ligę, czyli drugiego miejsca zajmowanego przez ULKS Kazanów (zwycięstwo 8:6 w pierwszym meczu) tracimy cztery punkty. Grupa zostanie podzielona na dwie połówki, gdzie pierwsze sześć zespołów zagra o awans, natomiast zespoły z miejsc 7-14 będą walczyć o utrzymanie. Nasza sytuacja mogłaby być nieco odmienna, ponieważ zespół w przegranych spotkaniach z Siedlinem, Ursusem i SGH-em nie wystąpił w optymalnym składzie, jednak wciąż wierzymy, że uda się powalczyć o drugą pozycję premiowaną grą w barażach. Mamy również nadzieję, że do składu powróci Tadeusz Kudryk, którego kontuzja wykluczyła na wiele ważnych spotkań. 

KS Spójnia III Warszawa - LUKS Kowala 8:5
Marek Łuczaj - Artur Moroz 3:1 (12:10, 6:11, 11:8, 11:4)
Michał Wojdecki - Wiesław Mróz 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:9)
Łukasz Sokołowski  - Patryk Gucio 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
Mateusz Jarosławski - Dariusz Świątek 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
Marek Łuczaj - Wiesław Mróz 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
Michał Wojdecki - Artur Moroz 3:2 (11:7, 5:11, 5:11, 11:6, 11:3)
Mateusz Jarosławski - Patryk Gucio 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 13:11)
Łukasz Sokołowski  - Dariusz Świątek 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
Marek Łuczaj - Dariusz Świątek 1:3 (10:12, 7:11, 11:5, 5:11)
Mateusz Jarosławski - Artur Moroz 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:9)
Michał Wojdecki - Patryk Gucio 3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:6)
M. Łuczaj / Ł. Sokołowski - P. Gucio / D. Świątek 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
M. Wojdecki / M. Jarosławski - A. Moroz / W. Mróz 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:7)