Spójnia :: Aktualności



  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

11109876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

4 Kolejka 4 Ligi Mężczyzn (Gr.A): KS SPÓJNIA IV Warszawa vs TS Ciechanów 8:4


z dnia: 2018-10-31

4 Kolejka 4 Ligi Mężczyzn (Gr.A):

KS SPóJNIA IV Warszawa vs TS Ciechanów 8:4

Mateusz Cymerman - Adam Wronowski 1:3 (5:11; 9:11; 11:9; 10:12)

Antoni Buchalski - Hubert Pożarowszczyk 3:0 (11:6; 11:4; 14:12)

Mateusz Sakowicz - Marcin Dębowski 3:2 (13:15; 12:10; 11:6; 9:11; 11:9)

Grzegorz Gozdecki - Sławomir Stawicki 3:0 (13:11; 11:8; 11:6)

Mateusz Cymerman - Hubert Pożarowszczyk 3:2 (14:12; 9:11; 4:11; 11:7; 11:5)

Antoni Buchalski - Adam Wronowski 2:3 (4:11; 5:11; 11:7; 11:7; 7:11)

Grzegorz Gozdecki - Marcin Dębowski 3:2 (11:9; 5:11; 11:9; 8:11; 11:5)

Mateusz Sakowicz - Sławomir Stawicki 3:2 (11:6; 11:6; 4:11; 7:11; 11:3)

Mateusz Cymerman - Sławomir Stawicki 0:3 (6:11; 6:11; 7:11)

Grzegorz Gozdecki - Adam Wronowski 3:1 (8:11; 11:5; 11:9; 12:10)

A. Buchalski / M. Cymerman - S. Stawicki / M. Dębowski 3:0 (11:5; 11:8; 14:12)

M. Sakowicz / K. Hałubek - A. Wronowski / H. Pożarowszczyk 0:3 (12:14; 5:11; 7:11)

 
Plik
 

1 Liga mężczyzn: MKS POGOŃ Siedlce vs KS SPÓJNIA Warszawa 8:2


z dnia: 2018-10-28

W dniu dzisiejszym drużyna KS Spójnia Warszawa rozgrywała spotkanie w ramach 1 Ligi Mężczyzn tenisa stołowego. Poniżej wynik dzisiejszego spotkania:

MKS POGOŃ Siedlce - KS SPóJNIA Warszawa 8:2

Tomaszuk Tomasz - Olek Jan - 3:2
Szarmach Bartosz - Sałaciński Przemysław 3:0
Szarmach Bartosz - Olek Jan -2:3
Tomaszuk Tomasz - Sałaciński Przemysław 3:0
Franc Wiktor - Miszkurka Jakub - 2:3
Kreft Damian - Szaliński Mikołaj - 3:0
Franc Wiktor - Szaliński Mikołaj - 3:0
Kreft Damian - Miszkurka Jakub 3:2

Kreft/Franc - Miszkurka/Szaliński - 3:0
Tomaszuk/Szarmach - Sałaciński/Olek - 3:1

Miejsce rozgrywania spotkania - Hala KS Spójnia Warszawa.

 
Plik
 

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-10-23

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa:

➡️2. Liga Mężczyzn:

21.10.2018 godz. 11:00 - KS SPóJNIA II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 6:4

➡️3. Liga Mężczyzn:

19.10.2018 godz. 19:00 - KS SPóJNIA III Warszawa vs BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2

➡️4. Liga Mężczyzn:

21.10.2018 godz. 11:00 - KS Spójnia IV Warszawa vs TĘCZA II Budki Piaseckie 9:1

 
Plik
 

Rozkład spotkań drużyn ligowych KS Spójnia Warszawa! 19-21.10


z dnia: 2018-10-18
Najbliższe spotkania ligowe KS Spójnia Warszawa!

➡️2. Liga Mężczyzn:

21.10.2018 godz. 11:00 - KS SPóJNIA II Warszawa vs TĘCZA Budki Piaseckie

➡️3. Liga Mężczyzn:

19.10.2018 godz. 19:00 - KS SPóJNIA III Warszawa vs BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

➡️4. Liga Mężczyzn:

21.10.2018 godz. 11:00 - KS Spójnia IV Warszawa vs TĘCZA II Budki Piaseckie

Drużyna 1 ligowa w ten weekend jeszcze odpoczywa!

 
Plik
 

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-10-16

➡️2. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia II Warszawa vs MORLINY II Ostróda 1:9

➡️3. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia III Warszawa vs GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8

➡️4. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia IV Warszawa vs UKS 14 Ursus 8:4 🤗

Tak więc dwie nasze drużyny odniosły porażki, jednak KS Spójnia IV Warszawa odnosi drugie ligowe zwycięstwo! Gratulacje! :)

 
Plik
 

Wielki sukces "kadetów" KS Spójnia Warszawa w I Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów! Jan ADAMIA


z dnia: 2018-10-09

Wielki sukces "kadetów" KS Spójnia Warszawa w I Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów! Jan ADAMIAK zwycięzcą!

Jan ADAMIAK zawodnik KS Spójnia Warszawa został zwycięzcą I Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów!

3 miejsce zajął najmłodszy uczestnik, czyli niesamowity Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa)!

Tuż za podium uplasował się kolejny nasz zawodnik, czyli Mateusz CYMERMAN (KS Spójnia Warszawa)!

Barwy KS Spójnia Warszawa reprezentowali również Antoni Buchalski - 6 miejsce, Krzysztof HAŁUBEK - 23 miejsce, Dominik DREWNIK - 30 miejsce, Łukasz SAKOWICZ - 41 miejsce, Maksymilian GAWĘCKI - 45 miejsce, Jakub SZCZYPEK - 48 miejsce, Krzysztof DYBA - 49 miejsce oraz Mateusz MIERZWA 53 miejsce!

GRATULUJEMY! Jesteśmy dumni z naszych zawodników! 

 
Plik
 

Drugie miejsce Anii Łoniewskiej-Gajek w I Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZATEK!


z dnia: 2018-10-09

Drugie miejsce Anii Łoniewskiej-Gajek w I Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZATEK!

Zawodniczka Anna Łoniewska-Gajek (rocznik 2011) zajęła 2 miejsce podczas turnieju I Grand Prix Mazowsza Skrzatek i Skrzatów. 
W zawodach najmłodszej nieoficjalnej kategorii wiekowej uczestniczyło osiemnaścioro dzieci. 
Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego.

Warto zaznaczyć, że nasza zawodniczka była najmłodsza spośród wszystkich startujących zawodniczek!

Gratulujemy sukcesu! 

 
Plik
 

Rozkład spotkań drużyn ligowych KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-10-05

Rozkład najbliższych spotkań drużyn ligowych KS Spójnia Warszawa:

➡️1. Liga Mężczyzn (grupa północna):

28.10.2018 - KS Spójnia Warszawa vs MKS POGOŃ Siedlce

➡️2. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia II Warszawa vs MORLINY II Ostróda

➡️3. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia III Warszawa vs GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin

➡️4. Liga Mężczyzn:

14.10.2018 - KS Spójnia IV Warszawa vs UKS 14 Ursus

Tak więc w ten weekend drużyny ligowe odpoczywają!

 
Plik
 

Komplet wyników ligowych drużyn KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-10-01

➡️1. Liga Mężczyzn (grupa północna): Przegrana naszej drużyny...

W spotkaniu 4 kolejki 1. Ligi Mężczyzn (grupa północna) drużyna KS Spójnia Warszawa przegrała z zespołem GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7.

KS SPóJNIA Warszawa vs GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7

Komplet wyników ligowych drużyn KS Spójnia Warszawa!

➡️2. Liga Mężczyzn: Zwycięstwo KS Spójnia II Warszawa!

W spotkaniu w ramach 1 kolejki 2. Ligi Mężczyzn tenisa stołowego drużyna KS Spójnia II Warszawa zwyciężyła z zespołem EKS MLEXER Elbląg 7:3!

➡️3. Liga Mężczyzn: Cenne zwycięstwo KS SPóJNIA III Warszawa!

KS SPóJNIA III Warszawa 🆚 UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6

➡️4. Liga Mężczyzn (grupa A): KS SPóJNIA IV Warszawa gromi rywali!

KU AZS PW II Warszawa 🆚 KS SPóJNIA IV Warszawa 1:9

Także mamy komplet zwycięstw naszych drużyn z niższych lig! Gratulacje !