Spójnia :: Aktualności



  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

6541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

4321

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

 
Plik
 

Turniej z okazji dnia dziecka - SPÓJNIA CUP! Podsumowanie!


z dnia: 2018-05-31

Podsumowanie "Spójnia Cup" z okazji dnia dziecka!

W turnieju wzięło udział 21 zawodników i zawodniczek. Zostali oni podzieleni odpowiednio do grupy A oraz do grupy B.

Zwycięzcami poszczególnych grup zostali:

Grupa A:
1 miejsce -> BUCHALSKI ANTONI
2 miejsce -> CYMERMAN MATEUSZ
3 miejsce -> ADAMIAK JAN

Grupa B:
1 miejsce -> MURASICKI IGOR
2 miejsce -> PRUSINOWSKI KAROL
3 miejsce -> JURGA BARTOSZ

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju!

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z turnieju na naszym oficjalnym koncie FACEBOOK!

LINK -> TUTAJ

 
Plik
 

ROZSTRZYGNIĘCIA AWANSÓW W LIGACH MOZTS SEZONU 2017/2018


z dnia: 2018-05-28

W miniony weekend poznaliśmy już wszystkie zespoły, które w sezonie 2017/2018 uzyskały awanse w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Tegoroczna faza barażowa była wyjątkowo wyrównana. Niesamowicie emocjonującym, ale także stojącym na wysokim poziomie, okazał się turniej barażowy o czwarte miejsce premiowane awansem do IV ligi.

W barażach o awans do I lig zagrają zwycięskie zespoły drugich lig prowadzonych przez MOZTS dla województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, żeńskiej: SKTS II Sochaczew i męskiej: GKTS Wiązowna.

Awans do II ligi mężczyzn uzyskał zwycięzca III ligi - zespół ULKS Tęcza Budki Piaseckie.

W meczach barażowych awans do III ligi wywalczyły UKS Return Piaseczno i KS ATS Warszawa.

Prawo gry w IV lidze męskiej wywalczyły zwycięskie zespoły trzech grup V ligi: KS Spójnia IV Warszawa, Imola Warszawa oraz Spalona Mleczarnia Warszawa.

W turnieju barażowym dla zespołów z drugich miejsc piątoligowych tabel awans do IV ligi wywalczyła ekipa GLKS Nadarzyn.

Źródło -> TUTAJ

 
Plik
 

LOTTO Superliga Mężczyzn: Rozpoczynamy play-off!


z dnia: 2018-05-23

We wtorek 29 maja w pierwszych meczach półfinałowych Kolping Frac w derbach Podkarpacia zagra z Fibrain AZS Politechniką Rzeszów, a zdobywca Pucharu ETTU Dekorglass z broniącym tytułu Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.
Rewanże w piątek 1 czerwca. Finał odbędzie się 15 czerwca w Gdańsku.

 
Plik
 

5. Liga Mężczyzn: pogrom!


z dnia: 2018-05-20

5. Liga Mężczyzn (grupa B):

KS SPóJNIA V Warszawa gromi w swoim ostatnim spotkaniu!

W spotkaniu 18 kolejki 5. Ligi Mężczyzn (grupaB) KS SPóJNIA V WARSZAWA rozgromiła zespół UKS MOSiR BASKET II Sochaczew, aż 10:0!

Tym samym drużyna z Warszawy uplasowała się na 3 miejscu w lidze!

UKS MOSiR BASKET II Sochaczew VS KS SPóJNIA V Warszawa 0:10

 
Plik
 

5.Liga Mężczyzn: KS SPÓJNIA IV Warszawa wygrywa w meczu na szczycie!


z dnia: 2018-05-19

Zwycięstwo KS SPóJNIA IV Warszawa!

W spotkaniu 18 kolejki 5. Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym zespół KS SPóJNIA IV Warszawa pokonał drużynę SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 5:8!

Tym samym zespół KS SPóJNIA IV Warszawa umocnił się na pozycji lidera rozgrywek!

SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo VS KS SPóJNIA IV Warszawa 5:8 !

Szczegóły -> TUTAJ

 
Plik
 

PKS Kolping FRAC najlepszy po rundzie zasadniczej!


z dnia: 2018-05-19

Lider tabeli Kolping FRAC pokonał na wyjeździe warszawską Spójnię 3:0. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Jarosławia zapewnił sobie utrzymanie pierwszej pozycji na koniec sezonu zasadniczego, niezależnie od wyniku Dekorglassu, który zagra w niedzielę z Wartą Kostrzyn.

Broniąca tytułu mistrzowskiego drużyna Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrała na wyjeździe z Unią AZS AWFiS Gdańsk 1:3 w meczu 22. kolejki LOTTO Superligi tenisistów stołowych.
 
Dwa punkty dla gdańszczan zdobył w tym spotkaniu Marek Badowski, jeden Michaił Pajkow, a dla drużyny z Grodziska - Pavel Sirucek.
 
Ostatnia kolejka nie wpłynęła na miejsca zespołów czołowej czwórki. W półfinale play off Kolping FRAC Jarosław zagra z Fibrain AZS Politechniką Rzeszów, a Dekorglass Działdowo spotka się z drużyną z Grodziska.
 
Pierwsze mecze półfinałowe zaplanowano na 29 maja, rewanże na 1 czerwca. Finał 15 czerwca w Gdańsku.
 
Wyniki 22. kolejki:
 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Unia AZS AWFiS Gdańsk 1:3
 
Daniel Górak - Michaił Pajkow 1:3
Michał Bańkosz - Marek Badowski 0:3
Pavel Sirucek - Marco Golla 3:1
Daniel Górak - Marek Badowski 0:2
 
Spójnia Warszawa - Kolping FRAC Jarosław 0:3
 
Patryk Chojnowski - Tomislav Pucar 1:3
Piotr Chodorski - Paul Drinkhall 1:3
Krzysztof Stępień - Patryk Zatówka 0:3
 
Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz 0:3
 
Mateusz Gołębiewski - Andrew Baggaley 1:3
Tomasz Lewandowski - Wiaczesław Burow 2:3
Wasilij Lakiejew - Mateusz Ufnal 0:3
 
3S Polonia Bytom - Dojlidy Wschodzący Białystok 3:1
 
Tomas Konecny - Paweł Płatonow 3:2
Marcin Balcerzak - Krzysztof Kurlenda 3:0
Paweł Chmiel - Wang Zeng Yi 2:3
Tomas Konecny - Krzysztof Kurlenda 2:0
 
Palmiarnia Zielona Góra - Morliny Ostróda 2:3
 
Kamil Nalepa - Bartosz Such 1:3
Łukasz Wachowiak - Kacper Petaś 3:1
Miroslav Horejsi - Dmitrij Prokopcow 2:3
Kamil Nalepa - Kacper Petaś 2:0
Łukasz Wachowiak - Bartosz Such 1:2

 
Plik
 

LOTTO Superliga Mężczyzn: KS SPÓJNIA przegrywa z liderem rozgrywek!


z dnia: 2018-05-19

LOTTO SuperLiga Mężczyzn:

W spotkaniu 22 kolejki rozgrywek ligowych LOTTO SuperLigi Mężczyzn drużyna KS SPóJNIA WARSZAWA musiała uznać wyższość lidera rozgrywek zespołu PKS KOLPING FRAC Jarosław przegrywając 0:3.

🏓 Wyniki 🏓


1⃣ Patryk Chojnowsk 🆚 Tomislav Pucar 1:3
2⃣ Piotr Chodorski 🆚 Paul Drinkhall 1:3
3⃣ Krzysztof Stępień 🆚 Patryk Zatówka 0:3

Jesteśmy przekonani, że nasz zespół wyniesie z tego spotkania cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości!

A przeciwnikom PKS Kolping FRAC Jarosław Gratulujemy zwycięstwa! 


 
Plik
 

Komplet wyników 21 kolejki Lotto SuperLigi Mężczyzn!


z dnia: 2018-05-16

W hitowym meczu 21. kolejki LOTTO Superligi tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonał Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1. Wkrótce te zespoły mogą spotkać się ponownie w półfinale play off. Do pierwszej ligi spadły Dojlidy Wschodzący Białystok i Warta Kostrzyn nad Odrą.

Wyniki 21. kolejki:
 
Dekorglass Działdowo – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1

Wong Chun Ting - Han Chuanxi            0:3
Jirzi Vrablik - Pavel Sirucek 3:2
Paweł Fertikowski - Daniel Górak         3:1
Wong Chun Ting - Pavel Sirucek 2:0
 
Unia AZS AWFiS Gdańsk – Spójnia Warszawa 3:1

Kaii Konishi - Krzysztof Stępień         3:0
Michaił Pajkow - Piotr Chodorski         3:1
Marek Badowski - Patryk Chojnowski       0:3
Kaii Konishi - Piotr Chodorski            2:0
 
ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz – Warta Kostrzyn nad Odrą 3:1

Wiaczesław Burow - Daniel Bąk            3:2
Andrew Baggaley - Bogusław Koszyk        3:2
Tomasz Tomaszuk - Jakub Perek            1:3
Wiaczesław Burow - Bogusław Koszyk       2:0
 
Dojlidy Wschodzący Białystok – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 2:3

Wang Zeng Yi - Tomasz Lewandowski        3:2
Przemysław Walaszek - Wasilij Lakiejew   1:3
Paweł Płatonow - Gustavo Tsuboi          0:3
Wang Zeng Yi - Wasilij Lakiejew          2:1
Przemysław Walaszek - Tomasz Lewandowski 1:2
 
Morliny Ostróda – 3S Polonia Bytom 1:3

Kacper Petaś - Paweł Chmiel              0:3
Wang Zhen - Robert Floras                3:0
Bartosz Such - Tomas Konecny             1:3
Kacper Petaś - Robert Floras             0:2
 
Kolping FRAC Jarosław – Palmiarnia Zielona Góra 3:0

Paul Drinkhall - Kamil Nalepa            3:0
Tomislav Pucar - Łukasz Wachowiak        3:0
Patryk Zatówka - Miroslav Horejsi        3:2

22. seria gier odbędzie się, choć nie w całości, w piątek 18 maja. Tego dnia Dekorglass spotka się z kolei u siebie z francuskim Chartres ASTT w rewanżowym meczu finału Pucharu ETTU; na wyjeździe polski klub wygrał 3:1. Dekorglass zakończy ligowy sezon zasadniczy 20 maja wyjazdową potyczką z Wartą.

Źródło -> TUTAJ

 
Plik
 

LOTTO Superliga Mężczyzn: KS SPÓJNIA przegrywa z KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk!


z dnia: 2018-05-15

Niestety w spotkaniu 21 kolejki LOTTO Superligi Mężczyzn przegrywamy z drużyną KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1.

Kolejne spotkanie zespołu KS SPóJNIA WARSZAWA 18 Maja 2018 o godzinie 18:00 z obecnym liderem rozgrywek z drużyną PKS KOLPING FRAC Jarosław!

 
Plik
 

Komplet wyników KS SPÓJNIA w rozgrywkach ligowych!


z dnia: 2018-05-13

Komplet wyników wszystkich spotkań ligowych naszych drużyn!

LOTTO Superliga Mężczyzn:

KS SPóJNIA Warszawa - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1

- Kolejne spotkanie 15 Maja z drużyną KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk!

2. Liga Mężczyzn

KS SPóJNIA II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3

KS SPóJNIA II Warszawa - MORLINY II Ostróda 5:5

3. Liga Mężczyzn

SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPóJNIA III Warszawa 7:7

5. Liga Mężczyzn (grupa A)

GKS FALA Nowy Duninów - KS SPóJNIA IV Warszawa 3:8

- Kolejne spotkanie 19 maja z drużyną SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo

5. Liga Mężczyzn (grupa B)

ULKS VIS II Wiskitki - KS SPóJNIA V Warszawa 1:9

- Kolejne spotkanie 20 Maja z drużyną UKS MOSiR BASKET II Sochaczew.

Gratulujemy bardzo dobrego występu naszych drużyn w spotkaniach ligowych!! :)

 
Plik
 

Finał 63. edycji Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego!


z dnia: 2018-05-13

Finał 63. edycji Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego!

W rozegranym sobotnim finale 63. edycji Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego najstarszego turnieju na Mazowszu wystąpili również zawodnicy i zawodniczki KS SPóJNIA WARSZAWA!

Niewątpliwy kolejny sukces należy przypisać naszej zawodniczce Katarzynie TROCHIMIUK, która zajęła 2 miejsce w kategorii "dziewczęta r. 2002-2004"

2 miejsce zajął również Mateusz CYMERMAN w rozgrywkach kategorii "chłopcy starsi"! 6 miejsce w tej kategorii zajął nasz zawodnik Krzysztof HAŁUBEK za co również należą się duże brawa!

Natomiast w kategorii "chłopcy r. 2002-2004" zawodnik KS SPóJNIA WARSZAWA Jan ADAMIAK zajął 7 miejsce, tuż za plecami zawodnika UKS ALFA Gostynin. W tej kategorii miejsce 8 przypadło dla Antoniego BUCHALSKIEGO.

63 edycja zakończona! A my możemy być dumni z wyników naszych zawodników!

Wszystkim Serdecznie Gratulujemy!!!

Szczegóły -> TUTAJ

 
Plik
 

Wspomnienia o Grubbie w TVP Sport!


z dnia: 2018-05-12

TVP Sport przygotowała obszerny felieton "Wspomnienia o Andrzeju Grubbie". Materiał powstał przy udziale Piotra Dębowskiego i Natalii Bąk. Premiera w niedzielę o godz. 13:30. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Andrzej Grubba jest uważany za najlepszego zawodnika w historii polskiego tenisa stołowego.

 
Plik
 

LOTTO Superliga Mężczyzn: KS SPÓJNIA pokonuje ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1!


z dnia: 2018-05-11

LOTTO SuperLiga Mężczyzn:

Zwycięstwo KS SPóJNIA WARSZAWA!

W niedawno zakończonym spotkaniu 20 kolejki LOTTO SuperLiga Mężczyzn drużyna KS Spójnia Warszawa pokonała zespół ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 !

Komplet wyników:

Patryk Chojnowski (Spójnia) vs Miroslav Horejsi 3:1

Krzysztof Stępień(Spójnia) vs Kamil Nalepa 0:3

Piotr Chodorski(Spójnia) vs Łukasz Wachowiak 3:0

Patryk Chojnowski(Spójnia) vs Kamil Nalepa 2:0

Gratulujemy!! :)

 
Plik
 

2. Liga Mężczyzn: KS SPÓJNIA II Warszawa vs SCKiS HALS WADWICZ Warszawa


z dnia: 2018-05-11

Również w dniu dzisiejszym (11 Maja 2018 r.) o godzinie 18:00 swój mecz w ramach rozgrywek 2 Ligi Mężczyzn rozegra zespół KS SPóJNIA II WARSZAWA!

Rywalami naszych zawodników będzie zespół SCKiS HALS WADWICZ Warszawa!

Obecnie nasza drużyna zajmuje 5 miejsce w "grupie mistrzowskiej".

Liczymy na dobry występ naszej drużyny!

 
Plik
 

LOTTO Superliga Mężczyzn: KS SPÓJNIA WARSZAWA vs ZKS PALMIARNIA Zielona Góra


z dnia: 2018-05-11

Już dziś o godzinie 18:00 w Rusiniec odbędzie się spotkanie 20 kolejki w ramach LOTTO Superliga Mężczyzn!

Nasza drużyna KS SPóJNIA WARSZAWA zagra z drużyną ZKS PALMIARNIA ZIELONA GóRA.

Zespół KS SPóJNIA WARSZAWA zajmuje obecnie 9 miejsce w ligowej tabeli natomiast nasi rywale są na miejscu 5.

Liczymy na wsparcie naszego zespołu!

 
Plik
 

Komunikat klubu: 16 Maja 2018 - WALNE ZEBRANIE!


z dnia: 2018-05-10

Klub Sportowy SPóJNIA WARSZAWA informuje, iż w dniu 16 Maja 2018 odbędzie się WALNE ZEBRANIE ZARZĄDU! Z tego względu wszystkie treningi w tym dniu zostają odwołane!

 
Plik
 

Rozgrywki ligowe: Rozkład jazdy spotkań naszych drużyn!


z dnia: 2018-05-06

Już w najbliższy weekend nasze drużyny w ramach zmagań ligowych wracają do rozgrywek w swoich ligach! Poniżej rozkład jazdy poszczególnych lig:

LOTTO Superliga Mężczyzn:

2018-05-11 g. 18:00 - KS SPóJNIA Warszawa - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2. Liga Mężczyzn:

2018-05-11 g. 18:00 - KS SPóJNIA II Warszawa - SCKiS HALS WADWICZ Warszawa
2018-05-13 g. 11:00 - KS SPóJNIA II Warszawa - MORLINY II Ostróda

3. Liga Mężczyzn:

2018-05-13 g. 11:00 - SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa - KS SPóJNIA III Warszawa

5. Liga Mężczyzn (grupa A):

2018-05-13 g. 11:00 - GKS FALA Nowy Duninów - KS SPóJNIA IV Warszawa

5. Liga Mężczyzn (grupa B):

2018-05-13 g. 11:00 - ULKS VIS II Wiskitki - KS SPóJNIA V Warszawa

Zapraszamy do śledzenia i dopingowania zespołów KS SPóJNIA WARSZAWA!