Wyjdź

Plik

PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW MISTRZEM POLSKI!

z dnia: 2018-06-15

Tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC zostali mistrzami Polski. W rozegranym w Gdańsku finałowym spotkaniu LOTTO Superligi zespół z Jarosławia pokonał broniących tytułu zawodników Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki 3:1. To pierwszy w historii triumf tej drużyny.

PKS Kolping FRAC Jarosław – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1

Hou Yingchao – Daniel Górak 3:0 (11:3, 11:9, 11:9)
Tomislav Pucar – Pavel Sirucek 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
Patryk Zatówka – Han Chuanxi 1:3 (5:11, 3:11, 11:7, 12:14)
Hou Yingchao - Pavel Sirucek 2:0 (11:3, 11:7)

Źródło oraz opis spotkania -> TUTAJ

Plik

MP Żaków w Kraśniku! PODSUMOWANIE!

z dnia: 2018-06-10

MISTRZOSTWA POLSKI ŻAKóW W KRAŚNIKU!
Podsumowanie występu reprezentantów KS Spójnia Warszawa!

W dniu dzisiejszym odbyły się w Kraśniku Mistrzostwa Polski Żaków! Wśród startujących najlepszych żaczków i żaków z całej Polski nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów.

W turnieju klub KS Spójnia Warszawa reprezentowali wśród dziewczynek Anna ZDUNEK (KS Spójnia Warszawa), a wśród chłopców Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa).

W kategorii żaczki w grze pojedynczej Anna ZDUNEK trafiła do grupy numer 15, w której zajęła 4 miejsce. W fazie pocieszenia natomiast trafiła na zawodniczkę ŁKS PROMNIK Łaskarzew, którą pokonała 3:0.

Poza występem w grze pojedynczej nasza zawodniczka wystąpiła również w grze podwójnej w parze z BRZEZIŃSKĄ Natalią (KS DEKORGLASS Działdowo), zawodniczki zajęły ostatecznie 21 miejsce.

Mateusz SAKOWICZ natomiast w grze pojedynczej również trafił do grupy numer 15. W fazie grupowej nasz zawodnik zwyciężył dwa spotkania i jedno przegrał co pozwoliło mu na zajęcie 1 miejsca w grupie. W fazie play-off trafił natomiast na zawodnika (UKS ORLIK Gdynia) Szymona Białk z którym zwyciężył 3:1.
W kolejnej rundzie czekał na niego Dawid JADAM z klubu finalisty LOTTO Superligi mężczyzn (PKS KOLPING Jarosław), z którym niestety przegrał 3:0.
Warto dodać, że zawodnik z którym Mateusz SAKOWICZ przegrał zajął ostatecznie 2 miejsce w turnieju! Tym bardziej obrazuje to z jak trudnym przeciwnikiem przyszło się zmierzyć naszemu zawodnikowi w tej fazie rozgrywek.

Ostatecznie w turnieju Mateusz SAKOWICZ zajął 13 miejsce na 64 możliwe co jest bardzo dobrym rezultatem!

Mateuszek wystąpił również w grze podwójnej w parze z zawodnikiem (ZŚ AZS Rzeszów) Kacperem SZURLEJ, gdzie zajęli 15 miejsce wśród par.

Gratulujemy występu naszym reprezentantom kategorii żaczki oraz żacy! Dla Ani i Mateusza ten turniej na pewno będzie bardzo owocnym doświadczeniem w ich dalszym rozwoju!

Wyniki i szczegóły -> TUTAJ

Plik

Podziękowania od KS SPÓJNIA WARSZAWA!

z dnia: 2018-06-06

Klub Sportowy Spójnia Warszawa chciałby serdecznie podziękować osobom, które ufundowały nagrody dla uczestników turnieju tenisa stołowego z okazji dnia dziecka.

Swoje podziękowania kierujemy do Pani Izabeli Mroczkowskiej oraz do Panów Tomasza Wronowskiego, Macieja Sekunda, oraz Piotra Koniczuk.

Dziękujemy wymienionej czwórce za zaangażowanie oraz pomoc w organizacji turnieju! Dzięki Wam nasi najmłodsi zawodnicy mogli cieszyć się ze wspaniałych nagród ufundowanych przez Państwa na rzecz uczestników turnieju.

Podziękowania również kierujemy do trenerów Michała Wojdeckiego oraz Cezarego Walichnowskiego za organizację turnieju oraz nadzorowanie właściwego przebiegu wydarzenia.