🔔4 Liga Mężczyzn (grupa A):🔔

➡️KU AZS PW II Warszawa vs KS SPóJNIA IV Warszawa

Plik

z dnia: 2018-09-25

Podium Przemysława Sałacińskiego w I Grand Prix Mazowsza kategorii Senior oraz uhonorowanie Mikołaja Szalińskiego!

Przemysław Sałaciński zawodnik KS Spójnia Warszawa zajął 3 miejsce w rozgrywanym w Nadarzynie turnieju w ramach I Grand Prix Mazowsza kategorii Senior!

Zwycięzcą turnieju został Marcin Kusiński (IKTS Broń Radom), który wywalczył sobie prawo gry w I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (5-7 X, Białystok).

Zawody w Nadarzynie, które zgromadziły 49 uczestników były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego.

Przed zawodami, wiceprezes ds sportowych MOZTS, Marcin Kusiński, wręczył pamiątkowe statuetki dla najlepszych zawodników rankingów mazowieckich w sezonie 2017/2018!

Warto wspomnieć, że najlepszym kadetem w sezonie 2017/2018 został zawodnik KS Spójnia Warszawa Mikołaj Szaliński!

GRATULACJE dla Przemka i Mikołaja! Życzymy dalszych sukcesów!

Plik

1. Liga Mężczyzn (grupa północna): Wygrywamy z UKS VICTORIA Płock!

z dnia: 2018-09-23

W dzisiejszym spotkaniu w ramach 3 kolejki 1 ligi mężczyzn tenisa stołowego (grupa północna) KS Spójnia Warszawa pokonała drużynę UKS VICTORIA Płock 7:3!

UKS VICTORIA Płock VS KS SPóJNIA Warszawa 3:7

Brawa dla naszej drużyny!

Plik

Odszedł Antoni Bogusławski

z dnia: 2018-09-19
Szanowni Państwo,

z głębokim żalem przekazujemy informację o śmierci Antoniego Bogusławskiego zawodnika, który miał okazję występować w turniejach tenisa stołowego organizowanych przez Klub Spójnia Warszawa.

Krótki tekst przygotowany przez Pana Krzysztofa PIWOWARSKIEGO:

"Toni (Antoni) Bogusławski to cała legenda warszawskiego tenisa stołowego, doskonały zawodnik, świetny trener, brat łata, zawsze uśmiechnięty, z tym swoim skośnym uśmiechem, obserwator, kochał tenis stołowy. Grał w wielu klubach warszawskich, a największe sukcesy odnosił z Polonią Warszawa.

W ostatnich latach Toni borykał się z chorobami, które skutecznie wykluczyły go z tenisa stołowego.

W najbliższy piątek, 21 września 2018, o godzinie 11.00, na Starych Powązkach rozpoczną się obrzędy pogrzebowe, w drodze do ostatniego spoczynku.

Mam nadzieję, że dobry Bóg nie zapomni tam dać MU dostęp do stołu by mógł z innymi uprawiać swój ulubiony sport.

Cześć Jego Pamięci."

Klub Spójnia Warszawa chciałby w tym miejscu złożyć najszczersze kondolencję najbliższej rodzinie, przyjaciołom oraz wyrazić głęboki smutek w związku z otrzymaną informacją... [*]

Plik

I GPM KATEGORII JUNIOR: Występy zawodników KS Spójnia Warszawa!

z dnia: 2018-09-16

W dniu wczorajszym odbył się turniej tenisa stołowego w ramach I Grand Prix Mazowsza kategorii JUNIOR!

Wśród juniorek nasz klub reprezentowała Julia KĘSICKA, która zajęła 15 miejsce!

Natomiast wśród juniorów klub reprezentowali:

- Jan ADAMIAK ➡️ 5 miejsce w turnieju!
- Mateusz KALINOWSKI ➡️ 7 miejsce w turnieju!
- Robert CZERNECKI ➡️ 11 miejsce w turnieju!
- Mateusz CYMERMAN ➡️ 18 miejsce w turnieju!
- Antoni BUCHALSKI ➡️ 20 miejsce w turnieju!

Zwycięzcami zostali Julia CZUBAKOWSKA (MLUKS Nadwiślanin Płock) oraz Patryk PYŚK (KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gratulujemy! Również brawa dla uczestników, którzy reprezentowali barwy KS SPóJNIA WARSZAWA!

Plik

1 Liga mężczyzn: MECZ KS AZS AWFiS II Gdańsk - KS Spójnia Warszawa przełożony!

z dnia: 2018-09-15

Jutrzejszy mecz z II drużyną AZS AWFu Gdańsk został przełożony i nie odbędzie się jutro. Będziemy informować o nowym terminie w najbliższych dniach. Do zobaczenia przy stole!

Plik

I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK: 2 miejsce Mateusza SAKOWICZ!

z dnia: 2018-09-09

8 września 2018 roku odbyły się I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK!
Wśród startujących zawodników znaleźli się zawodnicy KS Spójnia Warszawa:

Mateusz Sakowicz, Jakub Szczypek, Franciszek Kucharski, Michał Sawecki, Adam Lewandowski, Karol Prusinowski oraz Aleksy Maciaszczyk

Wśród dziewcząt nasz klub reprezentowały:

Anna Zdunek oraz Małgorzata Majchrzak

W kategorii MŁODZIK zwycięzcą został Borys Massalski (UKS RETURN Piaseczno), który w finale pokonał Mateusza SAKOWICZ (KS SPóJNIA WARSZAWA) 3:1. W tej kategorii miejsce 9 zajął Jakub SZCZYPEK, 11 miejsce Aleksy MACIASZCZYK, 21 miejsce Karol PRUSINOWSKI, 28 miejsce Franciszek KUCHARSKI, 31 miejsce Michał SAWECKI, 33 miejsce Adam LEWANDOWSKI.

Jeżeli chodzi o kategorię Młodziczek to najwyższe miejsce wśród naszych dwóch startujących zajęła Anna ZDUNEK, która zajęła 6 miejsce, natomiast 20 miejsce przypadło Małgorzacie MAJCHRZAK.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Plik

1 Liga mężczyzn: ENERGA KTS II Toruń vs KS SPÓJNIA Warszawa 7:3

Niestety w 1 kolejce ligowej I Ligi Mężczyzn tenisa stołowego przegraliśmy z drużyną ENERGA KTS II Toruń 7:3.

ENERGA KTS II Toruń vs KS SPóJNIA Warszawa 7:3

Plik

1 Liga mężczyzn: ENERGA KTS II Toruń vs KS SPÓJNIA Warszawa - Zapowiedź!

z dnia: 2018-09-07

W dniu jutrzejszym nasza drużyna ligowa Spójnia Warszawa rozpoczyna zmagania w ramach rozgrywek 1 ligi mężczyzn grupy północnej!

Naszym przeciwnikiem będzie zespół ENERGA KTS II Toruń!

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Bogusław Szwochert, a sędzią liczącym Pan Tomasz Kurtyka!

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 16:00, a gospodarzem spotkania jest zespół ENERGA KTS II Toruń.

1 kolejka I Ligi Mężczyzn tenisa stołowego:

Godzina spotkania ➡️ 16:00

ENERGA KTS II Toruń vs KS SPóJNIA Warszawa

Plik

PINGPONGOWE MARZENIA Z PSE!

z dnia: 2018-09-06

Miło nam poinformować, że Klub Sportowy Spójnia Warszawa zakwalifikował się do rządowego programu "Pingpongowe Marzenia z PSE"!

Jest to to unikatowy program przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych w formie zajęć pozalekcyjnych. Organizacja szkolenia jest elementem "Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego".