Spójnia :: Z kraju i ze świataArchiwum

LESZCZYŃSKI: PODNOSIMY STANDARD W CENTRUM IM. A. GRUBBY


z dnia: 2018-08-08

Okres wakacyjny to najlepszy czas na remonty. W Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku trwają prace, które mają na celu podniesienie standardu ośrodka.

- Przez długi czas kompletnie nic się nie działo w Centrum Szkolenia im. Andrzeja Grubby. To najwyższy czas, aby poprawić komfort i standard, zarówno dla młodzieży, która mieszka w ośrodku oraz dla trenujących w Gdańsku zawodników - tłumaczy wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Zbigniew Leszczyński.

W Centrum Szkolenia PZTS doszło do remontu w pokojach oraz części sanitarnej. Modyfikacja dotyczy także części treningowej.

- To prawda, w pokojach wymieniliśmy pierwszą partię łóżek. Doszło też do pierwszych prac remontowych w pionie sanitarnym. To początek, bo sukcesywnie będziemy podnosić standard części mieszkalnej ośrodka. Nie zapomnieliśmy także o sali treningowej. Nowa wykładzina typu teraflex będzie rozłożona na całej powierzchni hali - cieszy się Leszczyński.

Wszelkie prace remontowe powinny zakończyć się do końca wakacji. Wszystko po to, by trenująca w Centrum Szkolenia PZTS młodzież mogła w spokoju rozpocząć naukę od 3. września.

Źródło -> TUTAJ