Spójnia :: Z kraju i ze świataArchiwum

FERTIKOWSKI: MAM ZA SOBĄ DOBRY ROK


z dnia: 2019-01-05

Ostatni rok był w moim wykonaniu bardzo dobry, wiele osiągnęliśmy też z klubem i pewnie to zostało zauważone - uważa zawodnik Dekorglassu Działdowo Paweł Fertikowski, który został nominowany do tytułu "polskiego zawodnika LOTTO Superligi".

Do tego tytułu w plebiscycie LOTTO Superligi i PZTS - poza Fertikowskim - nominowani są również Wang Zeng Yi (Dojlidy Białystok) i Patryk Chojnowski (w ub. sezonie Spójnia Warszawa, a obecnie Unia AZS AWFiS Gdańsk ). Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą kibice w internetowym głosowaniu. Wyniki zostaną ogłoszone 23 stycznia w Warszawie, podczas Diamentowej Gali Tenisa Stołowego, podsumowującej 2018 rok w tej dyscyplinie.

Zawodnik Dekorglassu powiedział, że cieszy się z takiego wyróżnienia, tym bardziej, że został nominowany w plebiscycie po raz pierwszy i w dodatku "w trójce z takimi kolegami".

- Ostatni rok był w moim wykonaniu bardzo dobry, grałem równo, byłem po prostu skuteczny. Wiele osiągnęliśmy też z klubem. Myślę, że to zostało zauważone i pewnie stąd ta nominacja - ocenił.

Źródło -> TUTAJ