Spójnia :: Z kraju i ze świata



  Archiwum roku 2018, według miesięcy ...

9876541

  Archiwum roku 2017, według miesięcy ...

1211

  Archiwum roku 2015, według miesięcy ...

31

  Archiwum roku 2014, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2013, według miesięcy ...

121110987654321

  Archiwum roku 2012, według miesięcy ...

1211109

Wyjdź

LM. Zwycięstwo Bogorii i Olimpii, porażka Zamku Tarnobrzeg.


z dnia: 2014-12-06


Piątego grudnia 2014r. trzy polskie drużyny BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI, OLIMPIA UNIA GRUDZIADZ,  KTS SPAR ZAMEK TARNOBRZEG rozegrały swoje ostatnie grupowe mecze w europejskiej Lidze Mistrzów w tenisie stołowym.

Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki po wyjazdowym zwycięstwie nad francuskim Hennebont 3:1. awansowali do  najlepszej ósemki Ligi Mistrzów. 
Dwa punkty dla Grodziska wywalczył OH Sang Eun i jeden GóRAK Daniel.

Cenne zwycięstwo w ostatnim meczu odniosła Olimpia-Unia Grudziądz pokonując obrońcę trofeum francuski zespół Pontoise Cergy 3:1. Zespół z Grudziądza nie miał już szans na awans i wystąpi w fazie pucharowej rozgrywek ETTU Cup.

WYNIKI

GV HENNEBONT - BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI 1:3
PROKOPCOV Dimitrij - GóRAK Daniel 1:3 (11:8, 11:13, 5:11, 3:11, 0:0)
KREANGA Kalinikos - OH Sang Eun 0:3 (8:11, 6:11, 11:13, 0:0, 0:0)
ROBINOT Quentin - FLORAS Robert 3:0 (15:13, 11:3, 11:5, 0:0, 0:0)
PROKOPCOV Dimitrij - OH Sang Eun 1:3 (11:6, 2:11, 7:11, 3:11, 0:0)

PONTOISE CERGY - OLIMPIA UNIA GRUDZIADZ 1:3 
WANG Jain Jun - WANG Yang 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:5, 0:0)
KARLSSON Kristian - KAII Yoshida 2:3 (6:11, 17:15, 13:11, 11:9, 15:17)
FRANZ Peter - SUCH Bartosz 2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 12:10, 4:11)
WANG Jain Jun - KAII Yoshida 2:3 (8:11, 11:5, 12:10, 6:11, 8:11)

KTS SPAR ZAMEK TARNOBRZEG - SVNö STRöCK 2:3 
HAN Ying - BILENKO Tetyana 3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:6, 0:0)
LI Qian - EKHOLM Matilda 2:3 (11:7, 10:12, 7:11, 11:6, 7:11)
ŠTRBíKOVá Renáta - MADARASZ Dora 2:3 (12:14, 11:5, 11:7, 7:11, 10:12)
HAN Ying - EKHOLM Matilda 3:0 (11:7, 11:5, 11:6, 0:0, 0:0)
PARTYKA Natalia  - BILENKO Tetyana 0:3 (10:12, 7:11, 5:11, 0:0, 0:0)


Pełne wyniki TUTAJ